Inter-Glob

Katowice

Opinie o Inter-Glob

anonim 2009-05-26 17:58:25
Nikomu nie radze nawet wybierać się na rozmowę kwalifikacyjną ponieważ cała ta pseudo firma to jedna wielka porażka.Tak naprawdę to nie wiadomo czym się zajmują, niby siedziba znajduje się w Katowicach, ale co to za siedziba bez żadnych szyldów reklamowo- informacyjnych.Ja bym to raczej określiła mianem "firmy- kogucik".
Anonim xD 2009-06-24 13:15:37
Dlaczego sądzisz, że ta firma jest taka?
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej?? Ja byłam nawet mnie zatrudnili niedługo zaczynam szef bardzoooo miły! Praktycznie wszystko jasne, może małe niedociągnięcia... Faktycznie nigdzie nic o tej firmie nie ma to trochę dziwne dlatego mam małe obawy przed pójście...
Ala 2009-07-16 11:15:18
Ja tak samo bylam na rozmowie. Bardzo mily szef. Odrazu wiadomo o co chodzi.Dostalam ifnormacje na tematz atrudnienia, umowy, wynagordzenia. Wszystko dla mnie jest jasne. A szyldu jeszcze nie maja poniewaz dopiero niedawno sie przeprowadzili.Zreszta. Biuroweic w ktorym jest ta firma na pewno nie wynajmuje lokalu byle komu.Zaczynam prace tam od jutra i jestem bardzo zadowolona.
Magda 2009-08-02 22:04:41
ja pracowałam w tej firmie przez 2 tygodnie okresu probnego. Dostałam cala wyplate a nawet wiecej niz sobie obliczylam. Musialas byc wyjatkowo kiepska. A poza tym nie wierze ze nie dostałas calej wyplaty. Atmosfera w pracy byla super i nikt niec nie mowil na temat zarobkow. A skoro mowisz ze nie dostałas pieniedzy po co piszesz to na forum pod anonimem a nie zglosisz sie do sadu pracy?? Jakas dziwna jestes. Oczerniasz cos bezpodstawnie.A porpoo szefa jest naprawde super. Dolaczam sie do opini wyzej innych osob.
ja 2010-03-12 14:42:06
dla mnie firma super!! nie ma lepszej na rynku!!bez dosiadczenia mozesz bardzo wiele zarobic a takze jak sie rozwinac! takie rozmowy z ludzmi sa baardzo rozwijajace,Chodzenie po roznych kaltkach, blokach, ulepszanie kondycji fizycznej. mozna sie wiele nauczyc, nawet dlatego warto isc do tej pracy, zarobki to juz drugoplanowa kwestia! w kazdym razie ja im wierze, napewno wyplaca mi wszysko a moze nawet wiecej, a ze podaja ciagle inne nazwy firm w ogloszeniach toco, moze im sie pomylilo? a ze podaja inne stanowisko to moze tak po prostu tez im sie pomylilo! kazdy ma prawo do bledfu a a szczegolnie Taka Firma!!kazdemu sie zdarza! mysle ze to super praca nawet po studiacxh, po co marnowac sobie kariere w jakiejs korporacji jak tu mozesz poznac tylu ciekawych ludzi zarobic takie wielkie pieniadze z tycvh niewyobrazalnych prowizji no i nawet mozesz przychodzic do pracy w krawacie! co nie zawsze sie zdarxa! dla mnie powinni zostac Pracodawca Roku, albo chociaz Pracodawca Marzen!pozdrawiam wszyskich z tele2 i cyfry+ !! jestescie wielcy!!
braku 2016-04-22 18:48:06
cześć Wam wszystkim . Jeśli chodzi o pracę w inter globie to liczyć można oczywiście na różne szkolenia. Niemnniej w wiekszości szefostwo liczy jednak żę przyjdzecie do pracy już z potrzebną wiedzą...
Zostaw swoją opinię o Inter-Glob - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Glob