Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

Abc

Czy aktualnie warto aplikować na przedstawiciela aptecznego? Czy targety są realnie możliwe do zrealizowania? Serio auta nie można wykorzystywać prywatnie?

Kiedy się rekrutowałeś?

Zainteresowana

Witam Jak wygląda praca na stanowisku pH eoj. Łódzkie? Warto starać się tam o pracę.

Zosia
@KFC

Jestem przekonana ,że nie pracujesz tutaj a jedynie co, to dostałeś porządną lekcję od Colfarmu w życiu. Praca to nie wakacje. Są firmy które nie robią żadnych spotkań dla pracowników. Jeżeli dla Ciebie ważne są spotkanie to faktycznie Colfarm to nie miejsce dla Ciebie .Ta Firma jest dla ludzi ambitnych .

Cześć, powiedzcie mi wszystko co wiecie o szkoleniach, które tu oferują, chce być na bieżąco, pisali jeszcze w tym roku, że są certyfikowane. Czy co jakiś czas dodają coś nowego? Gdy teraz swiezak przyjdzie to ile godzin miałby do nadrobienia?

Zaciekawiło mnie to stwierdzenie jeszcze z tamtego roku o tym, że jest to praca dla ludzi ambitnych. Czy zatem poprzeczka na rekrutacjach stale się podnosi? Pisali jakiś czas temu, że targety w zasadzie zdaja się być realne. Jak rejon Łodzi oceniacie? mam do niego ofertę dla Przedstawiciela.

@Abc

Targety są realne ale nie miesiąc w miesiąc, samochód jak najbardziej do użytku prywatnego.

@Xxx

Xxx dzięki za szybką odpowiedź. Napisz jeszcze czy te kwoty podstawy i premii (3500/4500 i 1500 premia) są teraz aktualne?

aaa

Cześć:) Na jakich zasadach przyznawane są premie? Biorą pod uwagę jedynie zrealizowanie zamierzonego targetu? Czy firma ma jakieś inne wytyczne, czy statystyki?:) Ogólnie poleciłbyś się tu zatrudnić na przedstawiciela? Jaka jest rotacja na tym stanowisku?

@aaa

Praca fajna, spokojna robisz swoje i nikt się nie czepia. Na start podstawa trochę niska ale można to nadrobić premia, którą jest tylko za realizację targetu ale tak średnio 2 z 3 miesiącu w kwartale można wyrobić, a jak się zrobi wszystkie 3 miesiące to jest dodatkowe 1500zl netto

Abc

napisz po prostu jak jest naprawdę, to byłoby dla mnie bardzo pomocne. Też mnie interesuje czy ta podstawa jest w każdym województwie taka sama?

@Xxx

Czyli bez presji w ogóle? No to super. Pisząc o niskiej podstawie masz na myśli minimalną? Czy jednak trochę więcej mają do zaoferowania?:D W ogłoszeniu piszą o licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Faktycznie odbywają się? Są przydatne dla przedstawiciela?:) Mam jeszcze do Ciebie prośbę, napiszesz jak wyglądała Twoja rekrutacja? Stres trochę jest, a nie wiem czy w ogóle potrzebnie. Na co się nastawić?:)

Xxx Nowy wpis

Podstawa 3500netto może teraz jest trochę lepiej niestety nie wiem, szkolenia są certyfikowane więc warto mieć. Ja rekrutację miałeś jak był inny skład w dyrekcji. Obecnie to podobno 2 etapy pierwszy rozmowa a drugi to prezentacja ale masz na nią czas i materiały.

Abc Nowy wpis

Kiedy się rekrutowałeś?

Pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela aptecznego, na jaka podstawe nożna liczyc ?

@Marta

3000netto

@Xxx

kolejna oferta od tygodnia wisi. powiedzcie mi ile średnio z prowizjami się teraz zarabia? któryś z regionów ma lepszy ruch obecnie? i co z taregtami? ocenicie bieżące?

Premia ok 1500 miesięcznie plus kwartalnie 1500

@Xxx

Nie sposób nie dopytać. Brutto czy netto? Przy tym także interesują mnie średnie stawki, które mogą być oferowane w kolejnym roku. mam na myśli podwyżki, czy są docelowo planowane w takich okresach?

Stawki są do dogadania, targety do zrobienia, atmosfera między pracownikami super, warto spróbować

aaa

No właśnie ja chyba spróbuję :) Masz jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Niestety dla mnie procesy rekrutacyjne są bardzo stresujące, chciałabym wiedzieć, na co się przygotować i co biorą pod uwagę, żeby jednak wypaść jak najlepiej. Jak u was z rotacją? Skoro warunki i atmosfera okej, to zespół pewnie jest raczej stały?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Colfarm?

Zainteresowana

@Zainteresowana

Jeśli jestes początkujący to jak najbardziej dobra firma aby zdobyć doświadczenie, dla doświadczonego - aspekt finansowy nie będzie zadowalający.

Agnieszka
@Xxx

Z jakich przyczyn w ten sposób układają się zarobki? firma nie chce zatrzymać przy sobie tych bardziej doświadczonych? I czy istnieje szansa na przybliżenie sumaryczne tych wspominanych kwot? Chociażby w postaci widełek?

@Agnieszka

Na początek 3000netto po okresie próbnym możliwe 3500netto. Dla osób realizujących target podwyżki 4500netto. Premie miesięczna 1500netto plus kwartalna 1500netto

Roksana
@Xxx

Oo, dzięki za konkretne info. Ja doświadczenia wielkiego nie mam, wiec już byłabym skłonna pracować za ta stawkę, ale zastanawiam się czy ktoś średnio doświadczony sobie poradzi jednak? Firma dużo wymaga od przedstawiciela? Są jakieś szkolenia, wdrożenie?

@Roksana

To idealna praca żeby zdobyć doświadczenie bo produkty są znane i dobrze się sprzedają. Jest tez sporo szkoleń co daje duży rozwój.

KFC
@Xxx

@Xxx chyba jesteś pracownikiem biurowym tej firmy skoro tak dobrze piszesz o tej firmie a produktów tego producenta coraz mniej widuje się w aptekach a szkolenia wyjazdowe w tej firmie bardziej przypominają (usunięte przez administratora)

Zosia
@KFC

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Colfarm?

Maniek

Nie polecam tej firmy jest gorzej niż po sąsiedzku w firmie Lear. Pracownicy traktowani są jak przedmioty na rozmowie o pracę kierowniczka obiecuję wysokie góry a pózniej okazuję się że została zabrana cała premia nie wiadomo z jakiego powodu ponadto praca w weekendy miała być sporadyczna a tutaj ludzi się zmusza do przyjścia w weekend do pracy. Uważajcie na tą firmę!

Oni

Rekrutacja jak rekrutacja. Praca na trzy zmiany to jakiś koszmar. Teraz kierownik kadr rekrutuje osobiście - korporacja :)

UchoPrezesa
@Oni

tylko z jednym się z Panem/Panią/Państwem zgodzę, praca na trzy zmiany jest trudna. Pozostała wypowiedź Pana/Pani/Państwa niech zostanie bez komentarza...

Dorota
@Maniek

No słabo, że trzeba przychodzić w te weekendy, a dużo ich w miesiącu wychodzi? No i te premie to za co konkretnie miały być? Może wyniki były nie takie jak trzeba po prostu?

PanTabletka
@Oni

Korporacja? chyba quasi korporacja, bo w prawdziwej korporacji rekrutuje Dział HR a nie pani z kadr, dla której pewnie sztucznie zrobiono miejsce... Większość osób z tej firmy specjalistów i wyżej nie przeszłaby obecnych procesów rekrutacji w normalnych firmach nie mówić o prawdziwych korporacjach, ale ci ludzie są tego świadomi. W normalnych firmach wynagrodzenie RÓWNIEŻ kadry biurowej uzależniona jest od wyniku finansowego danego miesiąca i wielu innych składowych, ale w tej firmie czas się zatrzymał w miejscu a razem z nim i ludzie..., po prostu łatwiej odbierać ludziom na produkcji.

Witam

Czy w firmie jest pakiet socjalny?

@Witam

Nie

Wiki

Byłam na rozmowie o pracę po prostu tragedia rozmawiałam z jakąś panią ponoć z kadr która nie ma pojęcia na temat danego stanowiska zadaję jakieś dziwne pytania nie wiadomo o co chodzi. Socialu albo dodatków dla pracowników w tej firmie nie ma w ogóle nic także odradzam w ogóle pracę w takiej firmie bez przyszłości

@Wiki

To w sumie o co Cię spytała, bo mnie to zaciekawiło? O jakim stanowisku tak właściwie jest tu mowa i czy musiała weryfikować jakieś umiejętności u Ciebie? Jeśli tak to jakie i w jaki sposób?

Potrzeba

Firmie potrzebny jest specjalista da. BHP oraz specjalista ds. etyki

Asante
@Potrzeba

zdecydowanie

Łucja
@Asante

Czemu tak myślisz, coś jest nie tak? Jak coś nie gra, to nie obrażę się naprawdę, jak dasz znać w komentarzu, żeby było wiadomo, zanim się wyśle CV na marne. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Asante
@Łucja

CV można zawsze wysłać, to rozmowa kwalifikacyjna dużo powie tez o firmie i przyszłych przełożonych

Mef
@Potrzeba

Zgadzam się! Flota woła o pomstę… traktowanie pracowników również dalekie od choćby poprawnego.

@Mef

A kiedy tak naprawdę tu pracowałeś? pytam, bo jestem ciekawa w jakim stanie miałaby być ta flota za Twoich czasów, że tak ją określasz. wiadomo jak obecnie z nią mają? może coś się poprawiło jeśli faktycznie było coś nie tak?

Isjsjs
@Julia

Chcieliby robić cuda ale nie ma niestety czym

Witold
@Isjsjs

A konkretniej? Jakie cuda, bo nie wiadomo o co chodzi? Jak to nie ma czym? Brakuje jakichś narzędzi/urządzeń czy co?

@Isjsjs

Podobnie jak koleżanka wyżej nie załapałam o co z tymi cudami chodziło... masz na myśli brak potencjału finansowego? budżetowo jak firma teraz stoi? były teraz od stycznia jakieś podwyżki?

Witam . Pojawiło się ogłoszenie na woj. wlkp . Powie ktoś coś wiecej o pracy w colfarmie ? Jaka kasa, flota, benefity ? Umowa o pracę ? Będę wdzięczny za pomoc

Beny
@Kandydat

Daj sobie spokoj z tą firmą .Tragedia

@Kandydat

Daj sobie spokój, na magazynie w biedronce zarobisz więcej a spokojne życie będziesz wiódł

@Marcin

A co, obydwa miejsca masz przetestowane?

Rampampampam
@Kandydat

Firma o niskich standardach sprzedąży i kultury organizacji

Jak praca aptecznego? Jaka kasa Podstawa i co z premią? Ile aptek do odwiedzenia dziennie i jakie targety? Jakie auta, czy można jeździć prywatne, czy są gpsy lub lokalizacja na tabletach, telefonach? Jak ogólnie się pracuje i atmosfera. Dobra firma czy słabizna?

X

3000 netto podstawa. Premia ciężka do zrobienia. 12 aptek. Targety w tym roku 40% wzrostu. Auta wcześniej można było prywatnie używać, teraz trzeba mieć zgodę kierownika i realizować plany. Gpsy w samochodzie. Generalnie skąpstwo na wsztstkim i wykorzystywanie ludzi za najniższe w tej branży pieniadze. Samochody po 200 300 tyś przebiegu.

@X

(usunięte przez administratora) Miałem okazję być na rozmowie i szczerze już tam czułem zdecydowanie brak szacunku do kandydata. Dzięki za Odp Utwierdzilem się w tym że nie warto.

Dariusz

Rozumiem, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Przybliż proszę dokładnie przebieg rekrutacji. Prócz rozmowy rozwiązywałeś jakiś testy branżowe lub językowe? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wincenty

Obecnie niemal NAJNIŻSZA KRAJOWA

@X

Latka lecą a w firmie nic się nie zmienia, zaraz najniższa krajowa będzie wyższa niż pensja pa w colfarmke

@Wincenty

Teraz tez

Slyszalem

1. Raport goni raport 2. Najniższa krajowa premia nie realna 3. 8-10 4. Skoda fabia , inwigilacja totalna 5. Od jakiegoś czasu ludzie uciekają lub są zwalniani 6.Produkty z starszych serii świetne , kopiowanie liderów

Gehehjana
@Abc

I się nie ma na zmiany

Co sądzicie o zarobkach w Colfarm? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Chyba najniższe z najniższych na podobnych stanowiskach w branzy

Neutralnie
@Marta

Dokładnie firma zatrzymała się w czasie

Kidman

Witam! Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operator maszyn? Czy jest ciężko? Można normalnie zarobić?

Śmieszne
@Kidman

Zarobki bardzo słabe, chyba że pracujesz 24h/7 dni w tygodniu

Hanna
@Śmieszne

możesz zdradzić jakieś kwoty? Macie tylko to co na umowie czy jakiś system premiowy też firma oferuje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Colfarm?

Zależy na jakim stanowisku … ? Na jakie stanowisko aplikujesz ?

Julia

No i się speszył. To może pokrótce warto dla każdego opisać żeby inni już w razie czego nie dopytywali?

Czy urlop w Colfarm jest płatny 100%?

Tak

Pewnie, ze tak

Czy w Colfarm możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ktoś

Nie

gość

Jak wygląda praca przy Operator maszyn i urządzeń ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Colfarm?

dobre pytanie .Może jest ktoś kto udzieli jakichkolwiek informacji czy warto aplikować do tej firmy i poświęcać czas na rekrutację

Info

Zależy na jakiego kierownika trafisz. Jest 2 wschód i zachód . Wcześniej było 3 a nawet 4. Wschód ok. Wszystko zależy od człowieka. Sprawdzanie gpsów ,trasówek i rozliczanie z tego to norma. Czasami uzasadnione czasami nie. Natomiast nie ma się co dziwić jak cisną bo sami są ciśnięci i zależy im na kasie. Przy tak dużej rotacji pracowników ciężko regionowi zrobić plany.

Krytyk

Bardzo (usunięte przez administratora) alanik kierownik facet mamonie równo w głowie i resztę jego (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora)....tyle w tamecia szukaj gdzie indziej roboty kariery tam nie zrobisz

Młody
@Krytyk

Rozumiem że cię (usunięte przez administratora)więcej osób

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm