Makropol Sp. z o.o.

Opinie o Makropol Sp. z o.o.

Pitbull Nowy wpis

Po bardzo długiej przerwie w firmie Makropol,wrocilem na 1.5 roku do firmy,na trochę wyższym stanowisku gdzie firma wygrała przetarg.Nie zmieniam zdania.Pieniadze się zgadzają, sentyment do firmy został jak i dobra opinia o niej.Szkoda że przegrali,ale mam nadzieję że wygrają za rok przetarg ponownie.Osobiscie daje firmie 4 na 5.Piatki nie dam bo w ochronie raczej ciężko o taką ocenę.

@Pitbull

To można się przyjąć tu dwa razy mimo że się odeszło z firmy? Pyta bo nie w każdej formie się na to zgadzają. Przegrana przetargu spowodowała że jest mniej roboty i będą jakieś redukcje? Czy to nie ma żadnego wpływu na zatrudnienie?

Jq Nowy wpis

Następna firma z obsesją kontroli i to przez cieci z grupy interwencyjnej.Ktòrzy myślą,że są bogami bo pozwolili im robić kontrolę.Uwaga robią zdjęcia i uprzejmie donoszą.

Ja z tematem nie ochrony a pracownika ds. płac. W tym temacie pomożecie? W ogłoszeniu, już co prawda nieaktualnym napisane było, że umowa o pracę i pakiet medyczny. Może przez te 2 lata, bo tyle czasu temu trwała rekrutacja, doszły jakieś inne benefity?

Czy w firmie Makropol Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Aaa

Tak. Pracują unas na pół etatu ludzie.

@Aaa

I każde stanowisko może tak pracować? Bo zastanawia mnie od czego to zależy? Może jest szansa żeby samemu sobie to wybrać ? Jak ktoś się zdecyduje na pół etatu to pracuje co drugi dzień czy codziennie po 4h?

Jakub

Ty tak serio pytasz? W ochronie jest równoważny czas pracy czyli masz pół etatu, wypracowujesz połowę godzin normy czasu pracy. Zależy na jakim obiekcie pracujesz, bo jeśli masz 12-godzinne służby, a norma jest 84 godziny, to pracujesz 7 służb w miesiącu..

Portier

Rozmowa byla krotka. Powiedzieli ile netto ile brutto. Dali formularze do wypelnienia. Pobrali ksero moich dokumentow i od zaraz mialem robote.

Pytali czy nie jestem karany gdzie pracowalem

Pracownik Ochrony

A ile płacą jeśli wolna spytać interesuje mnie stawka godzinowa i podstawa ???

@Pracownik Ochrony

Jeszcze parę miesięcy temu była o tym dyskusja i wynika z niej, że raczej najniższa? Zresztą chyba u konkurencji też na takie stawki można liczyć?

Aaa
@Pracownik Ochrony

Najniższa krajowa w makropolu ale w innych firmach ochroniarskich jest tak samo.. Czasem na obiektach gdzie są kwalifikowany można ciut więcej dostać. Ale ciut. Na kokosy to nie licz na ochronie

Piter

Tez pracuje od nie dawna w makropolu, faktycznie płacą normalnie i w terminie. Poleciłem też koledze ze szczecina bo tam też mają obiekty i jest zadwolony. Koordynator wporządku.

Aga
@Piter

Pracuje na obiekcie w szczecinie na 3 maja. Wypłaty na czas i koordynator jest bardzo dobrym czlowiekiem . Nie oszukują i to najważniejsze . Pozdrawiam Agnieszka :)

Mateusz
@Piter

W kwietniu zeszłego roku podjąłem pracę w MAKROPOLU i jestem jak najbardziej mile zaskoczony podejściem do pracownika , jeśli chodzi o wynagrodzenie wypłacane jest na czas a tzw.nadgodziny płacone są również na konta pracowników . Te bzdórne uwagi są wyssane z palca.

@Mateusz

To żeby dostać się tu do roboty w ochronie, jakie kryteria trzeba spełniać? Od razu mówię, nie jestem emerytem, rencistą, studentem ani osobą z orzeczeniem. Facet w sile wieku. Zdrowy, pracowity. Napisze Pan też, ile można zarobić?

I zawsze jest to poniżej najniższej krajowej, nie ma obiektów gdzie powyżej płacą? I nie wyobrażam sobie trochę jak by wyglądało zatrudnienie za niższą stawkę... Nie ma wystarczającej liczby godzin czy jak? Bo przecież to niezgodne z prawem, aby płacić mniej niż ta kwota, zakładając oczywiście pełny etat.

ochroniarz

Polecam prace w firmie MAKROPOL. Umowa o prace. W czasie rekrutacji też bylem mile zaskoczony. Z-ca dyrektora bardzo miły ,kompetentny, zawsze pomocny.

Szukam pracy

Witam Czy firma Makropol przyjmuję do pracy kwalifikowanych pracowników czy tylko osoby z grupą niepełnosprawnością. Jaka jest umowa o pracę czy umowa zlecenie. Pozdrawiam

Nelka

Interesuje mnie praca jako portier. Znalazłam taką ofertę na ich stronie internetowej. Tylko nic nie napisali, czy preferują ludzi z grupą czy bez? Bo często jak dzwonię do innych firm to się okazuje, że bez grupy nie chcą zdrowych.

Sonia

Te godziny dodatkowe to płatne jak zwykłe, czy jednak jakoś lepiej? I skoro to umowa zlecenie, to one są dobrowolne, czy szefostwo jakoś wymusza, aby pozostawiać więcej w pracy?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Makropol Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Ochrony?

jurek 357

W przypadku pracownika ochrony fizycznej praca zdalna chyba nie wchodzi w rachubę. Jak można chronić obiekt, teren, teren siedząc w domu.

Wiktor

Pracuję już kilka miesięcy i jestem zadowolonym z Pracy firmie Makropol

Iwona
@Wiktor

A z czego jesteś najbardziej zadowolony jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w Makropolu? :) Czy można spodziewać się np. benefitów pozapłacowych lub innych tego typu dodatków? Jeśli tak, to jakich?

Weronika

I z tego jesteś najbardziej tu zadowolony? Bo ja sama nie wiem czy to powód do dumy jest. :/ O co z tym tak właściwie chodzi?

Iwona

Czy mógłbyś w takim razie napisać mi jak wyglądają zarobki w Makropolu? Czy zdarzają się jakieś podwyżki? Jeśli tak, to w jaki sposób można się na takie załapać? Liczy się ogół starań czy może staż pracy?

Krzyś

Czy firma zatrudnią w ochronie pracowników na umowę zlecenie czy umowę o pracę.

Tolek
@Iwona

Proszę Pani, w żadnej firmie ochrony nie ma znaczenia staż w zawodzie ani nic podobnego. Mowa tu o potocznym pojęciu czegoś takiego, gdzie np księgowa ze stażem 10 lat to lepszy kandydat od początkujących. Zasadniczym atutem dla firm ochrony jest posiadanie drugiej lub najlepiej pierwszej grupy inwalidzkiej. Wówczas firma ma dopłatę PFRON, co przy najniższej stawce dla pracowników daje realne zyski. Podwyżki w ochronie są praktycznie co roku, te wymuszane ogólnym podniesieniem minimalnej stawki za pracę.

jq

Czy ktoś wie ,dlaczego firma nie daje umundurowania ? Odział Wrocław

Maruś
@jq

Dają tylko trzeba poczekać, ja czekałem 5 tygodni Dzisiaj mam komplet dopasowany do mojej "figury" ;)

Czy firma jest zakładem pracy chronionej ? Czy mają tam zwroty za leki ,okulary itd

Swój

W firmie Makropol pracowałem lata temu w 2006/07 na obiekcie Tepsa Bułgarska 55 . Prace na tym obiekcie wspominam ok chociaż wtedy stawka była 3.40 i oczywiście umowa zlecenie . Obiekt był spokojny nie było źle + jeszcze był telefon do dyspozycji na prywatne rozmowy całą noc wisiało się na telefonie inaczej nie limitowane rozmowy i to był ten ten plus . Zwolniłem się dlatego że dostałem propozycje z innej firmy gdzie oferowali mi umowę o prace .

ll
@Swój

Masz rację pamiętam te czasy.

Czy pracodawca oferuje do tego jakieś benefity pozapłacowe? Jestem też ciekaw czy można tu liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje, liczę że coś mi o tym powiesz.

stary wyga

Nie polecam pijaczkom i nieudacznikom życiowym, takich osób w tej firmie nie potrzeba. Jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się czy pisały to osoby które faktycznie pracują w Makropolu. Wynagrodzenia płacone zawsze na czas według stawek urzedowych, zdarzają się również premie. Wymagania są na różnych obiektach różne, w zależności od zamawiającego. Pracując w ochronie trzeba zdawać sobie sprawę, że pełni sie w nich usługę dla zlecającego i to od niego zależą obowiązki Różne konkurencyjne firmy z tej samej branży próbują popsuć opinie Makropolowi podając nieprawdziwe informacje, dlatego najlepiej rozmawiać z pracownikami pracującymi na obiektach, oni zawsze powiedzą prawdę.

Milena

Jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracy zawsze może ją zmienić!

@Milena

A Ty jesteś zadowolona z pracy w Makropol Sp. z o.o.? Skoro pojawiłaś się na wątku tej firmy dotyczących opinii to może możesz napisać coś więcej o warunkach pracy? Z góry dziękuję za opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Makropol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Makropol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Makropol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makropol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makropol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Makropol Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makropol Sp. z o.o.