logo PPHU ZIP AGRO Aleksandra Piotrowska

Opinie o PPHU ZIP AGRO Aleksandra Piotrowska

przemko 2013-06-24 21:48:38
Nigdy wiecej...............
Stefan 2013-07-28 16:56:20
Firmy nie polecam.Skaczą przy klienci przed podpisaniem umowy, później w razie kłopotu nie znają człowieka...żal...
zadowolony 2014-10-28 18:01:27
Na handlowca z regionu mogilno, inowrocław poleciłbym ze świecą.
Rzeczowy, ceny atrakcyjne i z zakupu ciągnika jestem B.zadowolony
wtf 2014-10-30 21:06:00
Piszesz tu oczywiście o handlowcu z Zipagro a nie o dilera czy sub dilera z wielkopolski ktory nie dość ze malo rzeczowy to jeszcze jak go podpuscilem to nie wiedzial o co chodzi a po drugie cenę podal z kosmosu.
Ludzie uwazajcie na tych z poznania-wrzesnia-konin bo naprawde po dzisiejszym dniu uwazam ze naprawdę człowiek z Z.A jest zadko spotykanym typem handlowca ktory chce aby zadowolony byl klient, wiem bo mam porownanie po ofercie.
rolnik 79 2015-04-03 06:43:15
Potwierdzam
niepokorny 2016-03-09 13:09:06
Co do przedstawiciela z terenu Inowrocławia to mam mieszane uczucia, a to inna cena , a to nie tą cene spojrzał ogólnie zamieszanie. Chyba spróbuje gdzie indziej.
por 2016-03-14 12:58:05
Co do " niepokorny"
Jeżeli chodzi o handlowca to nigdy z nim nie miałem problemu, a jak ktoś co chwile zmienia zdanie to sam się zawiesza.
Tyle w temacie
Kruszwica 2016-03-14 18:37:23
Nie ma jak konkurencja :-)
Bravo
2w3e 2016-05-16 19:51:15
@Azaliż ale nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedz czemu jestes przeciwny? chodzi Ci o ta konkurencje moze..?
Zostaw swoją opinię o PPHU ZIP AGRO Aleksandra Piotrowska - Warlubie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU ZIP AGRO Aleksandra Piotrowska