Opinie o blech Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy blech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w blech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o blech Sp. z o.o. w Zielona Góra

Bolo Nowy wpis

Podejdę i co ?? Byłaś tam kiedyś z swym KOLO

Janek Nowy wpis

Słyszałem dobre opinie o firmie. Może wiecie czy potrzebują kogoś do pracy?

Heheh Nowy wpis

Boicie się do mojej prawej ręki wysyłacie !!!!!

. Nowy wpis

Aha tyle wiadomości SMS, mi dobrze

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie blech Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Irek

Cisza na forum to znak, że poprawiło się w firmie i nikt nie narzeka jak kiedyś.

Dawid

Od dawna nie pojawił się żaden nowy wpis na temat tej firmy. Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat Blech z Zielonej Góry. Czy ktoś spośród Was zna realia pracy w tej firmie? Czy są prowadzone nowe rekrutacje? Każda opinia będzie mile widziana.

zg

słaba praca, słaba atmosfera, słabe wynagrodzenie

mirek

aktualnie poszukują na stanowisko sprzedawca, magazynier, @kamil, jeżeli masz mniej niż 40 lat i posiadasz wykształcenie średnie elektrotechniczne możesz spróbować,

!

Katastrofa nie praca

Popieram pierwszy wpis praca w bardzo nieciekawej atmosferze zero przekazywania informacji ze strony szefostwa wszystko na zasadzie "weź idź tam to tu zrób" a człowiek dalej nie wie o co chodzi ,a postępowanie wobec ludzi których się zatrudniło poniżej zera po prostu zero szacunku. O zarobkach nie wspomnę brak słów, są osoby faworyzowane i nietykalne w tej firmie a cała reszta jest traktowana jak zbędny balast który nic nie robi i zbiera opr.. mimo że wykonują wiele dodatkowych prac które nie są w ogóle w ich zakresie.Tyle w temacie nie polecam

Przem

Medal ma dwie strony. Jaka płaca taka praca, ot tyle w temacie. Brak szacunku ze strony przełożonych też robi swoje.

jaka praca taka płaca ........... bez wiedzy i umiejętności niewiele można zarobić

Praca w nieciekawej atmosferze, którą wprowadza szef i cała jego rodzina, zaczynając od córek a na zięciu kończąc. Jakby tego było komuś mało, to od pierwszego dnia jest się traktowanym jak [usunięte przez moderatora]. Przy takich obrotach firmy podwyżka o 30gr (z 7zł na godzinę brutto do 7,30zł) jest prawdziwym chamstwem. Nie polecam, naprawdę nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o blech Sp. z o.o. - Zielona Góra

blech Sp. z o.o.