Opinie o Festo Sp. z o.o. w Janki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Festo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Festo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Festo Sp. z o.o. w Janki

Dobra rada

Panie Prezesie, jeśli jest Pan dobrym strategiem, to proponuję rozejrzeć się i wykorzystać szanse do rozwoju firmy jaką daje konkurencja, jest to najlepszy czas na sprowadzenie jej do pozycji małoznaczącej firmy na rynku.

Ktoś Nowy wpis

Oprócz umowy o pracę w digital marketingu co firma wam zapewnia? Ogłoszenie trochę mało mi mówi, a nie chciałabym aplikować w ciemno:/

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, Jestem zainteresowana pracą na produkcji? Czy bez doświadczenia jest możliwość podjęcia pracy? Czym się zajmujecie w Jankach?

Nowy wpis

A propos oferty Młodszy specjalista ds. reklamacji technicznych, to te okazyjne podróże służbowe, w tym zagraniczne, są związane z przyjmowaniem reklamacji u klienta na miejscu? Czy firma ma jakiś transport dla produkcji z południowych części Wa-wy? Akurat mam dość daleko do Janek, gdyby dało się dołączyć do grupowego transportu gdzieś po trasie, byłoby extra.

Dobra rada Nowy wpis

Magazynier

Rozmowa z panem ok, natomiast pani z HR, po prostu (usunięte przez administratora) nie polecam gdyz jest nie profesjonalna i mówi nieprawdę., ale jak każdy kase chce brac.

o wszystko

Hej. ;) widziałam, że jakiś czas temu chyba szukali do siebie księgowej? Przynajmniej taka oferta była wystawiana chyba na stawkę do 6 tys? teraz na stronie nie widzę niestety żadnych a chciałam spojrzeć na to co oferują obecnie na innych stanowiskach . czy jest tu ktoś rozeznany w zarobkach i się odniesie?

Filip

Mialem 20 rzeczy elektornicznych ładowarki,słuchawki, i jakieś inne (usunięte przez administratora) wszystko po jakims krotkim czasie po prostu równało sie z ziemia i nic nie dziala, dla mnie (usunięte przez administratora)totalne jakość tych urządzen nie przekracza wartości pracy dziecka na plastyce w 4 klasie

Festo Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Księgowa. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 ?

Jolanta

Mocne słowa. Ale co, zostawiasz tu czyjeś nazwisko i nawet nie piszesz o co chodzi, kim jest ta osoba? Jakiś kierownik ci zaszedł za skórę czy o co chodzi? Taka ogólnie atmosfera jest w firmie że tak ludzie na siebie gadają..?

@Jolanta

Dział produkcji jest działem wymagającym w wielu obszarach oraz posiadania samodyscypliny. Łatwo jest anonimowo oczerniać pracowników, szczególnie swojego szefa. Ale kultury jak rodzice nie nauczą to już później trudno o szacunek dla innych.

TF

Tak, przeważnie raz w roku wyjazd integracyjny i do tego spotkania firmowe + działowe ????

@TF

a tak tylko z ciekawości to jak zorganizowany jest taki wyjazd i czy łączą go z pracą, typu szkolenie grupowe czy coś? pracownicy się dokładają? i atmosferę tak ogólnie to jaką obecnie tu macie?

Absolwent
@Barbara

Wyjazdów integracyjnych jest kilka - ogólne, działowe i indywidualne. Co do atmosfery to mamy ją całkiem dobrą czyli dobra gazowa powłoka otaczająca ciało niebieskie o masie wystarczającej do utrzymywania warstwy gazów w wyniku działania grawitacji.

Ponad 10 lat w Festo...

Dzień dobry wszystkim (nawet tym zakompleksionym malkontentom, którzy swoją nieudolność i niski poziom prezentują na tym forum). Pracuję w Festo ponad 10 lat. W tym czasie odbyłem dużo szkoleń i nadal się spełniam zawodowo. Praca jest ciekawa, zero monotonii, dużo wyjazdów krajowych i zagranicznych. Dobry socjal (Luxmed, karty sportowe, telefon, zajęcia sportowe, nauka angielskiego, paczki dla dzieci, bony na święta, wyjazdy na narty, basen, impreza noworoczna, stołówka itp). Zarobki - dobre nawet jak na Warszawkę. Atmosfera - nie najgorsza. Byłaby jeszcze lepsza gdyby tych co płaczą usunęli wcześniej z firmy. W Festo rzadko kogoś zwalniają. Tych co zwolnili to i tak za późno. Nie nadawali się kompletnie do pracy. Ci, którzy pracują uczciwie - uczciwie są traktowani i dobrze wynagradzani. Jeśli ktoś uważa, że mało zarabia to niech idzie gdzie indziej. Pamietajmy też o trzynastce i nagrodzie rocznej. Nie pracuję na produkcji ale za RoKo tez nie przepadam. Pozdrawiam serdecznie.

gzik
@Ponad 10 lat w Festo...

pewnie pisał to dyrektor handlowy. firma dla prowincjinwarszawy

Janusz
@gzik

Każdy ma prawo zostawić na forum swoją opinię, więc nie bardzo rozumiem, czemu uważasz, że robi to przełożony. Jeśli możesz dodaj jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia, szczególnie rodzaj umów jakie są proponowane nowym pracownikom. Zachęcam Cię do dyskusji.

@Ponad 10 lat w Festo...

eh kolejny festowski przyglup sie wypowiedział co nie ma pojecia jak jest gdzie indziej.

Gizmo
@gzik

Jak byś miał pojęcie o tej firmie to byś wiedział że nie ma w niej dyrektora handlowego

Ala
@Ponad 10 lat w Festo...

Stary co ty wiesz, ta firma to parodia, nie porownuj jej do firm z Wawy

Pip
@Ponad 10 lat w Festo...

Nikt cie tu w firmie nie lubie kolego w pokoju na ktory jedzie sie windą

Nikita
@Ponad 10 lat w Festo...

Spelnij sie zawodowo w firmie inzynierskiej a nie handlowym oddziale fesro polska glabie

Zaro

Idz do lekarza czubku

Blik

F.Kozioł

Jestem kozioł pasajacy sie w dziale festo. Typowy lolipop. Dupcyngiel

Nikita
@F.Kozioł

Beeee kozioł to ten co donosi na chlopakow od silownikow co robil w faurecii?

Szatan
@F.Kozioł

To jest zwalona firma a już Robert K.dobrze ze go nie ma teraz wiadomo czemu po całej Polsce się tuła. Mistrz mobbingu

@Szatan

Nie wiem jak było kiedyś ale ciekawa jestem jak macie teraz wobec tego co tu piszesz. Jak relacje z kierownictwem i co z atmosferą w firmie? Dobrze się pracuje?

Jaanek

Lipa totalna, zero szacunku dyrektora handlowego, cały czas ciśnienie....odradzam :(

@Jaanek

A tez was mobbinguje jak ten director of production. moze pora napisac do HR w Austrii lub Niemczech co sie tu wyprawia...

gzik

mówisz o tym lysym, siwym od silownikow no ten to umie wejść..

Adamo
@Jaanek

Ma byc zmiana na tym stanowisku, nie wykonal targetu i mu podziekuja

były
@Jaanek

Pracowałem w dziale REC. Okazuje się że to byli najnormalniejsi współpracownicy jakich spotkałem w swojej karierze zawodowej. Był też WorkLive balance. I byli normalni kierownicy i dyrektorzy

Info
@Jaanek

W Festo nie ma dyrektora handlowego. Jeśli więc chcesz o czymś pisać to sprawdź informacje

Niebieskooka
@Jaanek

Z SMC odchodzi tera kilku wybitnych menadżerów i dyrektorów. Wizjonerów i ekspertów w tym trudnym obszarze rynku. Może FESTO zarzuci na nich sieci, bo warto.

Megabajtek
@Niebieskooka

Bo jak nie to pójdo do Orlena !

Sławek
@Niebieskooka

wpis 8 dni po prima aprilis ale żart super. "Wybitny manager z SMC" :-))))))))))))))))))))))

F
@Jaanek

To kolejny wpis, który potwierdza brak podstawowej wiedzy nt struktury organizacyjnej, stosowanego nazewnictwa oraz pracowników. Chyba bardzo Państwu zależy by obniżyć ocenę Festo - czyżbyśmy znowu kogoś od Państwa przejęli ?

Barbara

A czemu Twoim zdaniem jest dnem? Pracowałeś tam czy jak, że tak twierdzisz?

Doktor

A ja dodam coś od siebie firma ma dwa dna: (usunięte przez administratora) jedno produkcja i konstrukcja i elita handel i TAC. Jak sie wchodzi na strefe produkcji i ich nadzorcow az sie wymiotowac chce

Ala
@Doktor

A ja dodam coś od siebie firma ma dwa swiaty : jedno to produkcja i konstrukcja oraz drugi swiat elita czyli handel oraz TAC. Jak sie wchodzi na strefe produkcji i ich nadzorcow az sie wymiotowac chce natomiast jak sie wchodzi do TAC to az inne powietrze inny poziom nawet klima imne powietrze daje takie czyste dodajace energii. Juz w windzie inaczej sie oddycha i myśli. Czuje sie poziom technologii i szans na dobra przyszłość i kariere. Daje pozytyw.

Honorata
@Ala

Aż taka jest różnica? To co tam się dzieje na tej produkcji? Wiecie jednak to dwa różne działy, nie przesadzacie trochę?

Pracownik.

Firma taka na średnim poziomie No tylko logo Festo robi wrażenie bo to znana marka Większość pracowników szeregowych jest naprawdę ok. Niektorzy nie są oki. Sporo kurczowo trzyma się tej posadki sporo też odeszło, Troche zwolniono. Ktoś kto twierdzi, że taki tu każdy zadowolony to chyba pracuje na jakimś stanowisku o 6 cyfrowej wyplacie Dużo znam tu ludzi też niezadowolonych po niektorych to widac po niektorych nie. Jak niektórzy twierdzą ze taka swietna atmosfera to spoko.. Ja mam mieszane odczucia zwłaszcza co do pewnych słynnych panow menagierow Socjal niby oki no troche tego jest. Ogolnie taki troche teatrzyk i szopka i partyzantka. No ale przynajmniej w miare stabilnie...

Zbyszko

FESTO tworzą ludzie, jest to bardzo dobry zespół dzięki któremu firma się rozwija i osiąga sukcesy. Niestety centrala czasem potrafi podciąć skrzydła i pokazać kto decyduje... Firma ma 2 oblicza które różnią się diametralnie: "pałac" i "hala". Ludzie i jeszcze raz ludzie tworzą tą firmę. Generalnie jest ok, są gorsi i lepsi, bardziej znani, bezimienni, oraz legendy (usunięte przez administratora) Jako pracodawca jest w porządku, wszystko zgodnie z literą prawa, czarne na białym bez kombinacji. Jeśli lubisz ludzi i wyzwania to polecam.

Julia
@Zbyszko

powiesz może co masz na myśli, pisząc wyzwania? :) To mnie zaciekawiło. I główna kwestia - jakie mniej więcej zarobki oferuje firma? :P

Baczek

Wlasnie w (usunięte przez administratora) i instagram pojawily sie filmiki jak pan srebrna mazda kreci baczki 6 rano na parkingu festo. Mazdziocha dobra widze. Ale zes takie baki krecił stary jestes na fun page mazda. Macie zloty w wawie na narodowym wpadaj

Aleksander

Rzetelna firma. Należy odróżnić cześć sprzedażowa od produkcyjnej. To trochę jak dwa inne światy.

Do roko

Roko tylko w rec sie mogles wybis gdzie nilt nie ma pojecia o zarzadzaniu produkcja, inzynieryngiem. Jak tam a Maluszowie, duzo kazdy inny za ciebie zrobil? Bo sam to nic nie potrafisz. Ile celow dales kompetentnym bo sam nic nie wiesz.. wielki klamca manager... zrob cos sam w koncu, angielski to nie tylko aczkowiek dobry jestes w bla bla bla. Czekamy roko na twoj koniec. Teraz następny cel afryka... dymales ludzi na premiach

Oli

Powiem tak (usunięte przez administratora) na produkcji i w budynku nad produkcja widac ze powszechny to jest. I zero rozwoju. Nic tam ani semsownego nie zmontukesz ani nie zaprojektujesz. Takze przestrzegam kandydatow do pracy

Fik

Roko to taki bajerant jak nasz trener kadry hehe.. o zarzadzaniu produkcja to on pojecia nie ma.

Beryl
@Fik

Glupi emerl... tez nie ma pojecia tak jak i krotki tez nie ma pojecia. Obecny nastepca roko nadal nie wie co to orawdziwa produkcja i nadal jest bajzel. I po co wam te podyplomowki, studia, szkolenia. Tylko klopot mamy na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Festo Sp. z o.o. - Janki

• Jak się pracuje w Festo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Festo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Festo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Festo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Festo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Festo Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Mszczonowska 7
    05-090 Janki