Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

meksyk

Ubojnia zamknięta,splajtowała....NIE SŁUCHAJCIE WEST-POLU ŻE ZMIANA WŁAŚCICIELA!!!!!To nieprawda........To koniec......

wiki

Tragedia....masakra.ponoć zamykają zakład Zeven. Nie polecam

Jonas

Nie polecam pracy w West-Pol w Ringhaim

meksyk

Ale jaja się robią na uboju.Niedlugo pęknie bańka

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Ktosik

A czy ktoś wie gdzie teraz podziewa się (usunięte przez administratora) ? Pracowała w Lingen albo w Zeven? Podobno już w Westpolu nie pracuje.

meksyk

West-pol okrada na pensjach.Kombinuje z podatkami,można to udowodnić.

Wlad

Stawka jest solidna sam pogadanj z ludzmi ktorzy tam pracujo. Co najwazniejsze mozna normalnie pracowac

jazgt

@Olek ale wiesz co mniej więcej oznacza to, że dają zarobić? Jakieś konkretniejsze sumy może znasz? :)

Olek

Ja slyszalem, ze ich oddział w Szczecinie od niedawna daje niezle zarobic. Zmienila sie gora i ida na reke. Z tego co wiem to teraz szukaja Polakow bo Ukraincow maja juz dosc. Co prawda jest tam pod firma jakas z Czestochowy, ale toWest pol ustala wszystko i idzie sie dogadac z nimi. Jakby co to moge dac namiary.

Tomek J

Nie polecam tej firmy. Pracowaelem tam ponad rok..............totalne dno....wyzysk....wyciskaja ciebie jak cytryne i gow....z tego masz....teraz doszly wszystkie wolne czwartki i wyplaty zmalaly o ok 25 % teraz to ponizej 1000 sie schodzi.................porazka

xyz

Przepracowałem w west-pol'u jakiś czas. Zarobki bardzo słabe stawka godzinowa wychodzi ok. 5,6 e/h tak więc szału nie ma. Największa wypłatę jaką dostałem tam przez pół roku to 1100e. Warunki mieszkaniowe zmienne. O jedno-os pokoju mozna zapomniec, raczej ciasno. Co jakiś czas zdarzają się przeprowadzki. Ja przez ten czas mieszkałem w 3 miejscach. Na mieszkanie odciagaja 180 e/msc. Duzo bardziej sie oplaca dograc sie z paroma osobami i wynajac we wlasnym zakresie. Wychodzi taniej i ma sie pokoj samemu. Umowę miałem w pełni niemiecką. Praca zależna od zakładu do którego sie trafi, ogolnie nie jest zle, aczkolwiek troche narobic sie trzeba. Chyba, ze sie trafi do Holdorfu... z reka na sercu po pierwszym dniu zostaje 1 na 10 osob. Ogólnie praca w ostatnim czasie była mało stabilna. Malo godzin, kontrakty z rzeźniami w ostatnim czasie tez byly malo stabilne. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy. Jednak to czy bedziecie z nimi wspolpracowac zalezy od was. 1000 euro wg mojej oceny nie jest zlym pieniadzem. z przykroscia to pisze, ale w naszym kraju takie pieniadze za taka robote sa marzeniem. Ale to już wg indywidualnej oceny.

Szukajaca pracy

A czy ktos jest w stanie powiedzieć pare szczerych słów o zakładzie west-pol w rzeczenicy ???

Rooo

Jednym slowem zlodzieje,tak naprawde nie wiesz za ile pracujesz,co miesiac wystawiaja ci jakies inne stawki godz raz wychodzi 7 euro,raz 5,chyba zalezy od ich humoru...A na sam koniec jak sie zwolnisz o odlicza ci wszystko,jakies nie stworzone rzeczy,kary,swiadectwa zdrowia itp do domu wrocisz z niczym....Rudy to jednym slowem oszust,obiecuja zlote lasy a ci do czego....nie polecam

Puma12290

Tak to co pisza prawda przy 200godzinach masz 1000€ wyplaty robisz od 6 rano i nie wiesz do ktorej czasami jest tak ze nie masz czasu isc na zakupy a jak wypadnie ci taki dzien jestes zmeczony marzysz zeby sie polozzyc spac bo zmeczony, robisz os poniedzialku do soboty tylko niedziela wolna ... Fakt umowa o prace legalna niemiecka nie Polska !!!na niemieckich umowach wyplaty bylo o 200Euro wiecej dwa urlopy jeden platny 26 dni drugi bezpłatny , tez 26 dni .. Warunki mieszkalne srednie jak nie masz auta to tez nie pojedziesz na zakupy do Netto czy do lidla sklep ktory jest w pobliżu drogi .... Pracuje w Wes- Pol.. Nie robia dobrego wrazenia... A zalatwianie spraw z lekarzem czy w razie innych gdyby wypadlo problem bo nie ma kto ci pomóc nie znasz języka jestes udupiony:(

fogres

nie bądż naiwny albo ktoś kazał ci tak napisać albo jesteś tak naiwny,ja osobiście zastanawiam się czy nie podać tych idiotów do sądu bo to śmierdzi wałkiem na kilometr ,takie gnoje dorabiają się na polaczkach

naiwny

witam,Pani z biura pisała mi że firma potrzebuje pracowników do Zeven,jak wyglądają zarobki na czysto za pełny miesiąc?? prosze o poważne odpowiedzi

lulu

Porażka mobing wyzysk syf i i arab który pomiata Polakami..i co drugi polak za centa cie podpier.....masakra..a zwłaszcza na kistach

zenek

ha ha daj spokój biznes biznesem ale polacy to taki naród że za parę groszy potrafią zabić,zdeptać,napluć w twarz..... pracujesz tam? skoro tak to nie masz się czym chwalić to najgorsze polskie dziadostwo jakie widziałem ...układy,włażenie w du..pe, żałosne i jeszcze psychol gorzki,takiego pacjenta jeszcze nie widziałem no ale cóż to nie jego wina że matka natura odebrała mu rozum,no i te zarobki,west pol to jedna wielka pijawka która bez skrupółów wypija polską naiwną krew

świr

słyszał ktoś że mają zmienić nam na umowy niemieckie oczywiście mówię o zeven gdyby tak było moż zarobki się polepszą

teraz to sie w zeven narobilo trzeba uwazac na zlodzieja ktory grasuje po piwnicach dywany rowery i wiele innych rzeczy mu sie przydaje UWAGA BO SZYMON GRASUJE

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol