blech Sp. z o.o. -

Zielona Góra

Opinie o blech Sp. z o.o. -

były pracownik 2011-01-18 21:36
Praca w nieciekawej atmosferze, którą wprowadza szef i cała jego rodzina, zaczynając od córek a na zięciu kończąc. Jakby tego było komuś mało, to od pierwszego dnia jest się traktowanym jak [usunięte przez moderatora]. Przy takich obrotach firmy podwyżka o 30gr (z 7zł na godzinę brutto do 7,30zł) jest prawdziwym chamstwem. Nie polecam, naprawdę nie warto.
anonim 2011-02-16 15:39
jaka praca taka płaca ........... bez wiedzy i umiejętności niewiele można
zarobić
Przem 2011-05-10 22:22
Medal ma dwie strony. Jaka płaca taka praca, ot tyle w temacie. Brak szacunku ze strony przełożonych też robi swoje.
Anonim 2014-11-06 18:07
Popieram pierwszy wpis praca w bardzo nieciekawej atmosferze zero przekazywania informacji ze strony szefostwa wszystko na zasadzie "weź idź tam to tu zrób" a człowiek dalej nie wie o co chodzi ,a postępowanie wobec ludzi których się zatrudniło poniżej zera po prostu zero szacunku. O zarobkach nie wspomnę brak słów, są osoby faworyzowane i nietykalne w tej firmie a cała reszta jest traktowana jak zbędny balast który nic nie robi i zbiera opr.. mimo że wykonują wiele dodatkowych prac które nie są w ogóle w ich zakresie.Tyle w temacie nie polecam
! 2015-03-10 20:27
Katastrofa nie praca
mirek 2016-04-20 21:50
aktualnie poszukują na stanowisko sprzedawca, magazynier, @kamil, jeżeli masz mniej niż 40 lat i posiadasz wykształcenie średnie elektrotechniczne możesz spróbować,
zg 2017-02-08 21:18
słaba praca, słaba atmosfera, słabe wynagrodzenie
Zostaw swoją opinię o blech Sp. z o.o. - - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie blech Sp. z o.o. -