Opinie o Tesco w Opole Podzamcze 27

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tesco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Opole Podzamcze 27

Hanna Nowy wpis

Z tego co wiem, ta sieć supermarketów wyniosła się już z Polski... Wiecie może co stało się z pracownikami tego sklepu, przejął ich inny sklep czy zostali bez pracy? I gdzie Waszym zdaniem warto teraz szukać pracy na kasie?

Wurst Nowy wpis
@Hanna

Najlepiej bezpośrednio --na kasie .

Czy firma Tesco w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wurst Nowy wpis

Tak

N I E

BARDZO NIEMILE WSPOMINAM PRACĘ W TESCO NA OZIMSKIEJ W LATACH 2008 -2010 TRZECH DYREKTORÓW TAM PRZEŻYŁAM --I CZARNĄ MAMBĘ KADROWĄ SUCZ JAKIEJ NIE BYŁA

Beata

@Lulu86 Sporo dodatków brzmi dobrze, jak wygląda podstawowa płaca? Można dostać się na jedną zmianę czy jest rotacja? Bo rozumiem, że jest głównie na rano i po południu, często zdarzają się nadgodziny?

Brałeś udział w rekrutacji do Tesco. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Dosyć niedawno widziałem ofertę związaną z pracą na stanowisku kasjera w firmie Tesco w Opolu, czy udzieli mi ktoś informacji, na jakie dodatki socjalne może liczyć nowy pracownik? Co z kwestią dni wolnych, jest łatwo dostać dzień urlopu? Jak wyglądają przerwy podczas pracy, jest możliwość odgrzania posiłku na ciepło? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe komentarze będą tu bardzo pomocne.

Opolanin86
@Andrzej

Widziałem na własne oczy oraz słyszałem od pracowników kasjerow że nie mogą się doprosic żeby pójść na przerwy. Dodatkowo kierownictwo jest bardzo nie wyrozumiale

Lulu86
@Andrzej

Przerwa trwa 30minut 15ustawowe 15odrabiasz.dodatki socjalne bony na swieta wczasy pod grusza doplata do wypoczynku swojego i dzieci paczki okolicznosciowe doplata do kartu multi sport iraz ubespiecsenie grupowe.reszta zalezy od kierownictwa wyplata na czas

Igor

Jak nastroje w firmie? Myślałem pracy w firmie ale wstrzymam się bo sytuacja jest trudna.

Stefan

Szkoda, że pracownicy przestali pisać. Takie wskazówki bardzo przydają sie.

Byly pracownik reala

widze ze dawno tu juz nie bylo wpisow... Jak teraz wyglada sytuacja w Tesco na Placu Teatralnym i na Ozimskiej? Ile zarabiacie na caly etat netto? macie jakies premie? szukaja tam np kasjerow? Z gory dzieki za odpowiedz.

lilu

Spore pieniądze @Misk, nie dziwi więc, że same dodatki w tej firmie zachęcają, podobno można także liczyć na prywatną opiekę medyczną, co jest bardzo przydatne znając realia naszej publiczne służby zdrowia

klient

a ja o placu teatralnym przyjmują młode dziewczyny a potem dają wypowiedzenia bo przyjmują stare klepy za młodych na rencie taki już ma coś i jak my młodzi mamy się dorobić tej renty bo zatrudniają tylko na okres świąteczny na rozbijanie kolejek ? zasrana sprawiedliwość w naszym kraju stary emeryt już swoje doświadczył

pyćka

no dobra, a na kasie, jako kasjer/ kasjerka to ile się zarabia? bo to mnie interesuje, niestety moje wykształcenie nie pozwala mi na szukanie pracy gdzieś indziej, ale w sumie jako kasjerka się sprawdzam i lubie to robić. Wiecie może czy tesco ma rekrutacje w jakiś określonych terminach czy o pracę może można starać się cały czas?

tescowiec

spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco magazyn teresin, z grudnia. pozdrawiam w walce o lepsze jutro.

Zew Natury

san seni [usunięte przez moderatora] jest Boski, wszystko wie i potrafi, on chce Was nauczyć samodzielności, to jego przesłanie i misja w Tesco :P powinniście brać z niego przykład - proponuję zacząć od spodni :P

maryna

to niech sobie przypomni jak [usunięte przez moderatora] roił mu obchody i nic nie chciał widzieć!! Jak wszytsko było pięknie i cacy cacy!!teraz jest oceniany jak wszyscy, modlitwy do bogdana juz nie wystarczają!!!

MISIEK ||

A dyrektor jest jeszcze lepszy ostatnio na zebraniu ditlo powiedział ze ludzie w tym sklepie chcą go wykończyć i żeby wszyscy pracownicy i kierownicy postawili się w jego położeniu i żeby tylko wiedzieli jak on się musi czuć jak przyjeżdża regionalny i robi z nim obchód. Koleś jest śmieszny i to bardzo bo jak może się pracownik czy kierownik postawić w jego położeniu jak ani kierownik ani tym bardziej pracownik nie zarabiają tyle co on więc nigdy te osoby nie będą mu współczulny ponieważ pensja którą dostają nie pozwala im na to. Do tego Tesco trafiają coraz bardziej ciekawi ludzie mówię o dyrektorach i seniorach ciekawe kogo nam centrala przyśle po tym dyrektorze :-), już za kilka dni mam zamiar wysłać do Kapelanki w Krakowie DŁUGI DŁUGI DŁUGI list z opisem co się dzieje na naszym sklepie jak również zdjęcia jak sklep naprawdę wygląda i jak się traktuje pracowników Pozdrawiam

MISIEK

[usunięte przez moderatora] I UKŁADY W JEDNYM I NIC WIĘCEJ ZATRUDNIA SIĘ OSOBY KTÓRE NIC NIE POTRAFIĄ ROBIĆ PRZYKŁADEM JEST NOWY SENIOR NA OZIMSKIEJ [usunięte przez moderatora] który w kółko powtarza tylko jedną rzecz BĄDŹMY WRAŻLIWI koleś nie udzielił pomocy jednemu z pracowników który miał zawał a na zebraniu jak tylko został poruszony ten temat to się tylko zaśmiał i nic więcej, prosząc tego człowieka o jaką kolwiek pomoc słyszymy tylko jedno \\\" zadzwońcie do innego sklepu i spytajcie się jak oni sobie z tym poradzili\\\" każdy dzień tego kolesia to zaczyna się od wypicia kilku kaw a jak tylko zauważy ze pracownik pije sobie kawę albo inny napój to robi mu awanturę jak nie ma dyrektora to na telekonferencję zabiera z sobą któregoś z kierowników bo sam nie wie jak ma się odezwać, nigdy dla nikogo nie ma czasu a kilka dni temu zamiast pomóc dziewczynie z działu przemysłowego to stał jak kołek i wpisywał sobie numery do swojego telefonu służbowego. Pozdrawiam

wykidajł

moze szybko skonczyc kariere.Obaj dyrektorzy opola to [usunięte przez moderatora]. niewiele potrafia, zwlaszcza ten z opolanina.bodzio wywalil wszystkich, no prawie wszystkich ktorzy cos potrafia wiec powsadzal na stolki kolki. nowy regionalny szybko powyrywa chwasty.a bodzio bije na hotel.poniosl wilk razy kilka, poniesli i wilka.legendy kraza o tym co dyrektor z opolanina wygaduje, biedak nie wie nic.sklep nie wyglada, nikomu to nie przeszkadza, nikt nie widzi.pamietam inne czasy. a na ozimskiej lady kiedys wygladaly lepiej, nie da sie ukryc.

weer

na pl.teatralnym dyrektora zwolnili, to fakt... ale przeszedł on na ozimską :/ i jest (usunięte przez administratora) .....

Gall Anonim

Jaki [usunięte przez moderatora] , kretyńskie układy i tyle. Lepszej dyrektorki Plac Teatralny nie miał. Zawsze był gotowa do pomocy , nie było krzyków i wrzasków a przede wszystkim poniżania ( przy poprzedniczce to było nagminne) . Wiec jaki [usunięte przez moderatora] banda nierobów którym sie nie chaiało pracowac i postanowili sie poskarżyć bo im tak źle było. Ale przyjdzie i na nich czas , to zawsze wraca :) .Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] :(

lada

podobno za [usunięte przez moderatora], chociaż nie bardzo w to wierze, pracowałam z nią jak jeszcze była seniorką, dała mi żółte światło ale nie dało się jej nie szanować.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Opole

• Jak się pracuje w Tesco?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesco