Paul Klarenbeek Fashion Service

Holandia

Opinie o Paul Klarenbeek Fashion Service

Marian 2015-12-11 03:02
Warunki? Jak w rumuni albo gorzej ile godzin nie przerobisz dostaniesz moze 1100 euro... musisz mieszkac na ich domkach gdzie warunki fakt sa ok i to chyba jedyny plus tej firmy szef drze pizde o wszystko wgl nie szanuje sie polakow jedyna firma chyba w Holandii w ktorej polacy musza placic za kawe gdzie wszyscy Holendrzy maja za free , toalety zasrane zajszczne doslownie... Ludzie tydzien czekaja na wyplaty bez jedzenia i nikt sie nie przejmuje tym bo ktos z ksiegowych jak to powiedział " Nie wyrabia sie..." Smiech przez łzy ... NIe POLECAM !!!
Franek 2015-12-11 20:23
Marian nie przejmuj się w wtorek będziesz miał wypłatę na koncie .. i jak tak.bardzo się tobie nie podobają kible możesz je w ramach godzin pracy posprzątać..
Stasiu 2015-12-11 23:38
To widać franek jesteś wysoko postawiony ;)
Czesiek 2016-01-02 19:42
Firma najgorsza z mozliwych tylko domki ok
Dodam jeszcze ze zachecaja stawka 10.47 euro ale w tym wszystko wakacyjne urlopowe I za swieta co wychodzi cos ok 8.70 euro za godzine nadgodziny i soboty nie sa platne dodatkowo ale w robocie trza zostac nawet 15 godzin
Ogolnie firma smierdzi swindlem
Smirnof 2016-01-07 04:43
Witam
W Holandii jest ok. 30% podatku, więc łatwo obliczyć. Przy czym soboty niedziele i nocki są lepiej płatne. A jest się najczęściej 40-45 godzin w tygodniu.
kuku 2016-04-23 18:11
@czesiekm ty jedziesz do pracy do Holandiii pracować i zarabiać pieniądze, a nie szukać jakichś luksusów i wczasów. a teraz będą organizowane jakieś wyjazdy?
Bob niczszy system 2017-08-30 15:25
Nie polecam. Wyzysk i brak szacunku dla pracownikow. Mieszkanie na firmowym w miare. Dojazd do pracy zdezelowanym i niebezpiecznym busem. Praca bez umowy a przy jej dostaniu dowiadujesz sie ze za 4 dni kontrakt Ci sie konczy. Stary esesman Bob najchetniej pozabijałby wszystkich polakow. Wylewa swoje flustracje na biedne dziewczyny o nic. Praca w ciaglym stresie. Staraj sie a i tak Corin bedzie wysylala Ciebie do sklejania kartonow codziennie po 10 godzin na goracej hali bez srodkow bhp. Jezeli chcesz bys sprowadzony do poziomu umyslowej ameby i chcesz poczuc sie jak żyd na wojnie w obozie SS to polecam. Firma zatrzymala sie 30 lat temu wszystko jest stare i niebezpieczne. Aaa i pozdrawiam stare pracownice ktory zachowuja sie jakby ta praca to bylo ich cale zycie a kazda nowa osobe traktuja jak potencjalne zagrozenie na zabranie stanowiska :D tak zbawiacie świat praca w Klarenbeku. Jedynym pozytywnym akcentem byl pies obecny w biurze ale i on nie ogarnał tego podłego klimatu ;D
Pracownica2017 2017-09-07 20:07
Cyrk na kolkach!dokladnie zgadzam sie z komentarzem wyzej,taka wlasnie jest rzeczywistosc w klarenbeeku.Mieszka sie na wsi gdzie do najblizszego sklepu jest 10km.Nadgodziny sa obowiazkowe i nie sa platne wiecej,soboty rowniez. W pracy nie daj boze trafic na robote ze starymi babami -gizela,teresa i monika bo jest sie wyczerpanym psychicznie po 3 dniach,nowe osoby traktuja jak smieci,wredne podle jedzawate krowy,ktore uwazaja sie za niewiadomo kogo,caly dzien docinaja chamskimi odzywkami i laza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do biura z duoerelami na kazdego .Ogolnie zatruta jadem atmosfera. Skusilam sie i pojechalam mimo ze komenatrze nie byly najlepsze ale sprzed 10 lat wiec myslalam ze na pewnoe bedzie inaczej.Niestety mylilam sie-nic sie nie zmienilo i jest dokladnie tak jak to ludzie opisuja.NIE POLECAM
F****ngKlareenbek 2017-09-15 12:59
NAJGORSZE MIEJSCE PRACY.
Warunki okropne, zero dbania o pracownika. Po 2 tygodnie bez pieniędzy i jedzenia. Raz w tygodniu zakupy na które mamy 30 minut. To normalne? Jeden bus na 40 osób, jak uda Ci się nim gdzieś pojechać to później masz przerabane bo "stare" zrobią wszystko żeby urzykrzyc jeszcze bardziej życie. Zarobki już w tym momencie śmieszne. Zero dodatków za nadgodziny, wakacyjne, zero ubezpieczenia... OBÓZ PRACY!!!
Cudowna Pani Gizela która każdego nowego pracownika równa w błotem, Sonia która i wyzywa Cie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nierobow bo napiłes się wody. Pani Teresa która jest najgorsza osoba jaka widziałam.
Właśnie szykuje pozew zbiorowy o znęcanie psychiczne, zwrot kasy za wakacyjne i nadgodziny których jest mega dużo.
NIE POLECAM!!!!!!!!!!
Zwolniona za zle skladanie kartonów 2017-09-16 23:42
Fuckingklareneg.. odezwij sie orlo@poczta.onet.eu
Zostaw swoją opinię o Paul Klarenbeek Fashion Service - Holandia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Klarenbeek Fashion Service