Opinie o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Iza Nowy wpis

Czy są jakieś nowe oferty pracy? Bardzo zależy mi dostac sie do firmy.

Mylan Nowy wpis

Meda została przejęta przez Mylan, Mylana przejmie...

Edyta Nowy wpis

Mylan, dlaczego?

Mylan Nowy wpis

Teraz to powinnaś pisać na forum Mylan a nie Meda.

Czy po rozmowie w Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Mylan

Teraz to powinnaś pisać na forum Mylan a nie Meda.

Edyta

Próbował ktoś wysyłać CV w momencie braku aktualnych ofert pracy? Jak z odzewem?

Polk

Mi się wydaje, że tutaj praca jest ciągle i CV można wysyłać

Asia

Firma bardzo słaba. Naprawdę nie polecam bo szkoda czasu .

Laki

Jak mówi stare porzekadło-jaszcze się taki nie urodził, co by Medzie dogodził. Pozdro

Symbion

Pod warunkiem, że kierownik ma odpowiednie kwalifikacje, umiejętności, osobowość i chce dbać o dobro zespołu, a nie oswój stołek, bo wie, że jest kiepski i gdzie indziej będzie mu ciężko dostać prace na takim stanowisku. A tu niestety przykra rzeczywistość...

WUWU

Jest ram raczej nędznie, atmosfera bardzo kiepska, ciąga rotacja. Poczytaj poprzednie posty. Mobbing, brak szacunku, ciągłe straszenie. Zaraz pewnie restrukturyzacja w związku ze sprzedażą firmy Mylanowi. Jeśli masz co do gara włożyć to nie idź tam tylko szukaj dalej. Cierpliwość popłaca, zwłaszcza w tym przypadku.

Ponoć dobra firma na start w farmie.

Yellow

Ekspansja... ta... Ciekawe jak firma poradzi sobie z tak drogimi produktami w Mylanie. No ale może w końcu jakiś product manager z Mylan pokieruję pracowników w stronę promocji do lekarzy, a nie w kierunku papierologii, układania planu na za 2 tygodnie, ciągłęgo tłumaczenia się, promocji preparatów w medycynie pracy... Może się w końcu im poszczęści, jeśli ktoś oczywiście przetrwa restrukturyzację. Powodzenia

Yabo

O...to ci nowina... od września do grudnia 2015 odeszło 18 osób z 32... Zaiste sami alkoholicy. Nikt się tu nie mści, nie ma po co, zaraz Medy nie będzie

Barbara

Nikt się nie mści tylko ostrzega. Ale każdy niech sam sprawdzi...

do doka

Oczywiście że łyknie - tym bardziej że Mylan przejmuje Medę.

Maniak

Chodzi o to, że prezio traktuje wszystkich jak idiotów. Przyklej sobie nalepkowego pryszcza na twarz, bo dermatolog pewnie nie wie jak wygląda trądzik i prowadź wizytę.

ronin
@Maniak

taa i zatkaj nos klipsem pływackim u alergologa by pokazać blokadę nosa....

Yolandi

Konferencje konferencjami... A praca biurowa? Drugi etat to księgowa. Jest tu tyle roboty i wszystko zawsze jest najważniejsze, że nie ma czasu na sedno tej pracy, czyli wizyty. I jeszcze ten brak szacunku, relacje typu tatuś i dziecko... Nie polecam, nawet początkujący zasługują na coś lepszego. Pozdrowienia dla wszystkich uwolnionych!

Potter

Witam, @Gram oczywiście ze najważniejsze są zarobki oraz informacje odnośnie czasu pracy. Jednak takie informacje można znaleźć na portalach goldenline i pracuj.pl. Dlatego ponawiam swoje pytanie, czy ktoś z was wie jakimi autami jeżdżą PM w Meda Ab, oraz czy macie jakieś informacje odnośnie dodatkowych benefitów.

Potter

Witam, wiesz jakimi autami jeżdżą przedstawiciele w firmie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.