Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.

Łódź

Opinie o Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.

Beaaa 2011-02-26 15:24:59
Myśle, że poprostu źle trafiłeś. Mój mąż też pracował w firmie, już za czasów Stocka i nie miał powodów do narzekań. Może poprostu źle trafiłeś. Zrezygnował z pracy dlatego, że dostał pracę "w zawodzie" za granicą.
Jubaho 2011-03-11 20:33:38
Noi ja pracowałem w stocku. I spoko było. Kasa na czas, jakos nie narzekalem. spoko
anonim 2011-05-25 19:17:45
Anonim a może Ty po prostu nie potrafiłeś odnaleźć się w sytuacji kiedy jeden z twoich współpracowników nagle staję się twoim przełożonym. Taką słabość ma dużo pracowników a w szczególności w firmach które stawiają duży nakład na zadaniowość i ściśle wiążą z tym wynagrodzenia pracownika. Nie bój się przyznać że może po prostu myślałeś iż skoro twój współpracownik stał się nagle twoim przełożonym to myślałeś że będziesz miał jakieś ulgi w wykonywaniu obowiązków. Sam widzisz że jesteś jedynym na tym forum który jest niezadowolony z pracy w firmie. A może pochwal się za co zostałeś zwolniony to może łatwiej nam będzie obiektywnie spojrzeć na sprawę ?
Dawid 2012-05-09 11:37:52
Mogę się wypowiedzieć na temat pracy dorywczej w charakterze pracownika pomocniczego i odradzam to wszystkim - jak najdalej od stocka
libero 2013-01-10 21:04:30
"Dobry szef wie, że rutyna może zabić najlepszego pracownika, dlatego wielu z nich prowadzi szkolenia motywacyjne albo przenosi pracowników na inne stanowiska, bardziej odpowiedzialne." - wyjaśnia (usunięte przez administratora), psycholog społeczny, pracuje w firmie rekrutacyjnej.
dżon kamizi 2013-04-16 20:51:25
nie, no libero, gdzie się uchowałeś? jakie szkolenia? jakie inne stanowiska? robol zrobił swoje więc nikt nie będzie w niego inwestował, trzeba chronić własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo gdzie się takie koryto znajdzie jak tu?
Misie 2016-05-14 19:31:14
No ja uważam, że jest o co walczyć, generalnie bardzo to polecam skoro jest tutaj coraz i coraz lepiej
Zostaw swoją opinię o Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.