Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

justyna

a można wiedzieć ile zarabiają panie z wadera?

były waderowiec
@justyna

Tak, 1250 netto

jaaaa

Nikt nikogo nie trzyma na siłę w Waderze....dlaczego więc cały czas macie pretensje do warunków pracy itp?? przecież jak Wam źle to zmieńcie sobie na lepsze!! jaki problem...?? każdy wie za co pracuje a narzekacie i narzekacie...droga wolna. Zachowujecie się jakby ktoś Was zmuszał do pracy w tej firmie, przybił gwoździami do podłogi i nie pozwalał się stamtąd ruszać. Ludzie opanujcie się i przestańcie wypisywać bzdury!!!

Marian
@jaaaa

Ludzie tam pracują z przymusu, nie jest to praca ani łatwa ani przyjemna, chyba że dla brygadzistek więc skończ takie komentarze, jeśli chcesz takie rzeczy mówić to powiedz to na żywo do tych pracowników a zobaczymy jak to się skończy. Ten "Pan" który tam chodzi już zmniejszył drastycznie liczbę pracowników i zaoszczędził dla firmy grubą kasę więc dopóki brygadzistki i liderki (cokolwiek to znaczy) będą się zachowywały tak jak teraz czyli jak gestapo będzie miał się całkiem dobrze. Brak czynnika ludzkiego powoduje że dzieje się to co teraz, tylko zatrzymanie pracy składalni może spowodować jakąś reakcje zarządu.

@Marian

z tego co mi woadomo to ten "pan" jeszcze nikogo nie zwolnił!!!! ludzie sami się wykuszyli, zrezygnowali itp. a od dłuższego czasu nie są wogole prowadzone rekrutacje! więc nie wymyślaj! Ludzie tam pracują z przymusu??? hahahah dobry żart!!! czy faktycznie ktoś nie pozwala iść pracowac do innej pracy?? zastanów się

Marian
@jaaaa

Najwidoczniej niewiele Ci wiadomo więc nie wypowiadaj. Skoro nie rozumiesz co to jest pracować z przymusu bo się nie ma innego wyboru to znaczy że nadajesz się na brygadzistke bo one też niewiele rozumieją ale poganiać umieją.

@Marian

to przestań narzekać!! wszyscy tylko narzekać umieją! a praca jest tylko trzeba się ruszyć i poszukać...

zygfryd
@jaaaa

jest, gdzie? gorsza albo podobna bez znajomości , właśnie widze jak poszukałaś skoro tam pracujesz :-DD

marzena

a może ten pan co chodzi po chali zobaczylby jak pracują panie waderowe ,ze się tylko opierdzielaja .szukają najłatwiejszej roboty.wogole nie pomagają ,tylko maja do nas caly czas pretensje

marzena

mam propozycje do pan które zatrudniają do pracy,moze trzeba zalozyc zeszyt i zwykly pracownik moglby pisać swoje spostszezenia co do pracy z paniami z wadera i ogolnie o pracy,bo jak wiem ze swojego doświadczenia to niektóre panie z wadera mało robia tylko caly czas maja pretensje do nas

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
GABI

gorska masz racje :)

Melodyjna

Piszecie że trzeba być desperatem żeby pracować przez agencję pośrednictwa pracy, a co mają zrobić ludzie którzy bezskutecznie szukają pracy????? Na początek dobra jest nawet agencja pośrednictwa, aby się gdzieś zahaczyć i nabrać tzw doświadczenia.

Górska

W waderze przez agencje pracują tylko mocno zdesperowani albo nieświadomi. Powiedzmy im szczerze że nigdy nie zostaną zatrudnieni pod firmą bo prezes nie zezwala na zatrudnienie nowych pracowników na etat. Agencyjni to czysty zysk, płaci tyle co nic a chętni nadal są, chociaż coraz mniej. Po zapowiadanych zmianach pracowników będzie coraz mniej, normy idą w górę czyli w przeciwnym kierunku do wynagrodzeń. Brygadzistki składalni rękami i nogami się bronią bo wiedzą że do żadnej innej pracy nikt ich już nie przyjmnie, jeszcze troche a dostaną baty do poganiania. Czas powiedzieć DOŚĆ i spytać kiedy będą podwyżki!!

ola

a co powiesz ze zabawki wadera sa tanie?

nick

no prosze! i znowu wypowiada sie kamil... i znowu negatywnie! brawo kamil - osmieszaj sie dalej.

kamil

ja bym nie powiedział ze zabawki wadera sa tanie.

zadowolony Tata

piszcie co chcecie, a zabawki wadera sa mocne, wytrzymale i tanie! moja trojka dzieci bawila sie taka duza wywrotka przez 5 lat i nic jej sie nie stalo, a kosztowala w sklepie tyle co kilka paczek papierosow! troche tylko kolor i polysk po paru latach stracila, ale pewnie przez to, ze stala caly czas na podworku.

xxxx

tego Kamila wyrzucili z ostatniej pracy za pyskowanie i nikt go nie chce przyjac!

niekamil

kamil, ośmieszasz się swoimi wypowiedziami. ciagle piszesz ze za mało kasy i umowa nie taka, a ciagle tam pracujesz!

kamil

lord naucz się pisać.to jeszcze napisz ze najlepsze warunki umowa o dzielo,bez ubezpieczenia.malo kasy.

LORD

WADER TO NAJLEPSZA FIRMA W POLSZCE

jjaa

a ten kamil to dziewczyna bo się wyzdradziła w poscie z 17 kwietnia :D :D :D i skoro Ci tam tak faktycznie źlke to zmień pracę!!!

to sa wyjatki

as33

mylisz się bo obydwie panie z wadera są w podobnym przedziale wiekowym.

kamil

nie sadze bo najstarsza to robila kolo jadalni.

xxx

wszystkiego najlepszego dla wszystkich z WADERA

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak