brak logo

RNT Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o RNT Sp. z o.o.

cieszyniok 2012-07-11 17:22
a jak zarobki? da się zarobić powyżej średniej krajowej (2,700netto) ? Premie są regularnie przyznawane? Ile można rocznie zarobić?
Heruś 2015-10-01 07:28
Znam kilka osób tam pracujących - ogólne jak nie jesteś leniem roszczeniowym to bardzo fajna firma, zarobki ok, zespół sympatyczny.
hedo 2016-04-21 20:57
Też gdzieś słyszałem, że socjal jest dobry tak jak piszesz @jacek. W sumie może się nawet przekonam jak tam praca wygląda zatrudniając się jako programista systemu Linux. Główne zadanie to zarządzanie systemami informatycznymi, automatyzacja działań administracyjnych, zarządzanie incydentami i bieżące wsparcie i praca przy istniejącym kodzie C++.
embe 2017-05-14 00:22
Interesowałaby mnie praca jako inżynier programista systemów IoT. Jak wygląda praca w tej firmie? W jakim technologiach są tworzone aplikacje? C/C++/Linux czy jakiś RTOS?
Jest Mulitisport, Medicover, bony na święta, zfśs?
Jak wygląda system wynagrodzeń? Zarobki są rynkowe czy lepiej sobie odpuścić tą firmę?
Zostaw swoją opinię o RNT Sp. z o.o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RNT Sp. z o.o.