Hanyang Polska

Lublin

Opinie o Hanyang Polska

ktoś 2010-09-08 14:29
pracuję tu ładnych parę lat-powiem krótko - praca jest w porządku. Płacić mogliby tylko więcej....:* teraz nadzieja w nowym szefie-[usunięte przez moderatora]! pierwszy raz w historii tej firmy dyrektorem zarządzającym jest Polak, a nie Koreańczyk.
były pracownik 2010-09-08 15:13
znam te osoby i bzdury człowieku opowiadasz!!!
były pracownik 2010-09-08 15:14
Firma hm ok za to ludzie suuuper!!!
kolo 2013-06-30 12:32
Jeszcze pożałujesz ,że będziesz mieć dyrektora Polaka,a wtedy docenisz Koreańczyka
nik 2013-08-01 09:57
firmy Hanyang Polska Sp. z o.o. w Lublinie już nie ma, była to narzędziownia. Została druga część firmy Hanyang Polska Sp. z o.o. w Świdniku - czyli wtryskownia zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych (głównie dla IKEi). Narzędziownia została sprzedana. A jeśli chodzi o wtryskownię, to zależy na jakim stanowisku ktoś chce pracować, ale szału ze stawkami to nie ma. Na produkcji minimalna plus premia, około 1900 do 2000 tys. brutto to max. Ludzie w porządku. System pracy tzw. czterobrygadowy, tzn, że niedziele i święta są pracujące, a wolne masz na tygodniu, w sumie pracujesz średnio tyle co w normalnym systemie pracy, ale wolny weekend w weekend to masz raz na cztery tygodnie.... O atmosferę pytasz - to zależy co kto ma na myśli, z kolegami ze zmiany ok, a z przełożonymi .... bez komentarza. A narzędziownię kupiła firma z Bogdanki i otworzyła nową siedzibę w Lublinie, niedawno, w tym roku się przenieśli. I jeśli o to pytasz to szukaj info pod nazwą tej nowej spółki, Warbo, bo to zupełnie odrębna firma.
cxk 2016-05-20 23:23
podejrzewam, że opieka medyczna to możliwość zniżki, a nie bonus darmowy. Jednak to i tak miłe na swój sposób :)
Tomi 2017-01-17 18:00
Sadzę że jeśli chodzi o ustawiaczy to jest bardzo cienko w tym zakładzie. Duża jest rotacja. Pan kierownik ustawiaczy ( technologów), ma dość nerwowy charakter przez co na dłuższa metę żaden nowy kandydat na technologa nie jest w stanie z nim wytrzymać. Fakt posiada on jakąś ,, wiedzę '' na temat ustawiania maszyn, ale nie szanuje ludzi nawet ze swojego działu. Pracowałem jakiś czas i powiem, że nie polecam nikomu młodemu tego zakładu. Lepiej nie tracić czasu szukać czegoś ambitniejszego, gdyż w tej firmie ciężko się coś nauczyć. Jest kilka osób przy władzy i jest im dobrze, wiec nie chcą nic zmieniać. Wszelkie nowe pomysły są przekreślane już na początku.

P.S Mówie o Hanyangu w Świdniku
Zostaw swoją opinię o Hanyang Polska - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanyang Polska