Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: mmm service

zdjecie uzytkownika
mike - 2011-01-19 17:07:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uważajcie [usunięte przez moderatora] Jeżeli chcecie oddać mu samochód do naprawy to musicie się liczyć, ze będzie strasznie kręcił żeby jak najwięcej na tobie zarobić,
strasznie niesłowny człowiek , większegi [usunięte przez moderatora] nigdy nie widziałem
zdjecie uzytkownika
benek - 2013-07-12 08:54:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
[usunięte przez moderatora] Szukam pracy i zastanawiałem się czy wysłać cv do mmm service.
zdjecie uzytkownika
bux - 2016-04-18 23:22:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
benek, Posłuchaj - jeżeli nie masz nic innego na oku to wyślij - standardowo zawsze chcą posłuchać o doświadczneiu a potem się dowiedzieć o karierze zawodowoej. Warto przećwiczyć jakąś rozmowę wcześniej

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie mmm service!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mmm service

Twoj email:
Wiadomość: