Paul Klarenbeek Fashion Service

Holandia

Opinie o Paul Klarenbeek Fashion Service

Marian 2015-12-11 03:02:05
Warunki? Jak w rumuni albo gorzej ile godzin nie przerobisz dostaniesz moze 1100 euro... musisz mieszkac na ich domkach gdzie warunki fakt sa ok i to chyba jedyny plus tej firmy szef drze pizde o wszystko wgl nie szanuje sie polakow jedyna firma chyba w Holandii w ktorej polacy musza placic za kawe gdzie wszyscy Holendrzy maja za free , toalety zasrane zajszczne doslownie... Ludzie tydzien czekaja na wyplaty bez jedzenia i nikt sie nie przejmuje tym bo ktos z ksiegowych jak to powiedział " Nie wyrabia sie..." Smiech przez łzy ... NIe POLECAM !!!
Franek 2015-12-11 20:23:53
Marian nie przejmuj się w wtorek będziesz miał wypłatę na koncie .. i jak tak.bardzo się tobie nie podobają kible możesz je w ramach godzin pracy posprzątać..
Stasiu 2015-12-11 23:38:30
To widać franek jesteś wysoko postawiony ;)
Czesiek 2016-01-02 19:42:10
Firma najgorsza z mozliwych tylko domki ok
Dodam jeszcze ze zachecaja stawka 10.47 euro ale w tym wszystko wakacyjne urlopowe I za swieta co wychodzi cos ok 8.70 euro za godzine nadgodziny i soboty nie sa platne dodatkowo ale w robocie trza zostac nawet 15 godzin
Ogolnie firma smierdzi swindlem
Smirnof 2016-01-07 04:43:29
Witam
W Holandii jest ok. 30% podatku, więc łatwo obliczyć. Przy czym soboty niedziele i nocki są lepiej płatne. A jest się najczęściej 40-45 godzin w tygodniu.
kuku 2016-04-23 18:11:01
@czesiekm ty jedziesz do pracy do Holandiii pracować i zarabiać pieniądze, a nie szukać jakichś luksusów i wczasów. a teraz będą organizowane jakieś wyjazdy?
Zostaw swoją opinię o Paul Klarenbeek Fashion Service - Holandia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Klarenbeek Fashion Service