Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.

Opinie o Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.

h 2009-09-16 16:11:11
bo trwa rekrutacja na asystentów :)
b 2010-06-24 16:39:34
Uwaga pojawily sie ogloszenia! Ponowny casting na asystentów zatrudnionych juz asystentów:-)
Związki zawodowe 2011-08-09 20:46:36
Pojawiła się oferta pracy:

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów do profesjonalnej współpracy na następujące stanowisko:

Inżynier Inżynierii Środowiska - Asystent Projektanta

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: REK/07/2011

recruit@onet.pl

Oferujemy

* bardzo dobre warunki pracy w świetnej (rodzinnej :) ) atmosferze.
* aprecjację wynagrodzenia zależną od efektywności i umiejętności (oraz zasiedzenia :))
* możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i odbycia praktyki zawodowej (pod warunkiem że odzyskasz książkę praktyk :) )

Drogi potencjalny pracowniku, jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj. Na jedno stanowisko jest 150 chętnych,więc się spiesz....,ale
Nie martw się, 149 osób rezygnuje po usłyszeniu warunków... :)

anonim 2011-08-10 06:34:02
No nie... firma daje też duże poczucie bezpieczeństwa... pensja, którą otrzymasz na okresie próbnym (bezpiecznie niska- więc nie możesz z nią szaleć), zostanie z tobą przez długie lata co daje Ci poczucie wielkiej stabilizacji i nie wprowadza niepotrzebnego zamętu w Twoje życie.
anonim 2011-08-11 13:37:30
Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku ww. Czy są to kwoty poniżej 2500zł netto ? Będę wdzięczny za informację
zasiedzony 2011-08-11 20:05:03
Oczywiście, że na ww. stanowisku można tyle zarabiać... również w tej firmie- po jakiś 5 latach pracy;) Ma to plusy, konkurencja maleje...Nie decyduje wynik pozytywny rekrutacji, a kwota- wygra ten kto weźmie mniej:) Powodzenia
anonim 2011-08-18 12:16:18
praktyka zawodowa (pod warunkiem że odzyskasz książkę praktyk :) )--> właściwie co to znaczy??? że nie podpisują???

Nie martw się, 149 osób rezygnuje po usłyszeniu warunków... :)---> to znaczy ze sa az tak zle????

Nie decyduje wynik pozytywny rekrutacji, a kwota- wygra ten kto weźmie mniej:) ---> to po co tyle etapów???

arek 2011-08-19 10:43:53
I jak tam po rozmowach ile proponują, ja ktoś z chociaż z 1,5 rocznym doświadczenie krzyknie mniej niż 2000 na rękę to powinien wyjechać z kraju bo rynek psuje!!! Ludzie na asystencie można zarabiać całkiem niezła kasę, a za 2000 to ja już bym nie chciał pracować
optymista 2011-08-23 21:56:24
Wszystko zależy od oczekiwań (niestety również i finansowych). Jeśli ktoś szuka pracy po studiach i bez doświadczenie głównie po to aby sprawdzić jak działają niektóre biura projektowe, a przy tym nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych ( bo np. wynajmuje pokój za ok 400 zł wałówkę ma z domu, a na kino bierze od rodziców, albo płaci dziewczyna;) to można spróbować. W firmie nie ma niestety wykwalifikowanej kadry (głównie asystenci), ale można się przynajmniej na początku czegoś nauczyć (niestety nie zawsze są to poprawne rozwiązania- powielane zdanie "bo tak zawsze robiliśmy" najczęściej oznacza źle). Nie ma co przesadzać, nie jest aż "tak" źle.
Ciekawy 2011-09-27 17:54:13
Czy kwota o której mowa 2000 to jest netto czy brutto?
KM 2011-12-17 20:16:38
Zapomniała kurka jak jajkiem była! :)
murzyn 2014-03-20 20:17:18
Lepiej sobie odpuścić ten adres - wiem co mówię!
romo 2015-01-09 18:19:11
Czy opisujesz to wszystko z na zasadzie własnego doświadczenia? Długo tam pracowałeś?Ciekawi mnie jak jest obecnie....Wysłałem aplikację a teraz myślę o rozmowie kwalifikacyjnej, to przecież zazwyczaj bardzo stresujący moment. W związku z tym, należy zadbać o siebie i wykorzystać wszelkie możliwe pomoce, które ułatwią mi w miarę łagodne przejście przez to.Czy na jakieś rady i wskazówki odnośnie tego mogę liczyć?
voltek 2015-02-05 00:27:05
Romo jak nie masz powalających referencji i doświadczenia na wstępie możesz zostać odrzucony poprzez selekcję pierwotną podczas pierwszego etapu rekrutacji, po pierwszych trzech miesiącach w trakcie, których pracujesz na umowę o dzieło (okres próbny), jeśli tylko przypadnie się do gustu szefostwu otrzymujesz umowę o pracę na czas zapewne określony na rok. Stawki oscylują w okolicy od 2 do 3 tys w zależności od siły przebicia :)
Zielik 2016-08-01 16:05:03
Firma oszukuje swoich pracowników i nie płaci kontrahentom.
mirek 2016-08-02 22:14:51
W czym oszukuje pracowników @Zielik w wynagrodzeniu, premii czy w czym? Ludzie nauczcie się pisać pełne zdania bo taka wypowiedź wnosi jedynie galimatias
Zostaw swoją opinię o Wierzowiecki Group Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.