Opinie o RNT Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RNT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RNT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RNT Sp. z o.o. w Cieszyn

Czy RNT Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Automatyk

@Automatyk Jak ja tam pracowałem to tak nie było. Pracodawca nie chciał wysyłać na szkolenia z programowania, nie było żadnego funduszu szkoleniowego. Może to się zmieniło.

TuStelok

1. Firma RNT Sp. z o.o. zmieniła nazwę na RedNT S.A. 2. Aktualnie jest nabór na stanowisko Elektromontera - z tego co wiem to stanowisko serwisowe, montaż, uruchomienia, serwis w tym na kopalniach pod ziemią - czy to fakt? 3. Miejsce pracy Mazańcowice czy tak jak siedziba firmy - Katowice? Ktoś z Cieszyna dojeżdża do Mazańcowic? Katowic? 4. Jak nadgodziny i dni wolne? Są dni wolne czy praca 24/7 cały czas pod telefonem?

@pracownik

Serwis zawsze robił montaż szaf automatyki i serwerów. Wiec chyba trudno powiedzieć o połączeniu działów.

TuStelok

@TuStelok

1. Tak 2. Kiedyś tak było, ale aktualnie prace na dole kopalni są bardzo sporadyczne. Większość to prace przy szafach na warsztacie albo prace na powierzchni przy montażach albo uruchomieniach automatyki. 3. Montaż i serwis są zlokalizowani w Mazańcowicach koło Bielska. Kilka osób z okolic Cieszyna dojeżdża. 4. Jak są uruchomienia to nadgodzin jest sporo, ale przynajmniej rozliczane i płatne. Pod telefonem nie trzeba być cały czas bo do tego jest dedykowany telefon serwisowy, który obsługuje kilka osób rotacyjnie (odpłatnie za dodatki).

Cieszyniok
@pracownik

2. To RNT (RedNT) już nie serwisuje systemów zainstalowanych w podziemiach kopalni?

pracownik Nowy wpis
@Cieszyniok

Dużo mniej niż kiedyś bo wiele kopalni ma teraz swoje działy do tego, no i profil firmy przesunął się bardziej na kompleksowe zadania. Nawet nie ma już osobnego działu serwisu dołowego bo został połączony z montażem. W praktyce serwisy dołowe obskakuje sporadycznie jedna osoba, a przez resztę czasu pracuje normalnie z montażem. Większość osób ma dopuszczenia do zjazdów tylko bo wymagają tego kopalnie od strony formalnej, a nigdy nie widziała dołu. Za to powstał dedykowany dział serwisu automatyki, ale już powierzchniowej.

Cysarok Nowy wpis

jo

z BHP.

Taki jeden

Bardzo rzadko. Firma nie jest chętna rozwojowi kompetencji pracowników.

@Taki jeden

w zasadzie to zastanawia mnie do dziś czemu. Przecież to raczej mogłoby zwiększyć efektywność firmy. Z czego takie podejście wynika?

Jo
@Natalia

Bo właściciel firmy nie ma takiego mindsetu żeby inwestować w pracowników.

Automatyk Nowy wpis
@Jo

Bez przesady, są oczywiście obowiązkowe szkolenia z bhp czy Atex (nawet czasem aż za dużo), ale ze szkoleń podnoszących kwalifikacje to jeśli mowa o automatykach i programistach trzeba po prostu zgłosić zapotrzebowanie no i musi być związane z obowiązkami zawodowymi. Ile razy odmówiono Ci szkolenia i jakiego ?

Cysarok Nowy wpis
@Automatyk

Czy rozmowa rekrutacyjna w RNT Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Na jakie wsparcie w RNT Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Brałeś udział w rekrutacji do RNT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Cieszyn
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
Cieszyn
CCC S.A.
Elżbieta

Kilka lat temu szukali Projektanta - Programistę. Jestem ciekawa czy na tym stanowisku jest szansa na pracę zdalną? Jak nie od razu to np. po okresie wdrożenia?

@Elżbieta

Raczej tylko hybrydowo czyli max 2 dni zdalnie w tygodniu. Reszta w biurze w Katowicach.

Czy RNT Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Prawie wszyscy na umowie o pracę. Inne umowy raczej sporadycznie - na zasadzie jak ktoś jest studentem i sobie dorabia to pracuje na umowie zlecenia. Dodatkowo jeśli ktoś pracuje na pełen etat to ma benefity jak karta sportowa, opieka zdrowotna itd.

Dino

Obecnie REDNT S.A. Firma solidna, wypłaty punktualnie, praca różnorodna z różnymi działami przemysłu {od górnictwa do energetyki} - w/g mnie to zaleta bo nie ma monotonii i nudnej rutyny. Nie jest to praca przy taśmie wkręcając bezmyślnie śrubki przez całą dniówkę. Ale to wymaga samodzielnego myślenia, niektórym z tym trudno i potem narzekają ;-}

@Dino

Jak ktoś pisze o punktualnych wypłatach to wiedz że coś się dzieje. ;)

Z plusów - wypłata na czas i dobra ekipa (pracownicy). Obietnice kursów, szkoleń czy nowego sprzętu do pracy bez pokrycia. Przypisywanie sobie zasług przez przełożonych. Praca w kilku różnych projektach jednocześnie. Wszystko robione na ostatnią chwilę i na hurra - żeby tylko klient podpisał papiery. Brak jakiegokolwiek planowania.

Natalia

A tak szczerze to jaki jest efekt tych jednocześnie wykonywanych projektów? Bo pewnie to stresujące, ale może i tak dzięki wysiłkowi wszystko raczej wychodzi w miarę dobrze?

@Natalia

Niestety efekt jest taki, że wypuszcza się produkty nie sprawdzone, bo nie ma na to czasu

Natalia

Aaa rozumiem. I co dużo reklamacji i zgłoszeń przez to jest? Czy jednak jakimś cudem wszystko z nimi jednak ok?

Taki jeden

Aaa to standard. Widzę że od lat nic się tam nie zmieniło.

Niestety mogę to potwierdzić.

Tej firmy już nie ma

Firma juz dawno zmieniła nazwę na REDNT S.A. i przeniosła siedzibę do Katowic.

Mich
@Tej firmy już nie ma

To prawda

Klaudia

O co chodzi z tymi sporadycznymi zjazdami?

@Klaudia

Chodzi o to, że zjeżdżasz pod ziemię pracować z górnikami.

taki jeden

Firma Rednt oferuje pracę "ze sporadycznymi zjazdami" nie dajcie się na to nabrać.

@taki jeden

Czy można dowiedzieć się czegoś więcej?

Ed
@Gość

Pewnie bezpośrednio w dziale HR albo od byłych lub obecnych pracowników.

Nie polecam przez DUŻE N, zarząd robi dobre miny do złej gry... ponadto brak zapewnienia odpowiedniego sprzętu i oprogramowania do pracy, brak szkoleń branżowych.

Paw

Są szkolenia... z BHP ;)

Covid

I jak tam? Sebek przerzedził szeregi po COVID-19?

Krzysztof

Każdy może wyrazić swoją opinie a jak dla mnie to dobry pracodawca więc może trzeba mieć więcej chęci do pracy?

Damian?

Co oznaczają te sporadyczne zjazdy?

miner
@Damian?

Wygląda to tak, że wstajesz o 4.30 bo o 6 trzeba być na kopalni gotowym do zjazdu. Zjazdów masz od kilku do kilkunastu w miesiącu. Dodatków $ za to jakiś extra też nie ma, ubezpieczenie w przypadku wypadku marne... ale no risk , no fun.

A czy jest duża rotacja pracowników w tej firmie ?

Generalnie dobra firma, jeśli do tego dodać uczciwa prace to zadowolenie gwarantowane.

Cesarok
@Piotr

Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy, jak wygląda sprawa z nadgodzinami, czy są jakies dodatkowe premie (np na święta)? Jak z możliwością rozwoju (szkolenia, awanse, kursy) ? Pytam bo ostatnio pojawiło się kilka ciekawych ogłoszeń na ich stronie.

stela
@Cesarok

Pracowałem w tej firmie... jedyne na co możesz liczyć to goła pensja co miesiąc, plus ewentualnie za "nadgodziny". Kurs i szkolenia to są z BHP, bo przecież to rozwijająca się dziedzina ;)

cieszyniok

Nie polecam pracy na stanowisku Serwisanta - duża presja czasu, ciężka praca pod ziemią, nadgodziny...

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w RNT Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się ważna.

Gizd

minimum 2900 (administracja)- do 7000 (kierownicy), wszystkie płace oskładkowane, wypłacane delegacje, dodatki dołowe, premie świąteczne, benefity, pełny socjal.

JO
@Gizd

Jak na kierownika IT 7000 PLN to słabo... a płace muszą być oskładkowane bo tak stanowi prawo... chyba ze pracujesz B2B i sam opłacasz sobie ZUS/NFZ.

Cezary

Czy w związku z tymi zmianami coś zmieniło się dla pracowników? Interesuję sie ponieważ złożyłem już swoje CV

Zostaw merytoryczną opinię o RNT Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w RNT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RNT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RNT Sp. z o.o.?

RNT Sp. z o.o.