Opinie o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np. w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Saint-Gobain Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Norks Nowy wpis

Raczej na rozmowie powinni ci wszystko objaśnić, a nawet wcześniej przez telefon jak będą chceili umowic sie na rozmowe. Wtedy pytaj smialo o wszystko, a to ile czasu masz czekac na ich decyzje, na pewno ci powiedzą pod koniec rozmowy kwalifikacyjnej, jak w wiekszosci prac.

Fresh Nowy wpis

Jak ja kiedyś tutaj aplikowałem to czekałem coś może dwa tygodnie z kawałkiem? jakoś tak to było

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Saint-Gobain Polska?

Porażka Nowy wpis

W żaden.... Brakuje ludzi do pracy, więc jeśli coś wiesz z branży i nie masz wygórowanej stawki, to Cię wezmą.

Don69

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać jak wygląda praca regionalnego przedstawiciela handlowego w tej firmie, ponieważ dzwonił do mnie head hunter i zaproponował mi udział w rekrutacji. Konkretnie mnie interesuje jakie nastroje są w firmie, jak podchodzą do ludzi, itd. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Czy w Saint-Gobain Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zozol

Noo nie wiem w sumie nigdy nie miałem żadnego problemu ale jakbym miał to bym poszedł i probował to załatwić. wszyscy jesteśmy ludźmi na pewno by sie przeciez udalo cos zrobic

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saint-Gobain Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Om

Gdzie siedzibę ma Autover?

Likur
@Om

przecież po prawej jest adres czy nie jest on właściwy????

@Likur

Właśnie nie ma nigdzie odnośnika, że to Autover, a widzę, że profil głównie jemu się poświęca, jednak w google gdzieś mi mignęło, że jest w Sosnowcu, więc stąd moje pytanie.

nornik
@Om

napisałem odpowiedź ale jej nie ma, więc się powtórze. TAK W SOSNOWCU jest oddział Autovera info o tym jest w googlach, więc zapewne tam to widziałeś

@nornik

Przecież napisałem, ze właśnie tam znalazłem to info :)

Rolf
@Om

a na jakiejś ofercie z pracuj archiwalnej jest napisane, że praca w lokalizacji Stryków, k. Łodzi...

Wyjaśnienie
@Rolf

Bo to ten Sosnowiec w łódzkiem, nie ten śląski i mieści się on w gminie Stryków. Podpisują tak pewnie, żeby nikt obu Sosnowców ze sobą nie pomylił.

Rolf
@Wyjaśnienie

a widzisz. to wszystko wyjaśnione. bardzo dziękuję

Wyjaśnienie
@Rolf

Proszę cię bardzo. Chociaż na przyszłość- google nie gryzie :)

Czy są jakieś premie dla pracowników magazynu?

dsa

na magazynie tak jak i na innych stanowiskach fizycznych są premie kwartalne ;)

Max

No i jeszcze świąteczna jest, to dotyczy Bożego Narodzenia

dsa
@Max

a no tak tak, ale to już taki dodatek raz w roku :)

Max
@dsa

Może i raz w roku, ale też się liczy :D

Kamil
@dsa

a jakie są godziny pracy magazyniera? jest jedno stanowisko czy jest jakaś hierarchia ?

odp
@Kamil

magazyn pracuje 8-16 albo 11-19, co do stanowisk no to zaczyna się od młodszego magazyniera

Kwadrat

Cześć, Mam pytanie z czystej ciekawości. Jako że Saint Gobain tych spółek ma od groma i ciężko osobie robiącej research na rynku się połapać. Zawsze kojarzyłem Sekurit z Autoverem jako jedno, ale ostatnio zostało moja pewność została podważona

@Kwadrat

ale to jakie w końcu jest to pytanie bo chyba nie rozumiem za bardzo o co chodzi i czegoś tu brakło

Gorillo
@Kwadrat

jeśli o to chodzi, to Autover i Sekurit to nie jest jedno, są pod SG, ale osobne marki, Autover zajmuje się dostawąoryginalnych szyb na wtórny rynek, a Sekurit no to produkcja

@Gorillo

aha czyli takie było pytanie, teraz już mniej wiecej kumam no i tak zgadzam się, tak jest właśnie w rzeczywistości. SG skupia w sobie jakby te marki

Gorillo
@Kopiko

nie wiem czy takie było pytanie, powiedziałem tak jak myślałem, ale pewności nie mam, że to o te informacje autorowi chodziło ;)

@Gorillo

brzmi całkiem logicznie więc nie ma się co nad tym rozwodzić :d

Dużo jest tutaj pracowników magazynu? Zastanawiam się jak wiele jest wakatów możliwych do obsadzenia

Kichote

no niewiele, koło 20, nawet chyba mniej

@Kichote

A to raczej zgrana ekipa i pewnie wcale nie ma często rekrutacji.. zgadza się?

Kichote

no tak, często tu zresztą o tym piszemy

@Kichote

Wpadłem tylko zadać pytanie, nie przeglądałem całego forum, ale dziękuje za fatygę i odpowiedź

Melon

pozdrawiam pracowników autovera, pracowałem tu przez jakiś czas

Reds
@Melon

i mamy rozumieć że nieźle wspominasz skoro jeszcze ci się chce tu wracać

@Reds

no nieźle, usunęli mi dwa komentarze, nie wiem ile razy jeszcze będę musiał próbować odpisać, żeby faktycznie ten komentarz został, bo nie chce tak zostawiać tego bez odpowiedzi!!!! TAK WSPOMINAM DOBRZE, co więcej myślałem swego czasu nad powrotem jakby była tylko taka możliwość akurat dlatego tu jestem i sprawdzam co ludzie piszą, jak atmosfera itd

Nic
@Melon

Gdzie teraz robisz?

@Nic

no w innej firmie ale przecież nie będę tu wypisywał o innych skoro nikogo to nie interesuje, bo to nie profil tej firmy ;p zresztą kogo to obchodzi gdzie ja pracuje skoro i tak myślę żeby jednak wrócić tutaj, a to tylko oznacza że tam wcale nie jest tak dobrze

Noisy

Jak się tutaj premie dla pracowników przedstawiają? Jeśli już było to sory

@Noisy

było i to chyba nie raz, ale wiem, że ciężko cały profil ogarnąć, są ogólnie kwartalne premie i świąteczna 15 proc.

@ludzik

No tak myślałem, dlatego wolałem od razu uprzedzić, że sory, bo domyślam się że to dość istotna kwestia dla niektórych, ale tak czy tak dzięki za fatygę i odpowiedź

@Noisy

ależ nie ma problemu, wiem, że nie zawsze każdy ma czas, żeby forum całe czytać

@ludzik

No dokładnie o to mi chodziło, przekopywać się przez to wszystko to trzeba trochę tego czasu poświęcić

Rafo
@ludzik

To w przypadku fizycznych?

@Rafo

tak, mówię tylko i wyłącznie o fizycznych, ja osobiście nie wiem jak tam w biurach mają, nie interesowałem się

Fall

Biurowi mają premie roczną 15 % od wynagrodzenia z tego co wiem, jeśli to kogoś interesuje ;p

Rafo
@Fall

Dzięki, miałem pytać :)

Fall
@Rafo

No to wyprzedziłem pytanie, bo tak właśnie pomyślałem że kogoś to zainteresuje przy okazji ;)

Soccer

Czy ciężko jest się dostać do pracy na magazynie? Trzeba mieć jakieś doświadczenie w takiej pracy?

@Soccer

Ciężko pod względem małej rotacji, zespół jest raczej stały i zazwyczaj chętnych jest sporo. Trzeba mieć uprawnienia, więc siłą rzeczy doświadczenie raczej też.

Soccer
@Apollo13

a o jakich uprawnieniach tutaj mówisz? na wózki?

@Soccer

Tak tak, o wózki oczywiście chodzi

Lanister
@Apollo13

Coś jeszcze, czy wózki najważniejsze?

@Lanister

Jakieś ogarnięcie okołokomputerowe się przyda, bo dużo pracuje się też przy kompie - raporty, zlecenia, czytanie dokumentacji

Lanister
@Apollo13

Czyli pewnie standardowo znajomość office'a po prostu

@Lanister

A no i jakieś obycie z człowiekiem też by się przydało, bo jak przyjeżdżają klienci po towar, to jakiś kontakt trzeba z nimi mieć :)

Mirek
@Apollo13

e no na magazynie? w sensie wiadomo jest to na plus dla Ciebie jak Ci się dobrze gada z ludźmi, ale nie stawiałbym tego w kategorii jakiegokolwiek wymogu jeśli chodzi o pracę tam

@Mirek

No tak, ty wydajesz szyby jak klienci przyjeżdżają, więc dobrze byłoby być miłym i względnie otwartym

Mirek
@Apollo13

zawsze można wydać towar i przemilczeć, nie trzeba zmuszać się do rozmowy :D no ale teraz to już sobie trochę żarty robię, myślę że każdy z nas ma trochę racji i na tym możemy zakończyć ;p pozdrawiam

@Mirek

No jak chcesz, żeby klienci byli niezadowoleni z twojej obsługi, to droga wolna, ale trochę mija się to z założeniami pracy :) Też pozdrawiam.

@Apollo13

W kwietniu ostatni raz było ogłoszenie na magazyniera czy to była rozmowa tylko ogólna? Bo teraz nie widzę, a jestem zainteresowany i nie wiem ile może to potrwać aż znów będzie takie ogloszenie

joshko
@Wojtek

w kwietniu było i ja to przegapiłem??

@joshko

No właśnie dlatego pytam, bo nie wiem czy ja też przegapiłem czy tylko tak sobie rozmawiali na ten temat ;p

Pyk
@Wojtek

Ja to nawet nie wiem gdzie ofert szukać, nigdzie znaleźć nie mogłem

@Pyk

no na stronie chyba mają najwięcej ofert, tak mi się wydaje

Pyt
@Wojtek

A podesłałbyś linka? Bo jakoś nie mogę na podstronie Autoveru nic takiego znaleźć

@Pyt

Chodziło mi o główną-ogólną stronę SG, ale aktualnie nic tam nie ma i na pracuj.pl jeszcze wystawiają bo mi się wyświetliło archiwalne

Pyt
@Wojtek

Aaa ok, czyli w ten sposób

profil

Czyj to profil bo SG Warszawa to mało precyzyjnie?

pls
@profil

to jest Saint Gobain oddział Autover w Warszawie

@pls

Dziękuję za rozjaśnienie, bo idzie się pogubić w tym wszystkim

pls
@profil

no nie dziwie się, widziałem że jest trochę tych profili SG przeróżnych

@pls

a no właśnie trochę sobie posprawdzałem i faktycznie sporo tego

Czy Saint-Gobain Polska praktykuje "luźne piątki"?

Kat

no na magazynie np to raczej trudno żeby były luźne piątki ;p trochę to by było nierozsądne

duny

czym są luźne piątki??

@duny

no takie rzeczy raczej w korporacjach można spotkać z tego co mi wiadomo. Na co dzień chodzą elegancko ubrani, a w luźny piątek mogą założyć to co chcą ;p

duny
@Kat

a rozumiem nie wiedziałem że to ma jakąś swoją nazwę, dzięki za rozjaśnienie

Dee-dee
@Kat

A w biurze Autovera jest jakiś sztywny dresscode, czy raczej jak kto ma ochotę?

@Dee-dee

a ma to jakieś szczególne znaczenie dla Ciebie, że o to pytasz??

Dee-dee
@Kat

Pytam po prostu z ciekawości ;)

Ron
@Dee-dee

Strzelałbym, że raczej luźno, mało gdzie tak naprawdę już się pod krawatem chodzi, ale w sumie pewności mieć nie mogę

As
@Ron

pewnie jakieś dyrektorskie stanowiska chodzą pod krawatem ;d

xol
@Kat

Pytanie jest o całe Saint Gobain, nie tylko o Autovera, więc w sumie odpowiedź wcale nie taka oczywista

Yogi

Czy w Autoverze pracuje dużo osób, czy raczej kameralny zespół?

Kermit
@Yogi

raczej kameralnie, +/- 50 osób, nie liczyłem dokładnie

@Yogi

Mały zespół jest, ale jak dla mnie to plus, łatwiej się zgrać w ekipie.

Kermit
@Lolek

no to jest fakt, przynajmniej no ja też tak wolę, ale różne są upodobania, niektórzy lubią ogromne firmy i dużą ilość osób, każdy ma swoje preferencje

@Kermit

Dokładnie, co kto lubi

@Lolek

a rozumiem, że wy jesteście pracownikami? moglibyście się wypowiedzieć na temat firmy? Polecacie pracę?

krótko i na temat.. dosłownie, dzięki

Pytajnik

Czy zaczynając pracę przechodzi się przez jakiś okres próbny?

@Pytajnik

Tak, 3 miesiące zazwyczaj, jak to praktycznie wszędzie bywa

Pytajnik
@Timon

no tak w sumie często się zdarza to fakt, ale wolałem się upewnić

@Pytajnik

Spoko, co zakład to inne reguły więc pytanie jak najbardziej zasadne ;)

Timon

Jakbyś coś potrzebował jeszcze, to uderzaj śmiało :)

Derk
@Timon

na jakim stanowisku pracujesz?

@Derk

Już nie pracuję :) Ale pracowałem dłuższy czas na magazynie

W jakich godzinach pracuje magazyn?

Darek

na magazynie są dwie zmiany 8-16 i 11-19

@Darek

To całkiem spoko system, dziękuję

Darek

no spoko, nie ma nocek a to na plus, bo ja np nienawidze nocek

@Darek

Ja tak samo ;)

boy

ja tez dlatego sie zdecydowalem na prace tutaj. wczesniej bylem gdzie indziej wlasnie nockami i bylo naprawde kiepsko... po tych zmianach to chodzilem taki przymulony ze nie wiedzialem jak sie nazywam. teraz na spokojnie dnioweczki sobie lece i jest spoko. ogolnie zapraszam chociaz nie wiem czy teraz sa przyjecia

Kenedy
@boy

Nie ma, niestety ;) Wiem, bo sam się czaiłem

boy
@Kenedy

a no to lipa ale jak kiedys beda to i tak zapraszam

Czy Autover ma tylko jeden oddział w Polsce?

imek

z tego co wiem i troche podczytalem dla pewnosci by nie wprowadzac nikogo w blad, to firma jest obecna w tej chwili w 26 krajach

arczi
@imek

Serio? Sporo...dużo więcej niż bym podjerzewał

@arczi

no spora jest ta działalność trzeba im przyznać. I na pewno z jakąś dobrą przyszłością ;)

mick
@imek

stawiają na rozwój na pewno, nie ma się co nad tym tak rozwodzić, ważne że praca jest dobra ;)

Oden
@imek

Ale pytanie było o oddziały w Polsce...czy jest tylko jeden, czy więcej, a nie w ilu krajach są w ogóle

@Oden

powiedzialem co wiedziałem, więcej nie wiem, jeśli bardzo chcesz wiedzieć to pogrzeb w internecie, ja niczego za bardzo nie znalazłem

Boy
@Oden

w Polsce Autover jest w Sosnowcu

@Boy

no i znalazła się dobra dusza z odpowiedzią;p

Jerzy

Cześć! Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Czy są potrzebni nowi pracownicy? Z góry dzięki za informację.

@Jerzy

na stronie jest dużo ofert, ale większość do Isoveru, do Gliwic.. musisz sobie popatrzeć co Cie tam zainteresuje. nam pracownikom ciezko stwierdzic gdzie kogos potrzebują,a gdzie nie.. raczej sami sobie to uzgadniaja, gdzie potrzeba wiecej osob

Tayan

Jak kształtuje się atmosfera między pracownikami autoveru?

dziobak
@Tayan

Ja nie pracuję już, ale jak pracowałem to była bardzo spoko atmosfera, mówię o magazynie jak coś, wszyscy się dogadywali, no pod względem ilości jest kameralnie, więc jest łatwiej się dogadać z innymi. nie wiem jak w biurze, ale tak też wydawało mi się że się ludzie dogadują

pracol
@Tayan

atmosfera bardzo dobra

norbi
@pracol

no i kuurde to jest najwazniejsze, bo prawda jest taka ze nic tak nie zacheci do pracy jak fajni ludzie, zupelnie inaczej sie wtedy pracuje i z inna myślą się wkracza w kazdy nowy tydzien, trzeba polecac i doceniac takie miejsca zdecydowanie

pracol
@norbi

no tak, to na pewno

@pracol

a możecie wy albo może ktoś inny powiedzieć coś więcej o firmie? szukałem na stronie autoveru jakiś ofert pracy ale tam nie ma nawet takiej zakładki, to pewnie pojawiają się na jakimś pracuj.pl czy coś? a może wystarczy tam iść i zostawić cv od razu?

@marcin

Tam to nie tak łatwo się wbić, bo ekipa jest raczej stała, rotacja niska, ale możesz spróbować, na magazyn czasem kogoś potrzeba, możesz podesłać swoje cv co ci szkodzi, ale no sukcesu ci nie gwarantuję

@Bryto

tak właśnie czułem, że nie bez powodu tych ofert od jakiegoś czasu nie widzę ;/ ale też dla mnie to oznaka dobrej firmy, na którą być moze warto by było poczekać, prace mam inną więc bez niczego nie zostane, a czuwać tutaj mogę

@marcin

No jasne, na firmę złego słowa nie powiem, tak jak mówisz, brak rotacji to jedna z oznak tego. Poza tym, oni w ogóle nie mają raczej problemu ze znalezieniem pracowników, co tez jednak o czymś świadczy

@Bryto

kurde to może oni nawet mają jakieś cv poskładane już wcześniej i mają z czego brać, więc nie muszą nawet wystawiać oferty.. chyba powinienem swoje też tam dołączyć do bazy :D

@marcin

Dołączaj, na zaś nie zawadzi.

@Bryto

tak uczynię, dzięki za wszystko serio ;)

@marcin

Luzik, daj znać jak się powiedzie :D

Leonidas

Serdecznie polecam tom firem operatorom wózkow widłowych, super praca,Super atmosfera, zapierdol niemiłosierny,wózkowy nie ma przerwy żeby sobie zjeść, jessna wózku, (usunięte przez administratora) jka głupi, każdy cię (usunięte przez administratora) z każdej strony, wszystko ma być zrobione na wczoraj najlepiej,polecam 2 lata tam pracowałem, 2 lata z życia stracone, nie polecam nikomu, zastanówcie się 10p razy nad praco w tym (usunięte przez administratora) dla murzynów pozdrawiam również kierownictwo Wydziału ESG 2 którzy mają (usunięte przez administratora) w pracownikow a tym bardziej wózkowych którzy jebiajak mongoly, a nawet przerwy nie ma poleca

Bolek

Jak tam rekrutacje? Może w nowym roku coś w końcu wpadnie, jak myślicie? :)

Gordon

Rotacja nie jest duża, więc ciężko określić, raczej nieprędko, ale niewykluczone, że coś będzie w tym roku, ale skad wiedzieć kiedy

terencjusz
@Gordon

to trochę szkoda, bo słyszałem, że niezłe warunki są na tym magazynie

@terencjusz

tez mi sie o uszy obilo ze spoko i fajna atmosfera, moze ktos sie wiecej wypowie jak tu zaglądnie

Tere
@Bolek

slyszalem ze nie ma duzej rotacji i na magazynie i w biurze..

Raviolli
@Tere

dobrze słyszałeś.

@Raviolli

czyli jest nieźle.. a to znak żeby oczekiwać na możliwe oferty pracy i się nie zastanawiać :D

emka
@Lolek

dalej nic? wie ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska