Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Zawiedziona

Zamówione meble od 13 tygodni do 1.03,2023r nie dotarły. Z miesiąca na miesiąc z tygodnia na tydzień a w końcu z dnia na dzień obiecanki cacanki a mebli jak nie ma tak nie ma. Kto tam pracuje ? Wszechwiedząca Pani która podnosi tylko telefony i broni numeru prezesa. Ostatnio podany termin był do końca lutego.W dniu dzisiejszym termin znów przesunięty o dwa tygodnie i nie wiem kiedy skończy się ten cyrk z obietnicami. NIE POLECAM - nie dajcie się nabrać na piękną reklamę.

Nie polecam
@Zawiedziona

Od siedmiu tygodni czekam na meble. Brak kontaktu ze sklepem, nie mam ani mebli ani zwrotu pieniędzy. Zrobiłam zakupy przez internet i stwierdziłam, że dałam się oszukać. Jedyne pocieszenie to to, że po przeczytaniu opinii wygląda na to, że sklep w ogóle istnieje.

Kobieta

Pracuję od niedawna w tej firmie jest ok narazić bez umowy ale atmosfera jest w porządku ludzie nikt nie krzyczy na pracowników a to dobrze świadczy chłopaki od szefa są w porządku mili i grzecznie panie w biurze bardzo przyjemne firma całkiem ok tylko jeden minus to ubikacjie i stołówka do remontu bo są okropne a praca jak praca wszędzie trzeba pracowac a palaczom odcielabym z pensji palą w kibla chyba robią (usunięte przez administratora) i czas pracy mar ują

@Jimmy

a jeszcze z miesiąc temu ktoś pytał jaka umowę mu zaproponują, to czekajcie jak to jest? kiedyś faktycznie ich nie było ale teraz już są normalnie jednak? Czy to bardziej skomplikowana sprawa? Jeśli chce być na tej o prace to po jakim czasie i na którym stanowisku mogę się jej spodziewać najszybciej?

Witam, chce się dowiedzieć czy pomocnicy stolarza są jeszcze w ogóle przyjmowani. niby mam ofertę ale jest sprzed lat. w każdym razie jako osoba bez doświadczenia mam szanse teraz na przyuczenie? Ciekaw jestem czy warto się kontaktować

Zawiedziona

@Zawiedziona

Dobrze, zrozumiałam, że tutaj, jeśli o obsługę klienta chodzi, jest kontakt tylko z jedną osobą? Nikt więcej nie jest zatrudniony na tym stanowisku? Pytam bo ciekawa byłam ile osób może pracować u nich w biurze. Wiecie, jakie warunki zatrudnienia mogą tam mieć?

klient
@Zawiedziona

Jestem w tej samej sytuacji, meble zamówione w połowie stycznia nadal brak wykonania zamówienia. Jednym słowem ŻENADA.

@klient

Jeśli faktycznie tak jest to czy przy ty tak właściwe wpłacane są jakiekolwiek zaliczki czy coś? Pytam, bo skoro zlecenia miałyby być niezrealizowane to skąd braliby pieniądze na wypłatę dla pracowników? Wiadomo jakie stawki mogą mieć?

klient
@Maja

Zaliczka brana bardzo chętnie przez panie w salonie, za to wykonanie mebli może się przedłużać i przedłużać. Ciekawe czy firma by była zadowolona jakbym zwlekał z zapłatą za meble tyle czasu co oni zwlekają z ich wykonaniem. Gdybym wiedział że tyle czasu będę czekał za głupimi meblami to bym je kupił w innej firmie i miał dostarczone już pewnie z 5 razy.

Nie polecam Nowy wpis
@Zawiedziona

Jak to możliwe, że od lat występują jakieś problemy z zamówieniami, a przynajmniej ludzie tak tu piszą, a firma dalej działa? Po prostu osoby właściwie obsłużone się nie wypowiadają? Myślicie, że będą szukać ludzi do siebie, żeby to ogarnąć? Z okolic Świecy jestem, mam doświadczenie jako stolarz, nie wiem tylko gdzie jakieś nowsze oferty są dodawane

Nati2524 Nowy wpis

Dziś miałam dostać szafę slupek ,czekałam na nią trzy miesiące. Od rana czekałam za dostawcą. Pan dzwonił o 9:49 i nie dobiegłam do telefony oddzwoniłam a on nie odbierał. Po minucie stwierdził że jedzie dalej,a ja pomijam fakt że był nawet pod złym adresem bo pani zapomniała odznaczyć zmiany adresu. Jestem wściekła bo czekałam trzy miesiące. Nie polecam tej firmy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Kobieta

X
@Kobieta

Jak długo czekała pani za odpowiedzią o pracę?

Bobbi
@Kobieta

Kiedyś pracownicy którzy palili mieli ekstra przerwe,gdy to ukrucili zaczeli palić w kiblu.Głównym paleczem na poczatku był Józek czyli Slawek Z..... przykład szedł z góry,bo był to (usunięte przez administratora) i tak do dzisiejsego dnia palą po kiblach

Czy ta Pani napisała ze trzy lata temu, że fajnie się jej pracowało bez umowy czy ja coś jednak źle rozumiem? Po jakim czasie teraz tak dla jasności dochodzi do jej podpisania? Od razu po rozmowie może do tego dojść czy raczej nieco później? Kiedy? I co ze szkoleniem bhp oraz samym wdrożeniem na stanowisko?

Jimmy
@Kobieta

No to jak nie rozumie pracuje pani w tej firmie bez umowy i jest w porządku no nie jest w porządku firma DZIADOWSKA świadczy to o tym

@Jimmy

Cześć, kiedy ostatnio był potrzebny lakiernik? Mignęła mi w przeglądarce oferta z takiego portalu ale nie da się wejść w szczegóły bo jest już wygasła, pytanie kiedy? Za dużo aktualnych opinii w kontekście pracy nie widzę. Czy teraz na produkcje będzie ktoś potrzebny? Jaką umowę będę miał zaproponowaną? Stawki jak wszędzie?

Maja

wiadomo jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w firmie? Pytam, bo kiedyś pojawiały się jakieś opinie a teraz to już praktycznie cisza. Ktoś się orientuje ile osób obecnie jest tu zatrudnionych i na jakich warunkach?

Arsi

Ok

Halohalo69

Witam czy ktoś jezdzi może z Odolanowa z kim mogłabym się zabierać do pracy do firmy doktór?

Uliana

Ostrzeżenie przed zakupami w tej firmie. Jeśli zakup będzie uszkodzony nie przyjmują rekamacji. Przeciągają sprawę wymyślając preteksty, żeby tylko nie naprawić szkody. W moim przypadku łóżko miało o 2,5 cm krótszą płytę w skrzyni, najpierw slyszałam że jest żle złożone łóżko, pózniej że nie ma odpowiedniego zdjęcia przy wysłaniu 20 zdjęć w każdej pozycji , aż w końcu usłyszałam, że te dziury to naturalny wentylator, po tej informcji uznalam ,że pracownicy w inteligencji mają taki sam deficyt jak moje łóżko . Nie polecamOstrzeżenie przed zakupami w tej firmie. Jeśli zakup będzie uszkodzony nie przyjmują rekamacji. Przeciągają sprawę wymyślając preteksty, żeby tylko nie naprawić szkody. W moim przypadku łóżko miało o 2,5 cm krótszą płytę w skrzyni, najpierw slyszałam że jest żle złożone łóżko, pózniej że nie ma odpowiedniego zdjęcia przy wysłaniu 20 zdjęć w każdej pozycji , aż w końcu usłyszałam, że te dziury to naturalny wentylator, po tej informcji uznalam ,że pracownicy w inteligencji mają taki sam deficyt jak moje łóżko . Nie polecam

?

Haha tadziu lubi pijaków bo robi z nich kierowników i brygadzistów jak chcesz byc kierownikiem to musisz pic w pracy albo przychodzic na rauszu !!!!!!!!!

Bobbi
@0

Kiedyś śmige,jeden miał cały czas,starzy pracownicy kumają o co kaman ha ha ha.

Natalia

Co tu tak cicho, nikt z pracowników tu nie zagląda ?

@Natalia

Zawsze dużo oferują i co wychodzi !!! Same se do kieszeni biorą

Ewe

Ja kupiłam meble do całego mieszkania u Doktora. To są najlepsze meble sosnowe na rynku, pewnie nie tylko Polskim. Są solidne, dobrze wykonane, masywne i wytrzymałe. Niektóre stoją już 15 lat i nie widać na nich upływu czasu. Szkoda tylko że oferta się skurczyła. Kiedyś do starego mieszkania kupiłam piekne meble do kuchni, teraz w ofercie nie ma mebli kuchennych. Szkoda bo są ludzie którzy szukają naturalnych mebli kuchennych. Nie wiem jakim Doktór jest pracodawcą ale jesli takim samym jak producentem to pewnie warto tam aplikować.

Anka

Szkoda, że nie ma żadnych newsów o pracy firmy!

SUZ

Jak byś umiał leczyć to... miał byś w poważaniu

Arek

Od dość dawna nikt nie zamieścił opinii, z jakiegoś powodu?

Krzysztof

Lubię atmosferę w MEBLE DOKTÓR za: Fajna praca, dobre zarobki

OsaMa
@Krzysztof

Czy operator maszyn dostanie 3k na rękę?

Tamburyn
@Krzysztof

Witam jakie zarobki n produkcji ??

@Krzysztof

@Krzysztof, możesz powiedzieć, jak długo pracujesz w firmie. Twój komentarz jest pozytywny, a to dobrze świadczy o pracodawcy. Dobra atmosfera to jeden z ważniejszych aspektów, jakim kierujemy się, aplikując do firmy. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i jak wygląda okres próbny?

@Tamburyn

2.5 - 3.5 K z tego co kojarzę

@OsaMa

Tak raczej tak dostają

@Patryk

W takim razie miej więcej wiadomo już może, jakiej wypłaty mogą spodziewać się osoby zatrudnione w firmie MEBLE DOKTÓR na stanowisku operatora maszyn? Czy według Was pracodawca tej firmy wyróżnia się na tle innych pracodawców o podobnym profilu w mieście Świeca? Jeśli tak, to co go jeszcze wyróżnia na tle innych firm? Jestem ciekawa Waszych opinii.

Tomasz
@Iza

Między 2500 a 3500 jest duża rozbierzość. Właściwie to na co mozna liczyć? Od czego ta rożnica?

Wszystko ok

Iza

@Adam, zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie MEBLE DOKTÓR. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, można liczyć na dodatki do wynagrodzenia oraz benefity pozapłacowe? @Arek, jakie jeszcze zalety możesz wymienić tego pracodawcy? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MEBLE DOKTÓR o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Pafik
@Iza

Jest okej, praca w porządku. Dużo nowych osób. warunki na halach dobre, przed wszystkim ogrzewanie, bo z tym różnie bywa, wiem co mówie, wiec generalnie nie ma się do czego doczepić, Sobota ekstra płatna, wynagrodzenie każdy wie ile dostanie i na ile może liczyć.

Tamburyn
@Pafik

Witam jakie wynagrodzenie na początek ? Czy można liczyć na 2000-2200 na rękę ?

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc nic dziwnego, że dobrze się pracuje!!

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR