Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ

Krosno

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ

Modern 2011-01-19 16:36:17
Powiem Wam Ludzie, kto się sznuje ten w tuzie nie pracuje i sam odchodzi. Nie wierzcie w obietnice, bo czeka Was rozczarowanie- [usunięte przez moderatora] razem z[usunięte przez moderatora] tylko potrafią gadać, a jak razem ofertowaliśmy to ludzie trzaskali im drzwiami przed nosem. [usunięte przez moderatora] jest tak bezczelny, jakby 5 fakultetów skończył, a pewnie ma zawodówkę, tylko dobrze donosi! Ich gadanie, to ciągle te same słowa, niczego sobą nie reprezentują i pewnie nie będą. Wprowadzają chorą atmosferę, [usunięte przez moderatora]zabierają kasę i nie mają za grosz kultury. W tej firmie zarządzają sprzedażą ludzie bez wykształcenia np; elektryk[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] zwalniają pracowników, którzy mieli szkody, którzy pracują uczciwie i którym zależy na pracy tylko dlatego, że mają taki kaprys. Omijajcie tuz z daleka jako Pracownicy, [usunięte przez moderatora] nikt od tuzu gorzej nie wypłaca.
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ