JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover

Opinie o JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover

nikandra 2009-12-07 15:24:21
Ta firma jest nastawiona na [usunięte przez administratora] pracowników, zmusza do samozatrudnienia, zmusza do niedopłatnej pracy w weekendy i wieczory, płaci z opóźnieniem, nic nie daje na piśmie a jak coś obiecuje to zmienia zdanie kiedy przychodzi do płacenia, nie szanuje ludzi, ma olbrzymią rotację pracowników, jest bardzo niestablina a kierownicy zmieniają sie co pół roku. Wyrzucają doświadczone osoby a na ich miejsce zatrudniają niedoświadczonych "szczawi".
anonim 2010-06-10 11:14:40
Bardzo dobra firma, dużo szkoleń, dbają o pracowników. Osoby dobrze pracujące zarabiaja bardzo dużo. Super atmosfera
anonim 2010-10-11 23:03:52
chyba jak donosi na innych to sie utrzymuje tak dlugo... ciekawe czemu taka slaba srednia ocen tej firmy
supervisor 2010-10-31 00:24:33
Generalnie jeżeli macie jakakolwiek prace omijajcie ten syf szerokim łukiem nie dajcie sie zwieść obietnicom dyrektora [usunięte przez administratora] itp... szukaja taniej siły roboczej. A jeżeli już się zdecydujecie przemyślcie dokładnie dlaczego w umowie jest zapis o podstawie + premia (uznaniowa ) buhhhhahhhha o której możecie zapomnieć bo ich cel jest taki sam jak Prokuratora w latach 80-tych "DAJCIE MI LUDZI A JA ZNAJDĘ NA NICH PARAGRAF"
P.S HISTORIE TWORZĄ CI KTÓRZY ŁAMIĄ ZASADY
TwinTurbo 2010-11-13 21:46:11
Stanowczo odradzam jakakolwiek współpracę z tą firmą, poza markami które jeszcze się bronią firma nie ma nic do zaoferowania po za [usunięte przez administratora], obietnicami bez pokrycia, wypilingowanym dyrektorem [usunięte przez administratora].. i pufającym dyrektorem serwisu [usunięte przez administratora]. oraz z metra ciętym dyrektorem magazynu [usunięte przez administratora]., chyba że lubisz być niedocenianym i wykorzystywanym pracownikiem. Szkoleń brak -ludzie uczą się na własnych błędach przez co najbardziej cierpią klienci.
anonim 2011-01-14 10:03:34
Fatalna firma, wiele procesów w sądach wytoczonych przez byłych pracowników. Niedotrzymują danych obietnic. Nie płacą za nadgodziny. Oszukują pracowników. Zmuszają do samozatrudnienia!
Brak szkoleń!

[usunięte przez administratora] jak w średniowieczu.
anonim 2012-02-05 09:26:36
Tragiczna atmosfera. Dyrektor zięć właściciela ma siebie z pempek świata. Nie szanuje ludzi, nie dotrzymuje słowa. [usunięte przez administratora] na maxa, brak szkoleń. Omijać szerokim łukiem. W zeszłym roku odeszli najlepsi mechanicy. Jeden wielki SYF
kutanga 2013-07-07 22:44:15
anonim - 2013-06-01 20:35:26

Hej, skoro najlepsi mechanicy odeszli, to nie mają aby wolnych etatów w JLR Centrum? Jak wyglądają możliwości awansu, czy też rozwoju np. szkoleń? Ile proponują na start takiemu mechanikowi? Pozdro i dzięki za informacje.
a skad wiesz ze najlepsi mechanicy odeszli?
msciek 2015-01-05 18:23:17
też szukam pracy, witaj w klubie kolego! ja natrafiłem na to forum po wpisaniu ofert pracy i właśnie stanowsika, ale nie widze, żeby od nich były jakieś oferty na mechanika, troche mnie to zaczyna martwić, bo wydaje mi się, z ejednak popyt na rynku na takie zawody zaczął spadać i nie wiem czy opłaca się to jeszcze.
jajaja 2015-03-11 16:08:29
wyczywam w niektórych wypowiedzich nutkę patosu "za chwilę minie rok, od ostatniego komentarza" albo "mechanicy odeszli".. no nie powiem, atmosfera torche grobowa sie zorbiła, ale czy firma ogólnie żyje czy nie za bardzo? Ma ktoś z Was jakieś świeże informacje na temat firmy i obecnej sytuacji u nich?
kacper 2015-03-26 19:08:07
cisza w komentarzach trochę mnie martwi i dlatego nie wiem czy jest sens do nich wysyłać papiery o pracę czy nie, trochę niejasne to wszystko dla mnie, przecież ktoś tam pracuje na pewno i dlaczego w takim razie się nie wypowiada tutaj na forum jakoś nie mogę pojąć.ja tez się chętnie zatrudnię ale nie wiem jakiej ilości pracowników potrzebują
julek 2015-03-31 15:56:28
całkowicie fatalny serwis. jak odbieram samochod, to oprcz tego ze jest umyty, to mam wrazenie za za kazdym razem slabiej jezdzi. jakims cudem na gwarancji nic sie nie dzieje, a potem jest nagle litania problemow. na pewno nie ma tam dobrych mechanikow.
adam 2015-09-04 10:24:43
Przeciez tam ida auta uszkodzone w transporcie.
Sama Aska kierowniczka transportu w CAT wam to potwierdzi.
sialalala 2015-09-04 19:35:22
a mam pytanko jak jest na recepcji jeśli chodzi o zakres obowiazków itp ? jak to wygląda ?
bombex 2015-09-16 21:40:40
dlaczego nie chwalić się ? trafiłem na forum, przeglądałem ofert tak więc zapytałem co i jak
Marcinuk 2015-10-09 09:29:00
Ja pracuje w glownej firmie w UK w Gaydon JLR praca super zarobiki :) wiecej niz dyrektor tego serwisu. Co wy tak sie spinacie lepiej wyjechac zaryzykowac niz pracowac za marne grosze i jeszcze gorzej by nie szanowanym. To nie wam tylko im bedzie zalezac na utrzymaniu dobrych pracownikow. Oni maja swoje wyniki , ktore sa wynikiem waszej pracy.
Jan Kamiński 2015-12-11 15:02:24
Zadałem pytanie Prezesowi JLR Centrum Sp.z o.o Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover. Kilka tygodni wstecz. Cały czas cisza. A sprawa może być ciekawa i rozwojowa. Jan
Jan Kamiński 2015-12-25 15:51:51
Co za ignorancja, ten prezes Land Rover , nie wie o co chodzi, bo jego lizusy. kryją .Kilka tygodni wstecz zadałem pytanie, związane z przekrętami firmy. Cisza. Cisza Krzyczy. Jan Kamiński.
worker 2016-08-10 17:58:11
ja tu pracuje , pytajcie . powiem wam jak jest
baru 2016-08-10 19:29:48
skoro takie markowe i drogie samochody, powiedzmy nawet luksusowe to jednak ciekawe jak w takim razie jest z prowizjami dla sprzedawców i czy to się opłaca
Zostaw swoją opinię o JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JLR Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Diler Jaguar i Land Rover