Anro poligrafia lockout tagout

Zawiercie

Opinie o Anro poligrafia lockout tagout

anonim 2011-01-20 01:10:58
Anro jest nie terminowe a [usunięte przez moderatora] nie mają pojęcia o tym co sprzedają. Ich wiedza i doświadczenie jest mniejsze niż dzieci w podstawówce. Towar jaki sprzedają to tanie chińskie podróbki europejskich producentów i szybko się psują. W przypadku anro zawsze jest tak, że oferują najtańsze dziadostwo. Nie polecam tej firmy do jakiejkolwiek współpracy.

Marcin
anonim 2011-02-01 10:11:46
Marcinie, jeżeli to prawda, to czemu nie złożyłeś reklamacji??? Może to jednak konkurencja próbuje zdyskredytować ANRO???
do anonima 2011-02-18 18:51:29
Już się tak nie brońcie. Ta firma to było dno jest i będzie aż sie nią PIP nie zainteresuje.[usunięte przez moderatora]kradną, a większość pracowników to żule...pracowałam tam kiedyś, za najniższe wynagrodzenie i to jeszcze mnie [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-08-24 22:26:48
Potwierdzam złą opinię o Anro, ich produktach, ludziach.... Ich produkty rozpadają się w rękach. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda cacy, ale jak ma się tego używać to wychodszi chińska jakość.... niestety :-(
Jerzyk 2012-04-28 21:28:54
Jeżeli mówimy o ludziach, to w ubiegłym roku (2011) odeszli z Anro dwaj kierownicy, to chyba coś jest na rzeczy w tej firmie.
kompaktor 2016-04-22 20:45:43
anonim, jak będą nowe zlecenia to pewnie że się da nauczyć
Zostaw swoją opinię o Anro poligrafia lockout tagout - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anro poligrafia lockout tagout