Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

asica

oszukano mnie o 27 godz,schudlam 10 kg bo nie mialam czasu zjesc,a mieszkanie jakbys tolerowal znecanie sie psychiczne to ok

asica

dajcie spokuj sobie z ta firma ja tam pracowalam zwolnila sie bo szkoda gadac brak slow ale zatrudnilam sie gdzie indziej i zarobki ok i atmosfera super

zenek
@asica

byłem tam miesiąc,masakra zarobki 1000e na czysto robota ciężka za taką orkę to przynajmniej 2000 powinno się zarobić ,a gorzki to (usunięte przez administratora) do potęgi zasrany polski niemiec cwaniak myśli że świat padł mu do nóg a to zwykła polska (usunięte przez administratora) depcząca polskiego pracownika,urlopów nie płacą kompletne dno...koszuta zrób coś z tym bo za chwilę sam będziesz rurał w tym (usunięte przez administratora) razem z tym rudym pedałem,to się niedługo skończy zasrańcy

Piotrek1007

Nie polecam, oszuści jakich wielu. Czasami zdarza się siedzieć bez pracy przez kilka tygodni.

arczi

Hej, @krysi jak napiszesz jaka miejscowość dokładnie to może będę Ci mógł trochę pomóc.

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
krysi

Witam czy ktoś pracuje przez firme West-Pol Chojnice bo dostałam propozycje pracy gdzieś 60km od Bremen na pakowanie

Sylwia

Weź się nie udzielaj głupio na forum , kimkolwiek jesteś durniu ....

Sylwia

Właśnie , dlaczego w West-polu nie mamy płatnych urlopów skoro pracujemy tu legalnie . Ogólnie to muszę potwierdzić złe opinie o tej firmie ,jest masakra z zarobkami , a to że obcinają godziny i oszukują to wszyscy tu wiedzą od dawna , żadna nowość .

@Sylwia

jak sie nie chce robić to sie nie ma

egon
@ja

właśnie po miesiącu w tym gównie zamierzam uciekać stąd ,,,kompletne dno harówa za grosze (usunięte przez administratora) gorzki,masakra jak polacy potrafią się poniżyć żeby zarobić parę groszy.......wstyd

krysi

Witam właśnie mam wyjechać przez firme west-pol z chojnice zachodniopomorskie ale tak czytam to mam obawy czy tylko piszą te osoby ze wywalili ich albo pracować sie nie chce.

Krystian
@krysi

Człowieku zastanów się zanim tam pojedziesz , lepiej poszukaj innej firmy bo w Westpolu to ledwo 1000 € za 200h zarobisz , poza tym oszukują na godzinach , mi za pierwszy miesiąc okroili jakieś 30 godzin , dałem wypowiedzenie , w czwartek wracam do PL . W Westpolu jest niepisane prawo do odpisywania godzin pracownikowi dla większych zysków firmy i co najlepsze tu nigdy nie będziesz miał płatnego urlopu ani żadnych dodatków za pracę w niedziele i święta czy nocki , powiedzą ci że musisz przyjść i tyle , całą resztę dowiesz się na miejscu jak pojedziesz. A najlepiej radzę załatwić sobie od razu bilet w dwie strony , bo jak zobaczysz „mieszkania" to może być akcja - ewakuacja , jak to już nie raz bywało ....

Asica

Ja wlasnie wrocilam pracowalam w west-polu to jeden wielki syf zarabiasz 8,60 brutto za 230 godz wyszlo mi 1100 euro nie masz czasu nawet na to by zjesc a spaniu to juz nic nie mowie

@Asica

Jest dokładnie jak napisała „Asica" , a nawet gorzej .... Ogólnie to przestrzegam , omijajcie z daleka West-Pol Pozdrawiam wszystkich wydymanych przez tą firmę

Marcio

Witam.i jak warto jechać do pracy w Niemczech z West pol?jakie warunki mieszkaniowe i kasa??

adam
@Marcio

Warunki mieszkaniowe to obory z których zrobiono „mieszkania" dla polaczków za które słono się płaci , a z zarobkami to jeszcze gorzej !!! Przykładowo za 198 godzin na czysto dostaje się 970 € .... Jeśli chcesz wyjechać do obozu pracy to proszę bardzo .... Pozdrawiam

gość

Przestrzegam przed firmą West-Pol !!! Przykładem może być zakład w Ringheim , niejaki Salomon/Vion , gdzie brygadziści z West-polu sprytnie ukrywają faktyczny czas pracy i tym samym prowadzą dwa zeszyty z godzinami ,jeden w razie kontroli gdzie „wszystko gra" i drugi ten nieoficjalny gdzie jasno stoi że ludzie przychodzą na 6 czy 7 rano a wychodzą np. o 22 a b.często zdarza się że i później , nie wspominając o sezonie grillowym , który właśnie się zbliża albo od września do świąt . To co tam się wyprawia to jedna wielka patologia i syf . Pracownicy mają grosze po 1000€ a oni biorą po 2500 € ....

Konan1
@gość

Brawo ktos normalny i realistycznie sie wypowiedzial o westpolu dzialajacym Ringhaim Schaafhaim Babenhausen banda zlodzieji i oszustow czas pracy jak kolega napisal wyzysk polaka przez polaka a jeden z brygadzistow vel..Koziol najwiekszy idiota na swiecie prosty burak bez kultury i wyksztalcenia ...idiota to za malo ...kiedys pracujacy w piekarni noszacy worki z maka i kopany po (usunięte przez administratora) bo do niczego innego sie nie nadawal a teraz samozwanczy brygadzista prostak i patol ...nie sluchajcie pozytywnych opini bo to sciema ..i nie ma pozytywow ...

Anonim 97
@Konan1

Haha brawo dla Ciebie!!!!! Prawda prawda prawda!!!! Zgodze sie z tym! Pozytywnych opinii tutaj nie znajdzecie bo to jest sciema. Ten zaklad to sciema! A KOZIOL nadzwyczajny burak prostak ktory sie uwarza za pana West polu! Fakt pracowal w.piekarni i pochodzi z wiochy a nosi sie jak (usunięte przez administratora) w kiblu! Pozdrawiam kto nie ma układow wlasnie z nim to nie polecam psycha (usunięte przez administratora) na cale życie! A Koziolka to juz dawno powinni zwolnić albo dac na froste to by sie posral predzej a na brygadziste to trzeba konkretnych osob ktore udziela racjonalnej pomocy i nie beda sie z Was szydzic i smiac. Caly KOZIOL kretacz i tyle.

gość

West-pol to banda złodziei , unikają płacenia podatku w DE , poprzez ukrywanie faktycznych godzin pracy i tym samym zysków , oficjalnie zarabiacie tylko podstawę wg.West-polu macie np 800 € a reszta jest gdzieś pod stołem kombinowana , i nie ma się z czego śmiać bo wszystkie składki macie płacone od marnej podstawy i tak samo podatek potem przy zwrocie tracicie sporo kasy przez te kombinacje .

Puma12290

Ruszyło się zadzwonią jutro i kiedy mam wyjazd ponoć wszystko już załatwione :)

Puma12290

W tej chwili twierdzą że jest wstrzymane zatrudnianie nowych pracowników Polaków .... Nie wiem jak jest oferuja 1000Euro na czysto po odtrąceniu 180euro za pokój i 50euro za dojazdy .. Jak uda mi się pojechać może za tydzień w piatek do się przekonam jak jest faktycznie ....

gdzie jest lzej na rozbioze czy jeliciarni odp

Puma12290

JUŻ SOBIE POJECHAŁAM WSTRZYMALI WYJAZD I NIEWIADOMO DLACZEGO ??

Puma12290

Już sobie pojechałam wstrzymali wyjazd :(

Puma12290

Już nie jade niby wstrzymali wysyłanie nowych pracowników do Niemiec

gość

Jak dla mnie to za dużo durniów takich jak ty jest na tym forum , twoja wypowiedź jest tak głupia że widać jak robisz sam z siebie debila skończonego zresztą ...

neon

(usunięte przez administratora) za te euro..... napierdalasz jak murzyn za 1000 euro super, jesteś wyjątkowo głupi bo liczyć nie potrafisz

W Polsce są złotówki!!! a tam euro!! jest różnica!! ???@truels

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol