Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

d.k.

Mirek, to zalezy czy pracujesz dorywczo w sezonie czy na stale. nowych przyjec nie ma, a sezon sie wlasnie skonczyl.

a.

To jest podstawa tak? Nie ma czegos takiego jak dodatkowa kasa z nadgodzin, czy premie motywacyjne??

ccc

Na magazynie też są prace które mogą wykonać dziewczyny.

ccc

Czesc fajne dziewczyny tam pracują Pozdrowienia ,,,magazyn,,,

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
gabin

A ja pracowałam tam troszkę dłużej,i powiem tak" widziały gały co podpisywały ".Pracowałam w gorszym zakładzie.Serdecznie pozdrawiam liderki i brygadzistki z drugiej zmiany,szacun!!!!!!!1

;)

ludzie ale wy brednie piszecie robiłam tam dosyc długo a brygadzistki na drugiej zmianie super pozdrawiam

CiemnaStrefa
@;)

byc moze na twojej i na jakiej hali robiłaś ?

Annn

Sam jesteś patol, ja w tym zakładzie pracuje i uważam, że jeśli ktoś chce pracować to pracuje.

last5

Im częściej zaglądam na te forum, tym bardziej jestem przekonany o tym że opinie osób które się tu wypowiadają są mało wiarygodne. Dlatego uważam że anonimowe forum nigdy nie będzie wiarygodną informacją. Oczywiście hejterzy tego nie zrozumieją...

alez wy tu jestescie zalosni! najlepiej jest przyjac sie do pracy na warunkach, jakie pracodawca zaoferowal, a potem narzekac na wysokosc wynagrodzenia, na sposob zatrudnienia, na normy, na godziny pracy, na uwagi brygadzistow i tak dalej. no to po sie przyjmowac?

były waderowiec

Staszek,pewnie na każdym stanowisku jest inaczej dlatego zadzwoń/napisz do firmy i dowiesz się wszystkiego ze źródła. Pamiętaj że na terenie Wadera teraz są również agencje pracy, tam też stawki są inne.

tomasz

- 2013-10-07 23:30:54 Jak tam pracujesz i piszesz takie rzeczy o samoocenie to naprawdę mocne.Pracujesz tam za 1200 i co narobisz sie .Wiem że to jest mało każdy to wie.Jak nie pasi to znaleść sobie pracę w banku (usunięte przez administratora).na szczescie nie pracuje a to ze chlebodawca chce mnie okrasc nie znaczy ze musze przystac na te warunki

?

Tak jest po co wymyslac i pisac takie rzeczy Wiemy jak jest jakie sa warunki pracy i ile zarobimy wiec jak cos nie pasi to szukam innej pracy i koniec.Jest wiele firm gdzie jest gorzej a kasa ta sama . Podpisujecie umowę macie stawkę i wiecie o co w tej pracy chodzi wiec o co biega...

@

To co pisze Dział Kadr to wielka bzdura, ktokolwiek się tam zjawi może pożegnać się z pracą, brygadzistki [usunięte przez moderatora] narzucają jakieś normy dla wielu ludzi prawie nie wykonalne, nie ma możliwości jakiejkolwiek pomyłki bo jest wrzask Brygadzistek , siedzą przy stolikach całą dniówkę żadna z nich nie pokazuje jak należy wykonać daną czynność ale pretensje bardzo wielkie nawet nie można zejść ze stanowiska dwie minuty przed czasem . Wszyscy pracownicy dojeżdżają autobusami więc jak zdążyć KOMPLETNA BEZNEDZIEJA, Kadry twierdzą, że praca jest tymczasowa to nieprawda tam kobiety na piecach pracują na te umowy po cztery lata i za takie pieniądze. Ciekawa jestem , ktOra z tych PAN pracowałaby w takich warunkach,wszystkie rzeczy - ubranie swoje, rękawiczki swoje. Zadnego szacunku dla ludzi z agencji pracujących na te PANIE.

@

pracuje w innej firmie, ale tez na produkcji i widze, ze to Twoja pierwsza praca. W kazdym zakladzie ludzie dojezdzaja do pracy i w nigdzie w produkcji nie mozna sobie zejsc wczesniej ze stanowiska pracy. tak samo normy - to rzecz zupelnie normalna przy kazdej produkcji - inaczej nikt nie wiedzialby ile ma czego zrobic. U nas w zakladzie tez jest sporo swierzych osob z agencji i niektorym sie po prostu nie chce pracowac. przychodza i tylko patrza jak sie pokrecic i nie narobic. czasami brygadzista tlumaczy takiej osobie po 10 razy jak ma cos robic i nie dziwie sie, ze po 11 razie sie denerwuje. piszezsz tez ze wrzescza jak sa jakies pomylki - no jasne, bo przez taki blad - przynajmniej u nas musimy poprawiac detale po kontroli. [usunięte przez moderatora] wiekszosc u nas jest w porzadku, ale pamietaj, ze to jest praca i trzeba do niej podchodzic powaznie. sproboj spokojnie pogadac z brygadzista, zeby Ci wytlumaczyl jeszcze raz co masz robic - jak nie bedzie jakichs pretensji, tylko spokojna rozmowa to napewno wszystko sie wyjasni.

DONEK

WADER JEST SUPER

Wader-Woźniak Dział Kadr

Szanowni Państwo piszący o stawkach, proszę pamiętać, że świadczycie Państwo usługi jako zleceniobiorcy Agencji Pracy Tymczasowej na rzecz firmy Wader-Woźniak. Zlecenia te są krótkoterminowe i korzystamy z nich w czasie, kiedy otrzymujemy większe zamówienia od naszych odbiorców. Stawki za wykonywane zlecenia oraz warunki w jakich są one wykonywane, są Państwu dokładnie znane jeszcze przed podjęciem zlecenia, a umowy podpisywane są za obopólną - czyli i Państwa - zgodą. Proszę zauważyć, że przy wykonywaniu tych zleceń nie są potrzebne żadne specjalne kwalifikacje, poza podstawowymi zdolnościami manualnymi, a praca jaką wykonujecie nie jest ani ciężka, ani skomplikowana. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi odnośnie wykonywania zleceń, czy warunków panujących w naszej Firmie – zapraszamy do odwiedzenia Działu Kadr i przekazaniu nam Państwa uwag osobiście, a nie poprzez anonimowe wpisy na portalu internetowym. Prosimy jednocześnie aby Państwo nie wyrażali anonimowych opinii w tonie jak powyżej, ponieważ wpływają one negatywnie na dobre imię naszej firmy. Wader-Woźniak Dział Kadr

Tomek Z.

To przez jaka agencje można sie dostac do wader? No i jak Wam się róznia sprawy wypłat no i socjalne?

xxx

tak można nawet . 3 000 za 2 miesiące a ludzie na magazynie spoko jest kilka osób zajebistych i kierownik spoko

Seter

Witam.Jak oceniają pracę w tej firmie ustawiacze ? Jak z maszynami -w jakim są stanie.Jakie wynagrodzenie? Czy są premie? Jaka atmosfera w pracy? Jak z porządkiem w pracy i narzędziami potrzebnymi do pracy? Czy jest ok czy jedna wielka prowizorka? Pozdrawiam

sten

nocki sa tylko w sezonie, a kasy minimalnie wiecej niz na dzie

zzz

W pobliżu są dwa przystanki autobusowe - obsługuje je KZK GOP. Rozkład jazdy można łatwo sprawdzić na ich stronie (np. przystanek Strzemieszyce Krzyż). Wszystko jest zależne od kierunku z którego chcecie dojechać.

barbarella

Mozecie mi powiedzieć jaki jest dojazd do tej firmy? Czy można normalnie autobusem dojechac?

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042