MULTIPIPE-SERVICE BUDOWNICTWO

Gdańsk

Opinie o MULTIPIPE-SERVICE BUDOWNICTWO

ubis 2015-11-19 10:54:36
Omijać tę firmę, szef obiecuje dużo ale przychodzi czas do wypłaty i cisza. Zaliczki po 200-300zł za przepracowany miesiąc+ słowo Boże że wypłaci ale ma problemy .... Omijać współprace na stoczni bo tam współpracowałem z Firmą MULTIPIPE SERVICE- i na ten temat sie mogę wypowiedzieć. Jeśli chcesz podjąć wspołprace z szefem Panem Pozarowczykiem to zacznij pracę od podpisania UMOWY, i nie wierz w żadne słowo do puki umowy nie będziesz miał z podpisem i pieczątką z pełną kwotą jaka masz zarobić bo skończysz jak ja i kilku ludzi z którymi pracowałem z zaliczką po 400-500 zł gdzie powinno być 3000zł +- a gdy będziesz chciał sie upomnieć będzie zbywał zdaniami "jeszcze nie otrzymałem od stoczni wpływu na konto" itp. NIE WIERZCIE MU!!! Marnujcie czas na szukanie pracy gdzie indziej byle nie w MULTIPIPE SERVICE
Zostaw swoją opinię o MULTIPIPE-SERVICE BUDOWNICTWO - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIPIPE-SERVICE BUDOWNICTWO