Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Vedior

Pracowałeś w firmie Vedior i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-05 12:40:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Vedior: solidna, profesjonalna, rozwojowa,
zdjecie uzytkownika
mycha - 2013-12-08 16:16:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,czy ktos juz pracowal w tej firmie vedior??? prosze o opinie
zdjecie uzytkownika
Pitson - 2015-10-25 17:29:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, ja nie pracowałem, ale to firma zlokalizowana w moich rodzinnych stronach i raczej zawsze zapewniała stabilne zatrudnienie i wypłaty na czas, nie wiem jak to teraz jest, dawno nic o niej nie słyszałem, a widzę, że i tutaj od 2013 roku nikt się nie wypowiadał, dlatego jak macie jakieś info to dajcie proszę znać

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Vedior!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vedior

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: