Opinie o JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) w Warszawa

Ktosiek

Witam, Jeżeli zastanawiacie się czy podjąć prace w British Automotive Centrum. (usunięte przez administratora) Firma w żaden sposób się nie rozwija i nie podąża za nowymi technologiami by usprawnić prace wszystkich pracowników. Bardzo duża rotacja pracowników. (usunięte przez administratora)

Fokus Arogant
@Ktosiek

Rotacja jest konieczna poniewaz tak dziala pralka. Platne jest przy wydaniu w zwiazku z tym jeden pracownik zgarnia klientow reszta na rotacji obsługuje fejki.Czas produkcji to ponad rok nie ma opcji aby firma zaplacila Ci za wykonana prace. Zostaniecie podmienieni jak czesci. Pieniadze sa wyciagane kazda droga w tym tez ze szkolen. Dochod przelewany jest na Marvipol. Nowi pracownicy to koniecznosc wydebienia kolejnych pieniedzy od inwestorow. System polega na obciazeniu glupia praca w tym spisywaniu rozmow z klientami czas to pieniadz w tym czasie jeden pracownik finalizyje tranzakcje i odpala dyrkowi polowe.Typowe slupy i(usunięte przez administratora) finansowe.

Zastanawiam się co aktualnie może się dziać w firmie. Kiedyś pisali o jej upadku i jednak chce się upewnić w tym o co mogło chodzić a raczej jaki mogło to dać skutek do teraz, że faktycznie komentarzy już żadnych nie ma? Wspomniano o przejmowaniu firmy, ale to z pracownikami czy bez w końcu?

Administrator Nowy wpis

Firma JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Sprzedawca?

Posiadacz LR na gwarancji 2024 Nowy wpis

Upadek firmy, jednym zdaniem nie możliwe jest że kogoś rekrutują, co najwyżej wypłata od Dyrektora serwisu po słaby Zarząd ostatnie aut zabrali na poczet swoich premii, klient może udać się do innego serwisu lub najlepiej do sieci LR Niemiec sam odebrać/naprawić auto w tydzień, w W-wie nawet rok Gwarancji nikt nic nie wie.

Lilka Nowy wpis

Jaka jest relacja JLR do BAC? Pod numerem KRS znajduje się BAC właśnie, a Wy tutaj się spieracie, kto jaką firmę miał na myśli, wystawiając opinię. Ktoś kogoś przejął? Pod jaką nazwą mam szukać ofert pracy tutaj?

Ktosiek

M
@Ktosiek

Błąd... Nie zwolniła tylko ludzie sami złożyli wypowiedzenia z tego bałaganu.

Pablo
@M

ja akurat w grudniu i pół roku wcześniej pracowałem w British Automotive Centrum, aktualnie tez pracuję i to co pisze KTOSIEK i M jest całkowicie niezgodne z rzeczywistością, ani nie było zwolnień 12 osób ani 12 osób się nie zwolniło. Czy Admin tego portalu może się zając moderowaniem?

@Pablo

Nie zwalniają? Zobacz sobie blacharnia, recepcje, handlowców czy to BMC czy BAC. Ile ludzi nagle straciło prace ???? Ta firma to jarmark

Pablo

to kolego/koleżanko nie mieszaj dwóch różnych firm, bo piszesz (usunięte przez administratora) Ja pisze o British Automotive Centrum a Ty niewiadomo o czym i mieszasz ludziom w głowach. Jarmark robią ludzie i takie wpisy jak Twoje. Byłem w firmie i wiem kto z "blacharni, recepcji" i jaki handlowiec był zwolniony albo sam się zwolnił. Nie było to ani 12 osób ani tych działów w firmie. Wypisujesz bzdury i Administrator tego portalu powinien sie zająć takimi wpisami jak Twój. Miej jaja i się podpisz.

@Pablo

Oczywiście masz racje, płaca ci za obronę firmy ? zamiast doceniać ludzi którzy pracowali od początku jlr to ich zwolnili .

@Pablo

Jezeli tak bronisz firmy , odpowiedz mi na pytanie dlaczego w tej firmie jest taka rotacja i co się dzieje ze ludzie odchodzą ? chętnie się dowiem :)

Ja akurat pracowałam krótko w tej firmie . wystarczająco za dużo widziałam . nawet na integracji firmowej

2 miesiące i o 2 miesiace za długo :)

Motomysza

Poniewaz platne jest przy wydaniu. Nigdy nie wydasz. Kasa leci na slupa. Mechanik tez nie zdazy naprawic. Zgadnij czemu?

Fokus Arogant
@Ktosiek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM)? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. administracji sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
On38

Krótka odpowiedz czy warto pracować dla firmy jako hanldowiec. Pracowałem tam 3 lata i spotkałem się w sądzie w sprawie zaległej premii. JLR sprawę przegrał. Sprawa ciągnęła się 3 lata.

Krystyna
@On38

To już pisałeś, ale czy mógłbyś dodać, jak to firma uzasadniała i za jaki okres tej premii nie miałeś?

Patrycja

Dzień dobry, czy prowadzicie Państwo rekrutację do administracji/pracownik biurowy?? Jestem zainteresowana złożeniem u Państwa CV.

@Patrycja

Lepiej złóż CV w prawdziwej marce premium a nie w jakimś śmiesznym saloniku.

Marcin Dąbrowski

"Były pracowniku" więcej odwagi :) "salonik" o którym piszesz dawał Ci pieniądze co miesiąc. Z pozdrowieniami (usunięte przez administratora)

Byly
@Marcin Dąbrowski

Panie Marcinie, Po roku pracy w tym firmie jedyne co mam to depresje. Z wyrazami szacunku, Były pracownik

@Byly

Przykro to słyszeć praca w motoryzacji usłana różami nie jest i nigdy nie była. A ostatnio stała się jeszcze większym wyzwaniem. Życzę szybkiego powrotu do najlepszej kondycji. Pozdrawiam

Marcin Dąbrowski

Szanowny Panie, nie znam Pana i nigdy z Panem nie współpracowałem. Jak Pan pisze, skierował Pan sprawę do sądu wiec pozostaje czekać na jej wynik. Z poważaniem Marcin Dąbrowski.

Oczywiście jak przyjdzie na czas a co z tym związane koszty ?

Były pracownik JLR
@Marcin Dąbrowski

Bardzo przykro mi poinformować, że JLR / BAC przegrała sprawę o zaległe wynagrodzenie w sądzie I instancji oraz apelacja została oddalona. Jest mi przykro , że poświeciłem tej firmie 3 lata pracy. Mogę opisać ,ze szczegółami jak "pięknie" firma zachowywała się podczas procesu ale myślę, że sam fakt upominania się swojego zaległego wynagrodzenia na drodze sądowej jest przykrą historią, która powinna dać do myślenia przyszłym kandydatom, którzy rozpatrują tam podjęcie pracy.

Mirosław
@Były pracownik JLR

Wiadomo że to nie jest optymistyczna informacja dla kogoś kto chciały się tu dostać do pracy. Zalegali ci za ostatni miesiąc pracy czy więcej? Inni pracownicy też zostali w ten sposób potraktowani?

Mam jedno pytanie : Gdzie się podział mistrz Marcin Dabrowski ? Widać jaki z niego geniusz biznesu ha ha usunięty z Waszyngtona , Wawelskiej ukryty na Prostej w ciasnym pomieszczeniu . Mam nadzieje ze znajdzie się osoba która wykopie go z wielkim hukiem tak jak zrobił to przed Laty w Poznaniu właściciel firmy.

Jak długo czekaliście na odzew z JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM)? Oddzwaniają zawsze?

W sprawie zaległej premii nie ma odzewu - tylko sąd

Barbara

Ale jak to nie ma odzewu.. Co w sytuacji gdy udamy się bezpośrednio do szefostwa i zapytamy o premie? :D

Lukasz
@Barbara

Przegrali sprawę w sądzie dostali wyrok zapłaty za zaległą premie i cisza odwołują się . Udostępnię wyrok w załączniku czekam na uprawomocnienie

Olga
@Lukasz

Czyli niekończąca się historia mówisz?

Łukasz
@Olga

Maja w nosie byłego pracownika i wyrok sądu nakazujący zapłatę, czekamy na rozwój wydarzeń .

Papuga

Panowie mają długi i nos jak u Tabalugi (usunięte przez administratora)Chciałem kupić auto ale nie byłem w stanie bo co chwila ktoś mnie przełączał na konieczność kontaktu z jakimś P.S.G no a potem powiedziano mi że handlowiec z którym praktycznie podpisałem umowę i który był bardzo miłym człowiekiem został zwolniony w związku z tym ciężko było podpisać umowę bo nie za bardzo było z kim nie wiem jak ewentualna reklamacja czy gwarancja też jest do bramy i sie nie znamy? i gdzie ja niby miałbym szukać handlowca który 10 razy sie zmienił i z kim niby bym podpisał umowe ? jakaś firma krzak ze spółką Z.O.O. a człowiek w pracy i czasu na takie zabawy nie ma z Zarządem. Szkoda mi was pracownicy..

Ex DH

Pracowałem i jest jak w każdym innym salonie. Zamieszanie i walka o wynik. Opóźnienia w płatności za pracę to jedyny minus. Zespół handlowy i Kierownik Salonu jest spoko. Pozdrowienia dla Oliwki, Piotra i Sylwestra. A kasa jest za sprzedaż co nie powinno dziwić. Tylko żeby sprzedawać JLR potrzebne jest doświadczenie, wiedzą i zaangażowanie. Za ładny wygląd nikt tobie nie zapłaci. Nie ta branża :-)

Rafał
@Ex DH

Jaka jest podstawa w JLR Centrum? I możesz też coś napisać o prowizjach? Ile one wynoszą w tej firmie?

Hej
@Rafał

a nazywasz sie Pan Sylwester że o to pytasz ? ;p 1500 które im tak zostanie przeksięgowane.

Handel jest ale ludzmi i Leada

Handel jest ale ludzmi i Leadami sprzedażowymi. Wyobraźcie sobie dział Marketingu który rozlicza sie z Leadów sprzedażowych a nie z realnej sprzedaży. Efektem tego jest konieczność obdzwonienia połowy populacji (Ludzie Ci nie są zainteresowani zakupem po prostu dostali pieniądze za to aby zadzwonić do firmy i powiedzieć że są zainteresowani ewentualnym zakupem) Finalizacja odbywa się jedna na 100 kontaktów.. istną tragedią jest gdy Marketing osiągnie cel bo dostanie kolejne pieniądze na realizacje abstrakcyjnych celów. Handlowca wrzuca się w stratę. Gdy sprzedasz pierwsze 4 auta wszystkie Twoje sprzedaże zostają przeksięgowane np. na Pana XY który jest dogadany z szefem i ma fenomenalne wyniki. Ty dostaniesz do przesiania istny piach czyli puste leady i w następnym miesiącu nie sprzedasz nic co będzie podstawą do zwolnienia Ciebie z firmy. a co z Szefem no On zanjduje się w połowie drogi z jednym handlowcem gdzie dzielą sie łupami. Niestety jakiś czas temu w firmie wyskoczyła podwójna księgowość a firma zaczeła się domagać spłaty ponad 100 milionów jak myślicie dlaczego ? Klienci skarżą sie że nie mogą dokończyć zakupów z jednym handlowcem- tak jest rozpędzona karuzela zwolnień. Korupcja w firmie opłacanie Leadów, przekupywanie pracowników za to aby siedzieli cicho. Firma używa programów w którym musisz spisywać rozmowy z klientami nie jako sprawdzenie jakości tylko aby dowiedzieć się czy finalizujesz i aby podesłać Twoją sprawę komuś innemu. Dzięki temu mamy jednego handlowca o którym krążą już istne legendy. Podział dóbr jest między zarządem który wypłąca sobie gigantyczne premie na gębę no ale przez takie podejście na dzień dzisiejszy firma to bankrut. Przypomina mi się piosenka o Panu Lusterko.. chyba pora Panowie pospłacać swe długi.. :) albo zadzwonić do Papugi :D

Tata

A dlaczego BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM? Nie rozumiem. Przecież to auta indyjskie? Powinno być Indian Automotive Center.

On35

Chciałbym pogratulować perfekcyjnego wykonania strony internetowej , na szczególną uwagę załugują zdjęcia przedstawicieli handlowych z Brtitish Automotive Club . Tak się właśnie zastanawiam , czy to nadal marka premium czy handel maszynami rolniczymi ... Mam nadzieję , że chociaż wiedza o motoryzacji jest większa niż ilość włosów na głowie ... Prezencja w markach premium upadła...

hooy

Wielce szanowny jaśnie pan dyrektor zaraz ci odpisze że mogłeś porozmawiać i "wyjaśnić" jak tam pracowałes xD Bo z pozycji siły łatwo mu się kozaczy.

Chętny pracownik

Dzień dobry, chciałbym móc się zapytać, czy dalej jest prowadzona rekrutacja na stanowisko sprzedawcy, oraz czy jakość pracy poprawiła się względem ostatnich miesięcy? Czytając komentarze byłych pracowników, nie wygląda to zbyt obiecująco - a chciałbym, żeby moja pasja do motoryzacji oraz doświadczenie w branży handlowej zostały docenione. Pozdrawiam

Opinia o JLR W50

(usunięte przez administratora) Ciagle rotacje, korekty premii to standard(usunięte przez administratora)

Marcin Dabrowski

W przeciwieństwie do Pana/Pani nie ukrywam się po pseudonimem ani nie zmieniam płci. Nowy osób w zespole jest już kilka i będzie więcej :) pozdrawiam Marcin Dąbrowski

Marcin Dąbrowski

Szanowny Panie "BYŁY", różnica między osobami, o których Pan pisze jest taka, że pierwsza sprzedała mniej, ale z zyskiem dla firmy. Druga więcej, ale z poważnymi stratami dla firmy i to nie przez świadome decyzje, ale zaniedbania swoje i bezpośredniego przełożonego. I to był główny powód rozstania z BAC dla obydwu Panów. Co do reszty wpisu to jest on pozbawiony podstaw racjonalnych i nie ma sensu komentowanie. Pozdrawiam Marcin Dąbrowski

Dawid

Znalazłem ofertę pracy w tej firmie, czy zatrudniają studentów?

Marcin Dąbrowski

Szanowna Pani, kierownik salonu już z nami nie współpracuje. Od listopada kiedy zarządzam firmą mogę powiedzieć, że było dokładnie odwrotnie. Wiec jeśli Pan kierownik czegoś Pani nie wypłacił to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Mam nadzieję, że odwagi Pani nie zabraknie. Pozdrawiam serdecznie

Marcin Dąbrowski

Były Pracowniku, sprzedawanie hot-dogów na stacji Shell nie jest dla nikogo ujmą, a to nie jedyne i nie główne doświadczenie osoby, którą Pan/Pani opisuje. Dzisiaj zarządzam firmą, ale i moje doświadczenie to Shell chociaż wtedy nie było jeszcze hot-dogów, za to ja tankowałem Klientom samochody, myłem samochody itd... wiem, miedzy innymi dzięki temu mam szacunek i dla prezesa i dla pani sprzątającej, nie oceniam ludzi za to co robili i szanuje wszystkich. Pozdrawiam

@Marcin Dąbrowski

Szanowny Panie , tutaj nie chodzi o szacunek tylko o kwalifikacje do zarządzania zespołem których u Pana A było brak . Rozmowa o wzajemnym szacunku i wdrożenie swojej historii pracy w shell nie ma nic do tego . Mimo tego bardzo elegancko omija Pan fakty . Pozdrawiam

Marcin Dąbrowski

Szanowny Panie/Pani, skoro sytuacje o których Pan/Pani pisze miały miejsce to wystarczyło udać się do przełożonego i rozmawiać. Zadnych faktów nie omijam, ani nie ukrywam się. Z pozdrowieniami

Marcin Dąbrowski

Szanowny Panie, jako prezes firmy z całą stanowczością zaprzeczam, abyśmy byli z Panem w sporze sądowym. Będę wdzięczny za usunięcie tego nieprawdziwego komentarza. Z witrażami szacunku MDabrowski

Jeremi

Podpowiedzcie czy warto aplikować, czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje?

@Jeremi

Jeremi, aktualnie British Automotive Centrum nie prowadzi żadnej rekrutacji Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) - Warszawa

• Jak się pracuje w JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM)?

Zobacz opinie na temat firmy JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover (BRITISH AUTOMOTIVE CENTRUM) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

2.1/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Waszyngtona 50
    03-910 Warszawa