ABC

Łódź

Opinie o ABC

anonim 2011-09-16 21:33:31
Firma Dell fmmmm.... Praca na dwie zmiany 1zm. od 6ej. do 14ej. 2zm. od 14ej. do 22ej. czasem są nadgodziny na 2ej. zmianie od 22ej. do 24ej.lub od 22ej. do 2ej. jak ktoś ma szczęście lub dobrego zwierzchnika to może przyjść w wolny dzień stawka razy 2 . Oczywiście soboty robocze dają wolne w tygodniu.Zatrudniają przez Adecco i Manpower obecnie niema szans aby przejść na umowę Della, dellowcy są zwalniani kiedy trzeba z nimi podpisać umowę na stałe,natomiast adeccowcy i manpowerowcy są na telefon tzn. robota jest pracują, roboty brak siedzą w domu,średni zarobek adeccowca 1000-1200zł.na łapę co innego dellowcy od 1400 do 1700 zł. na łapę bez nadgodzin,. mowa oczywiście o zwykłych pracownikach na produkcji. Dają bony na Wigilię 400 w bonach i od tego zabierają podatek jest też premia na wiosnę która zależy od oceny jaką wam wystawi kierownik,średnio od 500 do 2000 na łapę dają też kasę za wakacje jakieś 300 do 400 na łapę.Robota zależy gdzie się trafi tzn. wszystko zależy od działu i zwierzchników.Jeżeli chodzi o moje zdanie to na pewno długo tam się miejsca nie zagrzeje nastawiają się na jak najmniejszą kadrę della,reszta to tania siła robocza na telefon bez żadnych praw do dodatków.Byłem Dellowcem pracowałem 2 lata,kiedy przyszedł czas na podpisanie umowy na czas nieokreślony to zwyczajnie mnie poinformowano że nie przedłużą umowy.
Zostaw swoją opinię o ABC - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC