INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

RV Nowy wpis

Cześć, jakie macie bieżące opinie względem współpracy? zależy mi na szczegółach odnośnie spawaczy, widzę, że jeszcze niedawno też ofertę dla monterów wrzucili. Jeśli polecacie to czemu i w drugą stronę?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

ET Nowy wpis

Tutaj staż pracy wpływa na cokolwiek? parę miesięcy temu jeden Pan pisał ze z 10 lat porobił i generalnie miał w tym dwuletnia przerwę. Jak wtedy powroty do firmy wyglądają? Są te same warunki co wcześniej czy jednak niezależnie od stażu każdy ma tak samo?

Dziadek13 Nowy wpis

Zgłoś się do biura w Krakowie w sprawie AOK na pewno Ci pomogą dzięki nim mam dziś Emeryturę Niemiecka i Polska. Jacek nie jest taki zły jak inni go opisują. Pozdrawiam Krapkowice!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Czym w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Gdy pracowałem było wszystko okej, problemy zaczęły się kilka miesięcy po moim zwolnieniu, aok(odpowiednik naszego ZUS-u), zażądał zapłaty kilka tysięcy euro za ubezpieczenie, zaznaczam, że podpisałem upoważnienie firmie w sprawie ubezpieczenia i zwalniając nikt nie raczył poinformować, że trzeba wszystko zgłosić do aok. Niestety nie jest pojedynczy przypadek, kilku lub kilkunastu pracowników ma ten sam problem. Przepraszam, za komentarz, ale w kilku zdaniach jest ciężko wytłumaczyć całą sytuację. Ale niestety wszystko jest dobrze kiedy pracujesz w firmie, problemy zaczynają się po zwolnieniu.

Jeżeli nie został Pan poinformowany przez pracownika naszej firmy o konieczności kontynuowania ubezpieczenia socjalnego w Niemczech, w Polsce lub innym kraju po rozwiązaniu umowy o pracę w przeciągu 30 dni to przepraszamy. Rzeczywiście jest tak, że po rozwiązaniu umowy o pracę nie wystarczy wymeldowanie pracownika z AOK przez pracodawcę. Pracownik powinien indywidualnie wyrejestrować się z AOK, jeżeli nie będzie kontynuował zatrudnienia w Niemczech i w związku z tym nie będzie tam dalej ubezpieczony lub powinien ubezpieczyć się w Polsce lub w innym kraju EU. Jeżeli tego nie uczyni, AOK naliczy pracownikowi składki na ubezpieczenie i będzie żądała ich zapłaty bezpośrednio od niego. Niemiecki system ubezpieczeń socjalnych nie przewiduje przerw powyżej 30 dni w ubezpieczeniu obywateli będących członkami niemieckich ubezpieczalni. W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z działem prawnym naszej firmy w celu uzyskania wsparcia w wyjaśnieniu Pana sprawy z AOK.

Witam firma w porządku pracowałem przez 10 lat miałem przerwę 2lata wrucjłem z powrotem jest spoko wypłaty na czas stawka dobra robota jak robota raz lżejsza raz częsza niema się do czego przyczepić,biuro w Krakowie w porządku

Schumacher

Czy w indmont rzeczywiście jest tak że przyjeżdżasz do pracy i masz pomoc od brygadzisty i z biura jak jakieś papiery niemieckie na dom przychodzą to też a czy wy jebka standardowo?

Ingo

Będziesz miał pomoc to zadania prowadzącego, a jak nie to weź pisz do biura.

Mateusz

Nie miałem problemów z tą firmą. Wszystko na czas. A teraz Holandia ;)

Rurarz

Nie polecam! Pracowałem u nich przez miesiąc. Po paru dniach dali mi rysunek izo i zostawili na robocie. Pracuje już 15 lat na rurach ale nam zawsze brygadzista mówił co i jak mamy robić. Poza tym jak rysunek na deszczu czytać. Zwariowali....

@Rurarz

Brygadzista przekazał rysunek czy kto? Nie można było wprost dopytać o szczegóły? Ciekawa jestem z jakich przyczyn mogłoby do takiej sytuacji dojść. Chodzi o to wspomniane doświadczenie? Możliwe, że firma wychodziła z założenia, że wszystko ktoś będzie ogarniał po 15 latach specjalizacji?

Prawda

Prawda

Tomasz
@Rurarz

Jeśli pracujesz na rurach 15 lat i nie ogarniasz rysunku, to świadczy tylko o braku wiedzy niezbędnej do wykonywania tej pracy. Izometryk jest podstawą. Pozdrawiam wszystkich pomocników

Witam, jak aktualnie oceniacie pracę i podejście firmy ? Umowa jest od całości czy nie? Prawda to jest, że jest dużo pracy na czarnych rurach?

Monter

Witam chciałbym się zapytać o co chodzi z tym składaniem się na paliwo przecież firma powinna zapewnic kartę paliwowa i pokryć koszty zjazdu także na zjazd do Polski ktoś odpowie?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Młynek

Zostałem poproszony by zostawić opinie. Wiec tak pracuje w Indmont od kilku lat. Ogólnie jestem zadowolony. Są wypłacalni, maja zawsze prace, trzymają się swoich zasad, starają się dbać o pracownika. A problematycznemu zawsze będzie niepasować. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Emilia
@Młynek

Mogłabym dopytać o mieszkania pracownicze? Jakie są warunki? Dużo osób? Mąż ma pytać o pracę, ale najpierw chciałby takie rzeczy sprawdzić

@Emilia

tak mieszkania, my głownie mieszkamy dwójki. brygadzista ma pokój jedno osobowy. Mieszkania z tych nowszych.

@Daro

Jednoosobowy? I to jedyny przywilej brygadzisty czy ma obecnie jeszcze jakieś inne przysługujące za zajmowanie tego stanowiska tutaj? Jak w zasadzie paca na nim tu w firmie wygląda? jaki konkretnie zakres obowiązków ma?

@Kamila

To już musisz z brygadzistą bezpośrednio gadać. Ja tam nie wiem jakie ona ma przywileje, pieniądze itd. (usunięte przez administratora)

@Daro

A ok to nikt się za bardzo nie interesował? Nie macie bezpośredniej perspektywy na awans i dlatego? A zdarzają się jakieś problemy w trakcie pracy i jeśli tak to jak je firma rozwiązuje?

Daro

Kompletna firma. Wypłata się zgadza i to chyba najważniejsze. Nie rozczarowałem się na razie

pysiek985

Zjechałem.. Stawki zwyczajne, mieszkania też.., robota pewna bez opóźnień. Tu w jednym miejscu mieliśmy prace tak jak mówił pan kierownik to jest dobre. bez przajeżdżania zmian tak chce.

Damian1234

Witam jak oceniacie pracę jako spawacz w niemczech mam ofertę pracy dla zakładu produkującego części do siemensa

Gall Anonim

Jestem zatrudniony od ponad pół roku. Wydaje się że znalazłem firme z którą do teraz bez problemowo sie pracuje. Dobra organizacja, słowni itd.. Są jakieś minusy... to oczywiste ale więcej plusów jak na moje.

Spawacz

Z tymi podatkami to 100% prawdy i o każdą kartkę trzeba się prosić. I tak sie nie doprosisz. Biuro dramat nic nie załatwisz.

Willy
@Spawacz

Nie pierd0l mi pomogło biuro. Musiałem płacić 10 tysięcy Euro. a załatwili i dostałem jeszcze zwrot. Co jak co ale mają pojęcie.

Mistrz
@Willy

Nie wiesz czasem jakie stawki mają monterzy bez klasyfikacji na początek?

@Willy

I to tak od ręki? A ile % ego zwrotu udało się ugrać? Każdy w razie czego będzie miał to gwarantowane?

WitrynA79

Wróciłem z niemiec z pracy nie można narzekać. Zobaczymy jak bedzie gdzie indziej. W polsce się już nie chce pracować za te grosze.

Krzychu
@WitrynA79

są banki godzin czy wypłacaja ci kase z pełnej godzinówki?

Aneta
@WitrynA79

A co najbardziej w takim razie Ci się podobało? Atmosfera? Jak zarobki to ile one konkretnie wynosiły?

marko
@WitrynA79

Ja też prace w Polsce odpuszczam na razie. Tu zawsze płacą to jeżdżę robię swoje i się nie denerwuje. A zarobki to każdy ma inne przecież..

Damian
@marko

Jak to każdy ma inne zarobki - może być tak, że ta sama specjalność a różna stawka? Też rozważam wyjazd, napisz więc, czy trzeba język, czy fachowość najważniejsza? Ciekaw po prostu jestem, o co im głównie idzie podczas rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa