Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

VEVO

A ja mam pytanie odnośnie przyjęć, czy sa jakieś szczególne warunki które trzeba spełniać?????? I jak wygląda rekrutacja do Wadera, sąjakieś dziwne pytania, testy, czy coś?????

MONIKA

CZEMU WADER TAK MALO DAJE KASY ZAROBIC LUDZIOM?NIE LEPIEJ BYLO BY ZATRUDNIC STALA EKIPE NA LEPSZYCH WARUNKACH.A NIE CALY CZAS NOWI I ZNOWU TSZEBA ICH UCZYC .ODPOWIE MI KTOS ?

last5

Kamil, jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się z przedstawicielem Twojej agencji - z pewnością Ci wszystko wytłumaczy. Spojrzyj na pasek - będzie wszystko jasne. Może się okazać że bank pobrał Ci opłatę za prowadzenie konta....więc nie potrzebnie siejesz panikę na forum.

kamil

TO CZEMU NA UMOWIE JEST NAPISANE WYPLATA WYNAGRODZENIA NASTEPUJE NA WSKAZANY PRZEZ WYKONAWCE RACHUNEK BANKOWY W TERMINIE MIESIACA OD ZAKONCZENIA MIESIACA , W KTORYM DZIELO ZOSTALO WYKONANE.WYNAGRODZENIE ZOSTANIE POMNIEJSZONE O KOSZTY OBSLUGI PRZELEWU W KWOCIE 2.50 ZL.?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
pracowała

Witam pracowałam w Waderze niekiedy nie było lekko pracować ale obowiązki trzeba wykonywać jak w każdej pracy ,fakt stawka jest bardzo niska i brak perspektyw na coś lepszego.Pozdrowienia dla BRYGADZISTEK 2zm Ps. Agencja Silesia Job Center nie pobiera żadnych pieniędzy za przelewy wystarczy przeliczyć wypłatę ale jak widać nie wszyscy umiemy liczyć.

Koordynator

Chciałabym sprostować sprawę związaną z wypłatą. Nikt nie pracuje za darmo. Podpisywane są umowy w których zawarta jest informacja dotycząca wypłat. Wypłaty są wypłacane od 25-26 każdego miesiąca po zakończonym okresie rozliczeniowym. Każda osoba przed rozpoczęciem pracy jest informowana o warunkach pracy( jaka stawka, jaka umowa, jakie zmiany, na czym polega praca itp). Z poważaniem Koordynator Verso

kamil

w verso jest tak samo z wyplata.

Martini

Z tego co wiem to do Wadera przyjmuje jeszcze agencja Verso, ale nie mam pojęcia czy warunki przyjęcia są takie same w obu tych agencjach.Ktoś na tym forum napisał że pierwszy miesiąc pracuje się za darmo:-( nie wiem jak to naprawdę wygląda ale większej bzdury nie słyszałam żeby ktoś pracował przez cały miesiąc za darmo, chyba ze w ramach wolontariatu.

kaludyna

chłopie skąd ty te dane bierzesz.popros o pasek z silesi to zobaczysz co ci potrącaja ha ha ha dobre. pwoiem tak robota ciezka ale tym co sie nie chce to nikt nie dogodzi. pracuje w tej agencji od paru lat ,(usunięte przez administratora)teraz pracuje w waderze wypłata zawsze na czas a czasem nawet przed terminem z umowy.

KAMIL

składanie jest zespołowe.jedna osoba wkłada np.kabiny do podwozia.druga co innego.

Martini

A powiedzcie mi jak wygląda składanie zabawek? jedna osoba musi złożyć całą zabawkę od A-Z, czy raczej np jedna osoba dokręca kółka, a jeszcze inna daszek????

ashley

w innych zakładach produkcyjnych jest również zapieprz i atmosfera porównywalna lub gorsza , ale przynajmniej jest motywacja żeby być poniewieranym , bo dostajesz 2 razy wyższą pensję z urlopem , składkami etc . Ja byłem miesiąc , akurat nie było innej roboty , koniec . Inaczej niż desperacja nie nazwę swojej postawy .

tomek2358

Czytam te forum i nie rozumie: jest zapiepsz, malo kasy, brygadzistki krzycza, wyplata po 2 miesuacach - to po co sie tam pchacie? Nie ma innej roboty? Czy w innej robocie jest jeszcze gorzej?

konrad

JAK KTOS NIE MA TO KASY TO PUJDZIE ROBIC ZA 800ZL.A TAM PIERWSZA WYPLATE DOSTAJESZ DOPIERO PO 2 MIESIACACH PRZEPRACOWANYCH,TZN.ZACZOLES PRACE 1 MARCA TO PIERWSZA WYPLATE MASZ OSTATNIEGO KWIETNIA,MIESIAC ROBISZ ZADARMO,BEZ UBEZPCZENIA ,BEZ URLOPU,

Lana

No dobra, wszystko ładnie pięknie, ale aż takiej tragedii chyba tam niema skoro niektóre osoby pracują tam po ładne kilka miesięcy.

ok

a czy sa przyjecia na hale maszyn

maniana

wyzysk w czystej postaci , jak wyżej. Do ubikacji możesz co chwila chodzić , ale jak ciągłość produkcji padnie przez Twoje wyjście to masz ładny ochrzan. Sapią że co chwila nowi ludzi i Ci nowi nic nie umieją , a ja się pytam kto jest niby temu winny? , sami zwalniają albo ludzie odchodzą bo widzą co jest . Z 1 lub 2 os 'prowadzącymi' można się dogadać , reszta tylko myśli żeby wycisnąć Cie jak cytryne i jeszcze ciągle ochrzaniać ... ech //

ooooo

A tak ogółem atmosfera w pracy jest przyzwoita, czy raczej nie ma nawet kiedy wyjść do WC?????

ooooo

Słuchajcie kochani, jaka agencja przyjmuje do Wadera????

timon

nie można też mówić że wszystkie brygadzistki , ale na pewno większość ; d . Poniewierają Cie za 900 zł żeby potem miały premie , a same niektóre stoją nic nie robią przez pół dniówki . Tyczy się to tez niektórych pracowników waderowskich z dłuższym stażem , notabene konfidentów , którzy uważają chyba ludzi z agencji na gorszych od siebie . Nie wiem gdzie to wszystko zmierza w tym kraju .

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak