Opinie o mBiuro w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy mBiuro. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mBiuro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBiuro w Katowice

Oliwia K.

Miałam przyjemność pracować na stanowisku Asystentki ds. koordynacji biura w Warszawie i współprowadzić oddział z niezwykle ciepłą osobą - Pauliną K. Stanowisko wymaga dużej samodzielności i organizacji, jeśli chodzi o zarządzanie sprawami oddziału łącznie z dokumentacją i danymi w systemie. Należy wspomnieć o możliwości nabycia doświadczenia w dziedzinie administracji, prawa czy księgowości. mBiuro to niesamowicie zintegrowana i świetna atmosfera, jaką tworzą Asystentki. Bardzo miło wspominam Darię B. z oddziału z Gdańska, która przeprowadzała ze mną rozmowę i zawsze była obecna w razie wszelkich pytań. Nieocenionym wsparciem zawsze będącym w gotowości są Patrycja K. oraz Natalia M. pełniące funkcje managerskie. Na pewno będę miło wspominała ten etap w życiu.

Kamila
@Asystentka

Pracowałam w tej firmie kilka lat i zmieniłam pracę tylko ze względu na przeprowadzkę. Bardzo sobie chwale tam pracę i dobrze wspominam. Pozdrawiam.

Oliwia K. Nowy wpis

Asystentka Nowy wpis
@Oliwia K.

Rozumiem, że skanowanie setki listów dziennie to nabywanie doświadczenia w administracji, a zawieranie umów z firmami (usunięte przez administratora), przez co potem jesteś ciągnięta jako świadek po różnych instytucjach w celu składania zeznań (nawet po zakończeniu współpracy z mBiuro) - to nabywanie doświadczenia w dziedzinie prawa :D Ja wspominam to hmmm... neutralnie - na moje czasy były tam całkiem niezłe zarobki (dzięki prowizjom), ale uważam, że pracownicy nie byli traktowani równo. W jednym oddziale robotę odwalała 1 osoba, w innym 2/3. Na pewno można nauczyć się tam samodzielności, pracy pod presją czasu i często w stresującej atmosferze. (usunięte przez administratora)miała milion spraw na głowie i często potrafiła (usunięte przez administratora)się przez to na asystentkach. :( Szkolenie wprowadzające trwające dzień i mnóstwo rzeczy do zapamiętania, a potem od razu samodzielna praca. Zadajesz pytanie? - radź sobie bo "było to na szkoleniu". Zrobisz jakiś błąd? - lepiej się nie przyznawaj, chyba że chcesz czytać jaka jesteś nieodpowiedzialna. Szefostwo według mnie skąpe - oszczędzanie na wszystkim - od zakupów biurowych po umowy pracowników. I to przedziwne straszenie pracowników szefem "bo będzie zły"... Za moich czasów nigdy nie spotkałam się z żadną integracją dla pracowników, zero benefitów i docenienia pracy. Szkoda, bo firma pod względem biznesowym ma potencjał, ale zarządzający nie mają kompletnie podejścia do pracowników. Mając porównanie z innymi firmami to niestety jest ogromna przepaść - być może coś się przez ten czas zmieniło, ale wątpię ;)

Kamila Nowy wpis
@Asystentka

Kandydowałam na posadę w Poznaniu. Przeszłam jedno spotkanie, na drugie zostałam ponownie zaproszona. Zostało ono po drodze przełożone. Na zaplanowaną rozmowę na następny dzień, przez zoom rekrutanci nie pojawili się, ma maila nie odpowiedzieli. Dziwne zachowanie.

Zofia Nowy wpis
@Kandydat

serio tak miałaś? zastanawia mnie czemu na maila nie odpisali ile szans jest, że do spamu poszedł? ciekawe jak któryś z rekruterów by się do tego odniósł...

Karola

Współpracowałam z Firma MBiuro na stanowisku Asystentki i bardzo polecam. Atmosfera i dziewczyny świetne :) zmieniłam pracę ze względu na przeprowadzkę i brakuje mi w obecnej pracy ludzi, których poznałam w Mbiuro.

@Karola

Musiałaś mieć jakieś doświadczenie aplikując na to stanowisko?

Roman
@Karola

A co miało jeszcze wpływ na tak fajną atmosferę ;)? Integracja, jakieś szkolenia czy coś innego? Pomóżcie, moja dziewczyna szuka pracy :).

AM

Czy ktoś dostał informację zwrotną o zatrudnieniu w Poznaniu?

@AM

Mam przez to rozumieć, że aplikowałeś do pracy w firmie mBiuro? Tak aktualnie rozumiem Twój wpis ale oczywiście mogę się mylić. Napisz mi, proszę, czy jesteś może osobą, która tam aplikowała. Będzie mi miło to ustalić.

AM
@Andrzej

Tak. Chcę wiedzieć czy już firma ma decyzję odnośnie zatrudnionej osoby na stanowisko asystentki w oddziale w Pzn, ponieważ nie otrzymałam informacji zwrotnej odnośnie mojej kandydatury.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie mBiuro? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
filemon

@razdwa W internecie nie ma takich informacji. Chyba, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu?

razdwa

Dlaczego niewypłacalna ?

Patrycja
@razdwa

W takich sytuacjach polecam google i szukanie informacji o właścicielu tej firmy.

dorian

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Eryka

Nie rozumiem zachwytu pierwszej osoby. Nie zdziwiłby mnie fakt, że komentarz pisał obecny pracownik. W sumie wszystkie opinie na google sa dla danego mbiuro nie prawdziwe tylko znajomi pracownikow je nabili tak szefostwo "dba" o opinię. Szefowi na wszystko szkoda pieniedzy leci najnizszym kosztem po wszystkim. Praca dla nowych osob w firmie jak najbardziej o ile jestes studentem bo przeciez nie bedzie skladek nikt placil. Finansowo nic szczegolnego. Nie wiem jak poprzednia osoba "zdobywala ogromna wiedzie" Ogolem nie polecam.

Teresa
@Eryka

Opinie w przeglądarce Google nie są kompatybilne z opiniami w serwisie GoWork.pl. W tym miejscu oceniamy warunki pracy, możliwości rozwoju, czy atmosferę panującą w firmie. Na podstawie tego, co piszesz, rozumiem, że nie udało Ci się "zdobyć ogromnej wiedzy" podczas pracy w firmie. Jednak czy warto negować fakt, że komuś innemu się udało?

Nie polecam
@Eryka

Każda uwaga to w 100% prawda. Warto wspomnieć o kwestii urlopu lub choroby i obowiązku szukania zastępstwa na swoje miejsce, w przeciwnym razie można zapomnieć o wolnym. Również odradzam.

FK

Super atomosfera, bardzo zintegrowany zespół. Niektórzy awansują i zostają. Świetny start dla studentek, kopalnia wiedzy i możliwość zdobycia doświadczenia jak nigdzie indziej. Duża samodzielność - na pewno trzeba być pracowitym i ambitnym. Ogólnie dużo plusów. Problemem może być to, że zespół jest rozproszony i nie ma się towarzystwa innych pracowników - zależy to od osoby. Praca na pewno nie dla każdego.

ona

Firma nie wypłacalna

Zostaw merytoryczną opinię o mBiuro - Katowice

• Jak się pracuje w mBiuro?

Zobacz opinie na temat firmy mBiuro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBiuro?

mBiuro