Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Blaaa

Blaa

Zosia

(usunięte przez administratora) Nigdy nie pracowałam w takiej firmie gdzie dzieja sie takie rzeczy... Brygadzisci nie umieja do trzech liczyc,a uwazaja sie za Ważnych. Prezes(usunięte przez administratora) nie wie co sie dzieje na hali lub udaje,ze nie widzi. W tym zakladzie sa ludzie lepsi czyli Elita ,rodzinka, kapusie. Jak potrzebujesz pomocy to z biura jej nie uzyskasz . Wiecej Prezesow w tym zakladzie niz pracownikow ????????

KASA

WITAM MOZE ZMIANA TEMATU I POBSERWOJEMY LEWY CHANDEL MIESEM ALE NA TEN TEMAT MOZE NAJWIECEJ POWIEDZIEC SZYMON JAGODZINSKI KTÓRY TYM SIE ZAJMUJE NA CODZIEŃ ILE TO MOZNA DOROBIC PIENIEDZY PRAWIE NA CZYSTO ZA CHWILE STRACHU!!!!

@KASA

A dla krtstiana kto zawsze wynosil? Wielkie szefostwo......(usunięte przez administratora)

Belde
@KASA

Taki właśnie jest Polak aby tylko (usunięte przez administratora)

Niech każdy się wypowie....widocznie Ty też wynosisz ile się da.......żenada. tylko Polak potrafi tak kraść.

Tomasz

Taka prawidłowość, że jedni pracują a inni nadzorują. Nikt nie widzi stresu spowodowanego przez poczucie odpowiedzialności.

Kumpel
@Tomasz

Czasami odnosiłem wrażenie że Panowie w tej firmie są pod jakąś ochroną "tego nie zrobi tu nie wymienia "A pieniążki biorą i to całkiem niezłe.

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
1234567i

Praca za marne grosze, ludzie na liniach maja mała stawkę a robię więcej niż panowie spacerujący po hali, ale tego nikt nie widzi.

jan

Firma Westpol nie przestrzega prawa pracy niemieckiego , mimo iż ma taki obowiązek , oto dowód na to co czeka westpol za takie praktyki jak choćby brak dodatków za pracę w nocy , niepłacenie za wypracowany (usunięte przez administratora)

@jan

wiem że wpis ma parę ładnych lat, ale bardzo mnie zainteresował. mianowicie do dziś niewiele się zmieniło. zmianie uległa wprawdzie minimalna stawka na ta wymagana przez niemieckie prawo, wynagrodzenia się nieco poprawiły. jednakże cała otoczka została. pasek placowy wygląda jakby go (usunięte przez administratora) 75 lat temu enigmą szyfrował. stawka na kwicie inna niż ta obiecana, podatek jaki odprowadzają do Fiskusa to jakiś absolutny śmiech. radzę się co niektórym skonsultować z radcą prawnym, bo wasze faktyczne zarobki są sztucznie ukrywane i przy rozliczeniu na koniec roku możecie się nieźle zdziwić. gdyż podatek który powinni odprowadzić, sprytnie ukrywają. stawka godzinowa bardzo niejasna. wprawdzie przy przeliczaniu wynagrodzenia na godziny wychodzi niby stawka, ale podatek, który jest odprowadzony jest śmiesznie niski. sprawa mnie już nie dotyczy, sam jestem na etapie wyjaśniania niedomowień. pozdrawiam wszystkich exWestpolaków. P.S. wszystkim ludziom, którzy opisują pracę w westpolu jako wspaniałą, dobrze płatną i rozwojową chciałbym pogratulować KU..WA optymizmu. jedyne co mogę powiedzieć dobrego o tej Filii w Ringheim to to że Prezes Krystian jest bądź, co bądź ludzki. nie można powiedzieć żeby nic nie można było z nim załatwić. dziwić mu się tez nie ma co że czasem fuknie cos dla świętego spokoju, bo on tez jest człowiekiem i kupę nerwów już tu zostawił. w ogólnym rozrachunku można na nim polegać, tylko trzeba z nim rozmawiać osobiście. no i nie można wcześniej nadepnąć na odcisk pacholęciu z Pyrlandii bo jak poleci do biura, to choć byś w danym momencie grzecznie spał, to pomówiony zostaniesz fałszywie zostaniesz o najgorsze. ludzie, którzy są w tym momencie szczęśliwymi EX mogą to potwierdzić i pewnie w najbliższym czasie to zrobią. a dla ludzi szukających opinii na temat pracy w west pol mogę powiedzieć tylko tyle, że ta garstka pozytywnych wpisów, to tzw propagandowcy, którzy próbują bojkotować uczciwe wpisy. to Ci ludzie właśnie urządzą wam w tym zakładzie piekło na Ziemi. swoja droga -2 w piekle śmieszny zbieg okoliczności. a tak poza tym to Alles Paweł.

✈✈✈✈ ---- Polen

Kogo to obchodzi jak niedobrze ✈Polen✈ za 10zł za godzine.

@✈✈✈✈ ---- Polen

takie komentarze to po prostu jedna wielka bzdura. Wiesz dlaczego? dlatego ze nie trzeba (usunięte przez administratora) po 18 godzin dziennie żeby godnie żyć. godne życie to takie gdzie wystarcza Ci na zaspokojenie własnych potrzeb. nikt nie powiedział ze trzeba tu nerwy i resztę sił zostawić. ludzie wyjeżdżają za granicę żeby żyć godnie i być godnie traktowanym. a takie traktowanie jak tu to dawno temu było w tym kraju na porządku dziennym. tylko teraz oprawca jest Twój własny rodak. tak jest tylko tam gdzie rządzą Polacy. najlepsze odniesienie macie na tym samy zakładzie, rozejrzyjcie się ociemniali ludzie. zobaczcie jak wygląda praca w innych działach gdzie kierownictwo to Niemcy, Rumuni, Słowacy, dalej mam wymieniać? sami zjeżdżajcie do Polski najwyraźniej lubicie taki rodzaj wyzysku.

niewiem

jest jakaś premia lub zadośćuczynienie z okazji świąt?

@niewiem

yhy

Ciekawy

A czy ktoś w tej pracy zajmuje się chociaż pracą? I opowie coś więcej o niej? Czy jest ciężko? Czy każdy da radę? Bo jak na razie to widzę, ze wszyscy zajmują się jakimś koziołkiem....

@Ciekawy

to ja Ci odpowiem. praca nie jest dla każdego, ale każdego biorą. jak stad wylecisz to albo jesteś jedna noga w rynsztoku i prędzej czy później sam się wyrzucisz, albo po prostu musisz być szczery do bólu i nie bać się odpyskować (prawda zaboli i wylatujesz) . kompletny brak zasad. to ze garstka ludzi (usunięte przez administratora) na szwadron zaprzyjaźnionych nierobów jest na porządku dziennym i nawet nikt nie próbuje być na tyle taktownym, by zamieść to pod dywan. kasa naprawdę nienajgorsza i jeśli jesteś człowiekiem, który jest w stanie znosić pewne mało ludzkie zachowania w zamian za nienajgorsze wynagrodzenie to owszem jest to praca dla Ciebie. jeśli jesteś jednak nauczony że praca i godne w niej traktowanie powinny iść w parze z wynagrodzeniem i być do siebie adekwatne (NIE DZWOŃ TU). I to mówię całkiem szczerze. nie żywię urazy do nikogo osobiście, nie wypowiadam się na temat innych osób bo nic mnie oni nie interesują. pytałeś o warunki i sama prace, jeżeli denerwuje Cię niesprawiedliwość i stronniczość oraz skrajne olewanie Twoich potrzeb rzez GrupęTrzymającąWładzę, znajdź inna prace bo ta zszarga Ci nerwy. chyba ze masz "szlacheckie pochodzenie" wtedy będzie Ci dobrze, lepiej niż gdziekolwiek indziej.

prawda

Wystarczy że jedna osobo ,że była molestowana I może pujść siedzieć za to.cela z turkami,w tedy nauczy się szanować cudze kobiety

@prawda

dlatego jeszcze nie pozakładał spraw w sądzie za naruszenie nietykalności. choć wątpię by molestowana chciała wnosić jakiekolwiek oskarżenie. a należałoby się. ale kto mieczem wojuje od miecza ginie :) (jeśli wiecie co mam na myśli).

Joanna

@agata Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Joanna

@Summer Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie i innych pracownikach, niemniej jednak, mógłbyś rozwinąć swoją myśl, pamiętając o zasadach regulaminu serwisu, pamiętajmy o tym, że ta strona ma służyć przyszłym pracownikom, którzy z chęcią dowiedzą się konkretów.

Waldi

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

kobrahui&szfakier

Bracia pierdoIec nadal przesiadują w biurze....

Remik

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować, ostatnio tak narzekaliście.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w West-Pol?

Bolek

Nie

Zenek

Myślę, że zrobiliście sobie niezłe piekiełko w firmie i teraz narzekacie?

agata

Do tego kapują (kobra,szwagier,najgorsze mendy.w szkole musieli (usunięte przez administratora) Przesto przechodzili z klasy do klasy. Niech żyje (usunięte przez administratora)

Daria

Jest porąbana Firma to prawda,ale to jest wina Tylko pracowników ,że Tak się dają

Belde
@Daria

Pracownicy (pijaki,ćpakole,szefostwo które rucha pracownice)Super zakład

Daria

Jedyny zakład w którym 5 rano zaczynasz pracę ,.a kończysz ??????? Wielka nie wiadoma (15 godzin 18 godzin).

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol