R.S. Trading

Łódź

Opinie o R.S. Trading

2009-05-05 12:22:40
Słowa kojarzące się z rs trading źle zarządzana, nie inwestująca w ludzi, brak komunikacji wewnętrznej
ja 2009-06-01 19:47:32
Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Ponadto dodam, ze właściciele i najbliźsi współpracownicy nastwieni są tylko i wyłącznie na [usunięte przez moderatora]pozostałych pracowników. Firma ogólnie jest całkowicie nierzetelna. Wbrew temu co sama podkreśla nie inwestuje w rozwój pracowników. Z pewnością również nie przyczynia się do tworzenia dobrego imienia sieci PLUS. Jest to fima w ktorej z cała pewnością nie warto jest inwestować czasu i swoich dobrych chęci.
zadowolona 2013-07-24 21:24:21
RS funkcjonuje, co prawda dużo się zmieniło ale jest to spowodowane polityką Polkomtela. Ja spędzilam w tej firmie 2 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć. pensję wyplacają w terminie, gdy zespół wypracuje przychód można liczyć na premie. W porównaniu do kolejnych pracodawców na których trafiam - firma bajka. oczywiście nie można olewać swoich zadań, bo jak ktoś ma gdzieś pracę szybko się z nią pożegna.
ja 2013-08-29 12:43:16
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda... atmosfera wiele do zyczenia... jesli nie spodobasz sie ulubienicy szefa i nie dasz sie przez nia wykorzystywac to masz pozamiatane... Tak czy siak firma z ktora nie mozna wiazac zadnej przyszlosci, bo albo ty albo oni tobie podziekuja... wykorzystaja energie a kiedy zobacza ze wiecej sie nie da zwyczajnie ‘wypluwaja‘ czlowieka. Najgorsza firma i zawsze bede to powtarzac.
Simplus 2016-06-14 14:00:03
Firma zarządzana w sposób autorytarny, pod pozorami przyjaznej atmosfery czai się obłuda, fałsz, zakłamanie oraz wykorzystywanie pracowników. Kadra zarządzająca to ludzie bez pomysłów, za to z wielkimi wyobrażeniami na swój temat. Właściciel zostawił wolną rękę zdecydowanie nieodpowiednim ludziom.
Zdecydowanie nie polecam firmy która nie docenia zaangażowania pracowników, w tej firmie nie ma szans na jakikolwiek rozwój czy karierę. Sukcesywnie najlepsi pracownicy uciekają, dziwię się tylko tym którzy pomimo narzekania jeszcze nic w tym temacie nie zrobili. Zdecydowanie nie polecam rozpoczynać z nimi współpracy, co gorsza potrafią dać inne warunki przy rozmowie a inne na papierze- trzeba się pilnować.
ee 2016-07-01 15:03:34
@Simplus ale jak to pozory? to jak w koncu jest nie rozumiem troche tego..pamietam ze szukali portiera sprzatacza - os. niepełnosprawne wiec jednak wazna jest atmosfera
Zostaw swoją opinię o R.S. Trading - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.S. Trading