Wader-Wozniak

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Wader-Wozniak

orllik 2010-10-22 20:21
Jak z zarobkami w tym zakładzie?
anonim 2011-02-20 17:35
Witam! Czy praca tam jest na jedną czy dwie zmiany? Jest to ciężka praca, czy bardziej stresująca, jak można ją określić?
1
anonim ble ble 2011-02-27 18:01
paczki dostajemy 2 razy w roku na świeta. poza tym nic -żadnego dodatku pod grusze
anonim* 2011-03-03 16:35
DZIĘKUJEMY ZA PYSZNE PĄCZKI :) HM brygada \"B\" zmiana I :)
anonim 2011-07-04 19:33
Jak się pracuje na magazynie????Jaka płaca???
anonim 2011-11-01 21:09
Po rozmowie z Panem Prezesem chciałabym sprostować kilka spraw.
Może i nie jestem osobą odpowiednią do wystawiania takiej opinii, a to forum nie jest odpowiednim miejscem na poruszanie takich spraw. Ale mam prawo mieć swoją własną opinię i wyrażanie jej na temat warunków panujących w tym zakładzie, a także w każdym innym w którym przebywałam i tego będę się trzymać.
Jeszcze raz chciałam przeprosić za formę przekazu.
Wynikiem rozmowy jest porozumienie między mną a Panem Prezesem, mianowicie każdy problem powinniśmy zgłaszać pisemnie, bądź osobiści, do biura. I chodzi mi tu głównie o pracowników gdyż to oni są tam najważniejsi i spędzają najwięcej czasu – miejcie trochę odwagi aby mówić o swoich problemach związanych z pracą.
Żywię bardzo wielką nadzieję, że obietnica Pana (usunięte przez administratora) się spełni i będzie możliwa współpraca między kierownictwem a pracownikami tego zakładu – zgłaszanie każdego problemu i niezgodności powinno przynieść pożądany efekt. Najważniejsza w tym wszystkim jest zdrowa komunikacja między ludźmi i słuchanie siebie wzajemnie.
Mam nadzieję, że ta nie zbyt miła (chodzi mi tu o moją wypowiedź na tym forum) konfrontacja, ze złym startem do rozmowy, przyniesie same pozytywne zmiany.
Jeżeli o mnie chodzi to jestem w trakcie przygotowywania stosownego pisma odnośnie swoich „pomysłów” i jeśli tylko czas mi na to pozwoli (czas przez jaki będę pracować w zakładzie) przedłożę je Panu Prezesowi.
Pozdrawiam z wizją na dobre jutro :)
zaciekawiona 2011-11-26 19:36
prosze napisac czy są tam normy???
jak sie pracuje???cieżko się utrzymać???
jest szansa awansu???
ehe 2011-12-18 15:27
do pracy w biurze są wolne etaty?
ona 2012-02-04 13:52
są jakies wolna tam miesca pracy??????
olo 2012-03-20 10:48
Czy firma Wader-Wozniak daje umowy o prace nowym pracownikom????
Chodzi mi o prace stricte biurową.
Była pracownica 2012-04-29 10:30
Witam Pracowałam w Firmie Wader Powiem tak jeżeli komuś zależy na Kasie nawet za to(usunięte przez administratora) zł bedzie pracować i nie wybrzydzac bo praca niejest zła .To ze trzeba się napracować to fakt ale nie zawsze. Jeden dzień lepszy jeden gorszy Jak w każdej innej Firmie Jest tylko jeden warunek Kto chce pracowac to powienien ją szanowac bo sam zgodził sie na umowe i kwote pieniedzy która dostanie. Moje zdanie jest takie ze Firma pośrednicz powinna wywalczyć chociaż dla tych pracowników którzy pracuja po 5 -6 miesiey umowy o prace nawet przedłużane o jeden miesiąc wtedy napewno z wiejkszą motywacią pracownicy przychodzili by do pracy. Pozdrowienia dla Pań Brygadzistek oraz wszystkich ze zmiany pani(usunięte przez administratora)
Mała 2012-07-16 21:30
Powiem tak jak komuś zalezy na pracy to bedzie pracował.Pracuje w waderze i nie narzekam aż tak a to że Kierownictwo wymaga czegos od pracownika to jest normalne bo mają zlecenia które musza wykonać żeby nam zapłacic.Faktem jest to że nie ma palarni i to jest minus
robert 2012-10-17 11:10
Szanowni Państwo, proszę, aby pisać prawdę A nie tylko swoje gorzkie żale.
Jako agencja współpracujemy w firmą Wader od początku roku.
Jako firma rekrutująca dopełniamy wszystkich możliwych czynności, aby osoby zainteresowane miały pełną wiedze, na jakich warunkach i do jakiej pracy chcą przyjść.
Zapraszamy na spotkanie gdzie kandydat może zobaczyć dokładnie miejsce, warunki, charakter pracy oraz to, że jest to praca na wyznaczony czas. Na tym spotkaniu poznaje wszystkie szczegóły odnośnie zatrudnienia i wynagrodzenia. Wszystko jest przedstawiane rzetelnie tak, aby osoba zainteresowana mogła świadomie zadecydować. Kto decyduje się to decyduje się świadomie. Co do pracy to każda praca jest ciężka i trudna i to bez znaczenia czy praca fizyczna czy umysłowa. Choć sama praca w Waderze na stanowiskach produkcyjnych wymaga zaangażowania, wydajności i rzetelności. A z tymi elementami czasami bywa słabo.
Jeżeli chcielibyśmy wylać swoje żale to też moglibyśmy, ale, po co. Współpracujemy tylko z osobami, które chcą pracować, są rzetelne, obowiązkowe, odpowiedzialne i wiedzą, po co przychodzą do pracy.
I tego oczekujemy. Szanujemy wszystkich, choć nie wszyscy szanują nas.
Pozdrawiam wszystkie wymagające i sympatyczne Panie brygadzistki.
Odnośnie płatności to prawda, że płacimy wyznaczonym terminie, który podajemy przed rozpoczęciem pracy. Tak jak wcześniej napisałem decyzje kandydaci podejmuję przed rozpoczęciem pracy godząc się lub nie na takie warunki. Dementuje też informacje, że w systemie akordowym zarabia się gorzej niż godzinówki. Niestety zaskoczę Państwa, w ostatnim miesiącu w systemie akordowym zarobki dochodziły nawet w przeliczeniu na godzinę do 9,75. Proszę popytać lub, jeśli ktoś ma odwagę to chętnie porozmawiam osobiście. Pokaże wyniki i wyjaśnię. Zapraszam!
(usunięte przez administratora)
1
sizla37 2012-10-17 13:34
Zgadzam się z Panem, który dokonał ostatniego wpisu.
Pracuje - TAK, warunki znałam - TAK, przed podjęciem pracy byłam na hali produkcyjnej (widziałam co będę robiła, gdy mnie przyjmą) - TAK, poinformowali mnie o wysokości stawki godzinowej - TAK, wiedziałam, że oferują umowę czasową -TAK, wiedziałam, że to praca na dwie zmiany - TAK, ostrzegali, że to praca a nie spotkania towarzyskie - TAK. Wszystko się zgadza...
A co do samej pracy fizycznej - jest raz lżej raz ciężej, ale ludzie.... w końcu przyjmują nas do pracy a nie jako manekiny do \\\\\\\"zapchania\\\\\\\" hali. Zależy mi na pieniądzach, innej oferty pracy dla mnie nie ma, więc pracuję!!
Mam tu znajomych, są przełożeni, których poleceń trzeba słuchać, ale w końcu przychodzę do pracy zarabiać pieniądze. I nie zrezygnuję, bo warunki są normalne, ani nie złe, ani nie tragiczne. Mamy dach nad głową, toalety, szatnie, czajnik i możliwość zjedzenia kanapki na przerwie, mamy przerwę... Zwykła normalna praca fizyczna.
Jak chcecie uczciwie zarobić pieniądze to przyjdziecie i będziecie pracować. Jak się nie potraficie przystosować do otaczającego Was świata, bo będziecie robić wpisy, które nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą!!
1
koordynator 2012-11-26 13:26
Witam serdecznie,
Chciałabym raz na zawsze sprostować pewne informacje.

Po pierwsze: od dnia 26 listopada 2012 firma Verso APT zmniejszyła obsadę pracowników tymczasowych z 50 do 20 (było to podyktowanie znacznym zmniejszeniem pracy w firmie Wader, na rzecz której świadczymy usługi oraz zakończeniem otrzymanego zlecenia).

Po drugie: o fakcie tym pracownicy byli informowani z wyprzedzeniem (15 osób miało umowy do dnia 23 listopada, część osób do 30 listopada). Jednocześnie około 2 tygodnie przed planowanym zmniejszeniem obsady, wspomniana wyżej Pani Kasia (koordynator firmy Verso) informowała wszystkich pracowników o zbliżającym się terminie zmniejszenia zatrudnienia.

Po trzecie: przy przyjmowaniu do pracy WSZYSCY pracownicy agencji Verso APT są informowani, że pracują dla Agencji Pracy Tymczasowej, a co za tym idzie nie jest to praca STAŁA, tylko czasowa... Tutaj chyba dalszy komentarz jest zbędny.

Po czwarte: Przy wyborze osób, które pozostały branych było pod uwagę wiele czynników:

staż pracy (osoby, które współpracowały z nami najdłużej pozostały z nami)
frekwencja (osoby, które przychodziły do pracy regularnie, nie "skakały" po zmianach, przychodziły zgodnie z planem, nie uciekały z pracy przed czasem i przychodziły do pracy o czasie, nie zwalniały się z pracy regularnie z przedziwnych powodów... itp.)
zaangażowanie w pracę i chęci do pracy
umiejętności pracy zespołowej itp.

Nie były brane pod uwagę inne czynniki, jak lubię czy nie lubię, znam czy nie znam... Jesteśmy profesjonalistami i nie pozwalamy sobie na dokonywanie takich ciężkich wyborów kierując się osobistymi względami do któregokolwiek z pracowników. Decyzja była bym bardziej ciężka i trudna, że MUSIELIŚMY dokonać wyboru spośród zespołu, który pracował rzetelnie, bardzo sumiennie i jako grupa stworzył dwie brygady, które w 100% wykonały powierzone im zadania (wspomnę, że przed planowanym czasem!!).
Zmniejszenie obsady jest zawsze ciężkim, stresującym i niemiłym okresem zarówno dla pracowników, których ta sytuacja dotyczy, jak i dla osób, które tą decyzję muszą podjąć. Proszę o nieoskarżanie imiennie nikogo o powstałą sytuację, ponieważ decyzja została podjęta wspólnie (przez Verso i przez Wadera) na podstawie informacji, którymi dysponowaliśmy.

Ze swojej strony bardzo dziękuję współpracującym z Verso osobom i bardzo chętnie nawiążę z nimi współpracę ponownie (przy kolejnych zleceniach), ale jednocześnie dodając, że nic się nie zmieni odnośnie okresów zatrudnienia... Nadal będziemy Agencją Pracy Tymczasowej i oferujemy i nadal oferować będziemy pracę CZASOWĄ, której okres zakończy się wraz zakończeniem zlecenia otrzymanego przez firmę Wader.

Łączę wyrazy szacunku,
Koordynator Verso APT
Agata 2012-12-14 14:54
czy orientuje się ktoś jaka jest pensja dla pracownika biurowego? jest ogłoszenie i zastanawiam sie czy warto aplikowac
1
ttt 2013-03-01 18:32
czesc ile tam zarabia magazynier
Sylwia-uwielbiała pakować :) 2013-04-09 13:10
pozdrawiam ukochane brygadzistki !!!!!!!!!!! prosze pozdrowić !!!!!! z magazynu
barbarella 2013-06-07 14:26
Mozecie mi powiedzieć jaki jest dojazd do tej firmy? Czy można normalnie autobusem dojechac?
zzz 2013-06-17 09:42
W pobliżu są dwa przystanki autobusowe - obsługuje je KZK GOP. Rozkład jazdy można łatwo sprawdzić na ich stronie (np. przystanek Strzemieszyce Krzyż). Wszystko jest zależne od kierunku z którego chcecie dojechać.
sten 2013-06-29 11:51
nocki sa tylko w sezonie, a kasy minimalnie wiecej niz na dzie
Seter 2013-08-14 12:31
Witam.Jak oceniają pracę w tej firmie ustawiacze ? Jak z maszynami -w jakim są stanie.Jakie wynagrodzenie? Czy są premie? Jaka atmosfera w pracy? Jak z porządkiem w pracy i narzędziami potrzebnymi do pracy? Czy jest ok czy jedna wielka prowizorka? Pozdrawiam
xxx 2013-09-27 13:18
tak można nawet . 3 000 za 2 miesiące a ludzie na magazynie spoko jest kilka osób zajebistych i kierownik spoko
Tomek Z. 2013-10-03 20:15
To przez jaka agencje można sie dostac do wader? No i jak Wam się róznia sprawy wypłat no i socjalne?
Wader-Woźniak Dział Kadr 2013-10-04 16:26
Szanowni Państwo piszący o stawkach, proszę pamiętać, że świadczycie Państwo usługi jako zleceniobiorcy Agencji Pracy Tymczasowej na rzecz firmy Wader-Woźniak. Zlecenia te są krótkoterminowe i korzystamy z nich w czasie, kiedy otrzymujemy większe zamówienia od naszych odbiorców. Stawki za wykonywane zlecenia oraz warunki w jakich są one wykonywane, są Państwu dokładnie znane jeszcze przed podjęciem zlecenia, a umowy podpisywane są za obopólną - czyli i Państwa - zgodą. Proszę zauważyć, że przy wykonywaniu tych zleceń nie są potrzebne żadne specjalne kwalifikacje, poza podstawowymi zdolnościami manualnymi, a praca jaką wykonujecie nie jest ani ciężka, ani skomplikowana. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi odnośnie wykonywania zleceń, czy warunków panujących w naszej Firmie – zapraszamy do odwiedzenia Działu Kadr i przekazaniu nam Państwa uwag osobiście, a nie poprzez anonimowe wpisy na portalu internetowym. Prosimy jednocześnie aby Państwo nie wyrażali anonimowych opinii w tonie jak powyżej, ponieważ wpływają one negatywnie na dobre imię naszej firmy. Wader-Woźniak Dział Kadr
1
2013-10-06 17:10
Tak jest po co wymyslac i pisac takie rzeczy Wiemy jak jest jakie sa warunki pracy i ile zarobimy wiec jak cos nie pasi to szukam innej pracy i koniec.Jest wiele firm gdzie jest gorzej a kasa ta sama . Podpisujecie umowę macie stawkę i wiecie o co w tej pracy chodzi wiec o co biega...
1
2013-10-07 23:30
Jak tam pracujesz i piszesz takie rzeczy o samoocenie to naprawdę mocne.Pracujesz tam za 1200 i co narobisz sie .Wiem że to jest mało każdy to wie.Jak nie pasi to znaleść sobie pracę w banku (usunięte przez administratora)
tomasz 2013-10-09 12:33
- 2013-10-07 23:30:54

Jak tam pracujesz i piszesz takie rzeczy o samoocenie to naprawdę mocne.Pracujesz tam za 1200 i co narobisz sie .Wiem że to jest mało każdy to wie.Jak nie pasi to znaleść sobie pracę w banku (usunięte przez administratora).
na szczescie nie pracuje a to ze chlebodawca chce mnie okrasc nie znaczy ze musze przystac na te warunki
były waderowiec 2013-10-10 17:15
Staszek,pewnie na każdym stanowisku jest inaczej dlatego zadzwoń/napisz do firmy i dowiesz się wszystkiego ze źródła. Pamiętaj że na terenie Wadera teraz są również agencje pracy, tam też stawki są inne.
2013-10-18 17:52
To co pisze Dział Kadr to wielka bzdura, ktokolwiek się tam zjawi może pożegnać się z pracą, brygadzistki [usunięte przez moderatora] narzucają jakieś normy dla wielu ludzi prawie nie wykonalne, nie ma możliwości jakiejkolwiek pomyłki bo jest wrzask Brygadzistek , siedzą przy stolikach całą dniówkę żadna z nich nie pokazuje jak należy wykonać daną czynność ale pretensje bardzo wielkie nawet nie można zejść ze stanowiska dwie minuty przed czasem . Wszyscy pracownicy dojeżdżają autobusami więc jak zdążyć KOMPLETNA BEZNEDZIEJA, Kadry twierdzą, że praca jest tymczasowa to nieprawda tam kobiety na piecach pracują na te umowy po cztery lata i za takie pieniądze. Ciekawa jestem , ktOra z tych PAN pracowałaby w takich warunkach,wszystkie rzeczy - ubranie swoje, rękawiczki swoje. Zadnego szacunku dla ludzi z agencji pracujących na te PANIE.
2013-10-18 21:14
pracuje w innej firmie, ale tez na produkcji i widze, ze to Twoja pierwsza praca. W kazdym zakladzie ludzie dojezdzaja do pracy i w nigdzie w produkcji nie mozna sobie zejsc wczesniej ze stanowiska pracy. tak samo normy - to rzecz zupelnie normalna przy kazdej produkcji - inaczej nikt nie wiedzialby ile ma czego zrobic. U nas w zakladzie tez jest sporo swierzych osob z agencji i niektorym sie po prostu nie chce pracowac. przychodza i tylko patrza jak sie pokrecic i nie narobic. czasami brygadzista tlumaczy takiej osobie po 10 razy jak ma cos robic i nie dziwie sie, ze po 11 razie sie denerwuje. piszezsz tez ze wrzescza jak sa jakies pomylki - no jasne, bo przez taki blad - przynajmniej u nas musimy poprawiac detale po kontroli.
[usunięte przez moderatora] wiekszosc u nas jest w porzadku, ale pamietaj, ze to jest praca i trzeba do niej podchodzic powaznie.
sproboj spokojnie pogadac z brygadzista, zeby Ci wytlumaczyl jeszcze raz co masz robic - jak nie bedzie jakichs pretensji, tylko spokojna rozmowa to napewno wszystko sie wyjasni.
1
- 2013-10-25 13:46
alez wy tu jestescie zalosni!
najlepiej jest przyjac sie do pracy na warunkach, jakie pracodawca zaoferowal, a potem narzekac na wysokosc wynagrodzenia, na sposob zatrudnienia, na normy, na godziny pracy, na uwagi brygadzistow i tak dalej.
no to po sie przyjmowac?
1
last5 2013-10-25 15:48
Im częściej zaglądam na te forum, tym bardziej jestem przekonany o tym że opinie osób które się tu wypowiadają są mało wiarygodne. Dlatego uważam że anonimowe forum nigdy nie będzie wiarygodną informacją.

Oczywiście hejterzy tego nie zrozumieją...
Annn 2013-10-26 14:01
Sam jesteś patol, ja w tym zakładzie pracuje i uważam, że jeśli ktoś chce pracować to pracuje.
Zostaw swoją opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wader-Wozniak