Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

Marcin_87

Chciałem wstrzymać się do wystawienia oceny aż otrzymam pierwsze kilka pensji i muszę przyznać, że nie zgadzam się z większością opinii wystawionych tutaj Początkowe wrażenia miałem mieszane, szczególnie czytając opinie na tej stronie. Wcześniej pracowałem na zleceniu w kilku firmach i zawsze kończyło się tak że w którymś momencie oszukiwali na kasie. Co z tego że ktos mi obiecał 25 zł skoro nie dostałem wypłaty? Nie rozumiem też płaczu osób na temat stawki - jak gdzie indziej płacą lepiej to przecież nikt nikogo nie zmusza:D Sam jak dostanę gdzieś dużo lepszą propozycję wiadomo że skorzystam. Póki co praca zgodnie z ustaleniami z rozmowy, kasa na czas a i od pacjentów zawsze jakieś dodatki wpadają

Hydroxyzyna
@Marcin_87

Dodatki od pacjentów?

Opinia pozytywna

Zespół kretki w osobie P.Grzegorz i P.Przemek to wyjątkowo profesjonalni fachowcy. Mają wiedzę, oraz szacunek do cierpiącego pacjenta, a przy tym humor i dystans do życia. Bardzo jestem wdzięczna za sprawnie udzieloną pomoc i opiekę, oraz za empatię.Ta usługa w poròwnaniu z usługą z pod nr.112 z dn 20.11.2021 to jedno z najlepszych doświadczeñ jakie mnie ostatnio spotkało.

Jaroslaw
@Opinia pozytywna

Witam ja pracowałem jako kierowca karetki pogotowia ratunkowego 23 lata w Lublinie pozdrawiam serdecznie wszystkich ratowników medycznych ja zaczynałem na Fiatach 125p jako karetka pogotowia ratunkowego potem przyszły Polonezy były już podwyższane i z vebasto

Opinia pozytywna

Miałam okazję skorzystać z usługi transportu do Otwocka na konsultację lekarską. Jestem pełna podziwu za okazaną empatię i wyrozumiałość.

Pioter

Widuje wiele nowych karetek na mieście. Żadna firma nie ma chyba tylu nowych aut!

Maciek
@Jaro

Carpol chyba je zabudowywał tak jak większość takich busów

X Nowy wpis

Pracownicy firmy różni.Jednak są tez bez serca.Pala papierosy przy chorych na raka.Gdy zwraca się im uwagę.Włączaja zimne powietrze w karetce.Zabraniają pić lub każą siedzieć chorym na raka kręgosłupa.Nie chcą odbierać z domu na noszach i wnosić na noszach.Twierdzą ,że mają chore kregoslupy.Tacy ludzie nie powinni być przyjmowani do pracy.Nie rozumiem co oni tam robią i kto ich przyjmuje?.To dziwne,że pokonanie dwóch schodów jest dla nich problemem?.Pewne zespoły są cudowne i bardzo profesjonalne,empatyczne,pomocne.Jednak zdarza się,że są też koszmarne.Pewien zespół tak mnie mrozik,że trwało dwie godziny za nim wróciłam do względnej temperatury.W nocy dostałam dreszczy i gorączki.Tak mnie załatwili pewien zespół medyczny tej firmy.

Nowy wpis

@X

Prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@lmc.com.pl szczegółów dotyczących nieprawidłowości (chodzi o datę i godzinę transportu). Chcielibyśmy sprawę wyjaśnić. Pozdrawiam

Cześć, na ile sadzicie, że teraz praca jako ratownik medyczny będzie stabilna? Zastanowiła mnie poprzednia opinia sugerująca, że bieżące nabory są zbyteczne. Do tego jakby nie patrzeć jest to umowa zlecenie, więc zastanawiam się po jakim czasie zazwyczaj współpraca jest kończona?

Anonim Nowy wpis

Mnie zastanawia po co oni szukają ratowników medycznych, skoro ciągle słychać stwierdzenie, iż "firmy nie stać na płacenie rat medom". Przecież wiadomo, że jak jest sporo medycznych, to oni też chcą zarobić, więc będzie ich po dwóch, trzech na zamianie. Ostatnio są zabierane zmiany medycznym na rzecz sanitariuszy. Po prostu stan umysłu co się dzieje.

Dzień dobry, widziałam ofertę dla opiekunki w transporcie dzieci niepełnosprawnych. Było napisane, że to praca na trasie do szkol przy umowie zleceniu. to ile godzin się w praktyce wyrobi i jakie są przedziały czasu (usunięte przez administratora)

Kierowca b

Przewuz osub pacjentów

Mugbym spróbować uwas pracować

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą u Państwa na stanowisku kierowcy przewożącego pacjentów do dializ. Nie mogę jednak pracować w poniedziałki oraz w niektóre weekendy (chyba, że późnym południem lub wieczorem). Czy to automatycznie skreśla mnie z listy kandydatów? W ogłoszeniu jest mowa o elastycznych godzinach pracy:). Pozdrawiam serdecznie.

Nie żeby coś ale to by w takim razie wyjaśniało te podana stawkę w jednej z ofert na poziomie 22,80 pln brutto. Tylko przy tym spostrzeżeniu zastanawia mnie jedno, czy reszta wymogów i innych warunków pozostaje bez zmian?

Możliwe ze tak dużo osób aplikuje na tego kierowcę, że nie każdemu udaje się odpowiedzieć na maila? I czy to oznacza, że nie występuje negatywny feedback? I czemu w tych aktualnych ofertach tutaj nie piszą stawek? Kiedyś poruszano ich temat w liczbach z tego co widzę po wpisach. Czy nastąpiły podwyżki?

Kierowca

Kilka razy wysyłałem CV do ogłoszeń o poszukiwaniu kierowców , na żadne nikt od Państwa nie reagował . W jakim celu są wstawiane te ogłoszenia ?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Lucky

30.09.2023 06:09

Luckyikona wywiad

To historia współpracy z firmą Luxury Care Medical z Wrocławia.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Kierowca ambulansu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Luckyikona wywiad

Bezprawnie i bezpodstawnie odejmowane faktycznie przepracowanych godzin z każdej zmiany dziennej. W ciągu miesiąca była odejmowana również jedna godzina z każdej zmiany nocnej, a ze zmiany dobowej odejmowano dwie godziny. Ponadto, firma odejmuje jeszcze kolejne godziny za rzekome „przerwy na śniadanie”. W efekcie, stawka wynagrodzenia po odejmowaniu godzin to (średnio) niecałe 14 złotych netto.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

2500-3500 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Rok.

Luckyikona wywiad

Nigdy nikomu nie polecę tej pracy i nie życzę też takiego pracodawcy. Jeśli ktoś chce być uczciwie traktowany i dobrze zarobić, to nie w tej firmie.

Luckyikona wywiad

Brakowało jakichkolwiek szkoleń, choć pracodawca składał w tej kwestii różne obietnice. Na tym się kończyło, mimo że obiecywane były między innymi szkolenia z KPP (Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy).

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Luckyikona wywiad

Atmosfera jest dobra, osoby pracujące w tej firmie - nie licząc jednego z kierowników - są życzliwe wobec siebie.

Luckyikona wywiad

Firma nie jest przyjazna pracownikowi, a niedotrzymywanie warunków ustalonych w umowie opisałem już wyżej.

Luckyikona wywiad

Trzeba być człowiekiem i doceniać bardzo ciężką pracę innych ludzi, którzy się poświęcają. Należy rzetelnie wykonywać swoje obowiązki - praca z ludźmi to nie zabawa.

Szukają kierowcy kat. B na przewóz niepełnosprawnych. Stawka 22,80 brutto za godzine plum premie uznaniowe, no więc chce dopytać ile te premie wynoszą? I czy są gwarantowane co miesiąc? Na stronie piszą do tego o umowie zlecenie, inne formy zatrudnienia też są możliwe? Zwłaszcza na umowie o pracę by mi zależało.

Korbi

Premie są i są wypłacane co miesiąc, premie do chyba jak pamietam Gora 400zl, musisz natomiast zrobić dziennie 12 punktów żeby ja uzyska a jest to uzależnione od zleceń km konsultacji czasu ich trwania, ciężko jest ta premie w całej wysokości uzyska, 100-150 zł można wyrobić. Z chęcią podpiszą z Tobą umowę o prace ale wtedy masz kwotę netto na rękę a nie 23:50

Justa
@Korbi

Czyli reasumując ile w dzień zarobisz na tej uop? ta premia to 400 pln na miesiąc? Są reflektowane wobec tych kwot podwyżki w najbliższym czasie? Mam na myśli okolice nowego roku rzecz jasna

Marcin_87

Hydroxyzyna
@Marcin_87

Dodatki od pacjentów?

Czy Luxury Medical Care zatrudnia studentów?

Praca

Jak wyglada sprawa urlopow skoro to umowa zlecenie ?

Zuza

Pytanie: jak z zatrudnieniem obcokrajowców spoza UE i EOG? Konkretnie chodzi o technika medycznego ze znajomością angielskiego i prawem do kierowania karetką. Czy firma wystawia oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy?

Władysław

Dzień doby! Cały czas zgłaszam się na stanowisko ależ odpowiedzi zero. Bardzo chętnie podejmę praca na tym stanowisku. Mam dużo doświadczenia w tym kierunku pracy. Pracowałem na podobnym stanowisku w wojsku. Wiem i znam o co chodzi. Może tego razu uda mi załatwić tu praca? W jaki sposób mogę skontaktować się z Państwom oprócz tego formularzu? Z gury dziękuję za odpowiedz!

Witam Proszę o podanie numeru telefonu do kontaktu w sprawie pracy. Pozdrawiam

@Kandydat

Dzień dobry, prosimy o złożenie aplikacji przez portal Gowork.

@Kandydat

Dzień dobry. Numery są podane w każdym ogłoszeniu. Zapraszamy do kontaktu.

Mariusz

Witam , już pracowałem przy przewozie osób do stacji dializ we Wrocławiu. Interesowała by mnie Państwa oferta 575354337

@Mariusz

Dziękujemy za zainteresowanie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer wskazany w ogłoszeniu.

Magdalena

Firma poszukuje pracownika na stanowisko Ratownika Medycznego. Jeśli chodzi o wyjazdy za granicę, to jak często mają one miejsce? Niby są wymagane, a napisane jest przy nich, że to dla chętnych. Dzwine. Jeśli już są organizowane te delegacje - to do jakich państw pracownicy zostają wysłani?

@Magdalena

Pacjent

Muszę powiedzieć ze w ostatnim czasie 17 marca 2023, jako pacjent zostałem przetransportowany z Włoch do Polski na Śląska. Panowie z karetki byli przesympatyczna i w pełni znali się na tym co robią, droga przebiegła w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze, nie było żadnego problemu z przystankami, żadnych problemów ze sprzętem, żadnych innych problemów w drodze. Panowie przyjechali znieśli ciężkie walizki, pomogli mi zejść, ułożyli na niszach cała drogę pytając czy wszystko u mnie w porządku. Dziękuje za miła j profesjonalna obsługę, Pan z zarostem bardzo dobrze prowadzi pojazd zna się na swojej pracy. Karetka chyba jak pamietam nowy Fiat Ducato. Raz jeszcze dziękuje i serdecznie z całego serca pozdrawiam.

@Pacjent

Bardzo dziękujemy za słowa uznania dla naszego Zespołu. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Kamila

Czy stawka dla kierowcy ambulansu z czasem wzrasta? W ogłoszeniu tu podali 22,80 zł brutto, więc mogłoby być lepiej. Ale być może to tylko stawka na początek? Zastanowił mnie ten punkt: "umowa na czas nieokreślony na umowę zlecenie", pierwsze raz coś takiego widzę. To pomyłka czy faktycznie taką umowę oferują? Nie ma w takim razie opcji umowy o pracę?

@Kamila

Oferujemy różne formy zatrudnienia. Po szczegóły zapraszamy bezpośrednio do działu rekrutacji - telefony są podane w każdym ogłoszeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care