NEWTOWN SERVICES

Opinie o NEWTOWN SERVICES

laufer 2009-11-05 18:53:48
Jezeli ktos sie wybiera do nich do pracy jako ciesla z doswiadczeniem (a takiego faktycznie nieposiada )to polecam .Kolesie odpowiedzialni za rozmowy z kandydatami niemaja zielonego pojecia o tym (usunięte przez administratora) W huja mozna ich robic po calosci najlepiej walic ze sie bylo na wielu budowach i zna sie wszystko.Jezeli ktos jednak zna sie na robocie, ZNA JEZYK(angielski) bo 90%starcow w tej firmie niezna i tylko sa problemy przez nich (najlepiej im zaaplikowac pavulon) i sie szanuje RADZE OMIJAC Z DALEKA BO w PRZYPADKU KIEDY BEDZIESZ (usunięte przez administratora)TEJ AGENCJI OLEJA CIE .TOTALNYM BEZTALENCIOM Bez zadnego fachu POLECAM .RESZTA niech sobie ODPUSCI(usunięte przez administratora)
anonim 2010-02-18 12:07:44
Witam , w zwiazku z pomowieniem jakiego dopuscil sie pan(usunięte przez administratora) chcialbym przytoczyc tresc kilku emaili, ktore otrzymalem od powyzszej osoby zarowno przed jak i po zamieszczeniu tego komentarza. Moja spozniona reakcja wynika z faktu, iz nie sledzimy na biezaco wszystkich wypowiedzi bylych pracownikow.
Wnioski prosze wyciagnac samemu:

From: (usunięte przez administratora) Sent: 16 February 2009 09:21
To: (usunięte przez administratora) Subject:

Czesc (usunięte przez administratora) to niestety znowu ja(usunięte przez administratora) .Niewiem czy moj ostatni mail doszedl do ciebie .Wiem ze po tym wszystkim pisanie do ciebie i newtown wogole potwierdza to ze to ja nawalilem i taka jest prawda nawalilem na maxa .Jezeli dalibyscie mi jeszcze jedna szanse bylbym bardzo wdzieczny .Zgodzilbym sie na wszystkie warunki. jezeli cos to moj numer ...

-----Original Message-----
From: l(usunięte przez administratora) Sent: 08 January 2010 14:14
To:(usunięte przez administratora) Subject:

Czesc (usunięte przez administratora) z tej strony (usunięte przez administratora)i(pewnie moze pamietasz mnie).Sluchaj wiem ze wtedy namieszalem u was powaznie ale minelo juz troche czasu zaszly u mnie powazne zmiany na plus .Niemacie moze pracy nawet moze byc na pomocnika gdziekolwiek .Pracowalem ostatnio w holandii przy rmd wiec niewyszedlem z wprawy .Moze cos by sie jednak znalazlo dla mnie.Z gory dziekuje

laufer 2010-02-20 12:24:19
Witam z tej strony (usunięte przez administratora).No coz sa takie chwile kiedy trzeba przyznac sie do bledu.Konkretnie do opisania przeze mnie w negatywny sposob agencji NEWTOWN Services.Coz powyzszy opis z 2009 roku powstal w wyniku blednej oceny pewnej sytuacji i wielu negatywnych emocji.Chcialbym przeprosic pana (usunięte przez administratora) cale Newtown Services oraz wszystkich starszych pracownikow od ktorych wiele sie nauczylem a odplacilem sie takim komplementem.PRZEPRASZAM. (usunięte przez administratora)
okre 2016-04-22 09:47:08
a szukają w ogóle teraz jakiegokolwiek cieśli? jeśt to tak naprawdę oddział przedsiębiorcy zagranicznego więc przede wszystkim ciekawi mnie jaka jest różnica mikędzy polskimi a zagranicznymi zarobkami u nich
Zostaw swoją opinię o NEWTOWN SERVICES - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEWTOWN SERVICES