Opinie o aegon.pl - Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawa

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce to cztery podmioty: Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - ekspert w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczenia na życie. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. - zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych. Aegon Ubezpieczenia Majątkowe (AEGON Magyarország Általános Biztosító Spółka Akcyjna Oddział w Polsce) - oferuje ubezpieczenia mienia. Aegon Services Sp. z o.o. - rozwija, wspiera i koordynuje sieć sprzedaży spółek Aegon w Polsce.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aegon w Warszawa

Tola Nowy wpis

Firma oferuje trzy ścieżki rozwoju zawodowego, a pierwsza to Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych. Fakt, nie ma naboru, ale za to jest czas popytać :)) Jakie są na start zarobki specjalisty? Jakie kwalifikacje i kompetencje są wymagane od kandydata (np. lata pracy)? Dopóki nie ma ofert, to jestem bezradna i muszę Was prosić o pomoc :/

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko programisty oracle. Czytam, że firma oferuje elastyczne godziny pracy. Zastanawia mnie jednak, czy są jakieś ramy czasowe, w których jednak trzeba rozpocząć pracę, czy po prostu jest możliwość pracować nawet w środku nocy... Napiszcie, jeśli coś wiecie. Poza tym, gdy chodzi o pracę zdalną, to jest możliwa od samego początku? Firma zapewnia odpowiedni sprzęt do pracy?

Elka Nowy wpis

Będziesz pracował wg wyznaczonych godzin. Nie w nocy.

Kandydat z tego roku Nowy wpis

Opinia Profitowi S.A. która należy do Aegon, obie firmy z Warszawy: Dzień dobry, w kilku zdaniach o "Profitowych", którym niestety brakuje opinii, a jak się okazuje, to tylko nowy (rejestracja po 2017r.) podmiot słynnego Aegonu. Tego, który dostał wielomilionowy pozew zbiorowy i ma mnóstwo niepochlebnych opinii. Profitowi to firma dla pracowników, którzy słyszą, że albo jesteś z nimi 7 dni w tygodniu albo wcale, bo "nie ma po co inaczej współpracować". Przez pierwsze tygodnie co dziennie może dzwonić do ciebie twój opiekun i cię "motywować" do jeszcze większej harówki. Profitowi to własność Aegon (na stronie profitowi.pl na dole po prawej stronie można kliknąć "dane spółki" i tam jest ta informacja). Aegon ma wiele przegranych spraw sądowych. Proszę przeczytać opinie o Aegon (np. Warszawa czy Chorzów) i się 2 razy zastanowić przed współpracą z Profitowymi (czyli de facto z Aegonem, który w 100% jest ich właścicielem). Na rekrutacji nie dajcie się namawiać na kolejne spotkania, tylko proście o kontakt e-mailowy, żeby był ślad po korespondencji i proście o dokumenty, bo ciągle wszyscy kierownicy nawijają makaron na uszy, a zero konkretów. Pamiętam stracony czas na ciągły kontakt, a jak przeszło do konkretów, to "my nie wiemy, czy chcemy z Tobą współpracować, zastanowimy się itp.", czyli jak człowiek nie łyka wszystkiego jak pelikan, zadaje konkretne pytania, widzi jakieś nieprawidłowości, zgłasza błędy dot. Umowy (czyli różnice między tym, co było mówione, a co jest na piśmie) to zaczyna się pod górkę, Kontakt jak w opiniach o Aegon. Szkoda czasu na współpracę, nie polecam. P's Nie dajcie się mamić, że jakieś sytuacje "nie miały miejsca" albo że "można było zgłosić/zajmujemy się tym itp.". Wszystkie wątpliwości były zgłaszane, a odpowiedzi zmanipulowane, typu “nie zajmujmy się drobnostkami” i głucha cisza albo urwanie kontaktu po ponownej prośbie przyjrzenia się problemowi. Później udają, że nie znają człowieka.

Jestem kontrahentem i nie można było uzyskać wywiązania się z umowy. W moim przypadku sprawa trafiłą na drogę prawną i dopiero wtedy sytuacja się naprostowała. Dla innych poszkodowanych zostawie namiar do kancelarii do Pana który jest na bieżąco z tą firemką 503-313-318 pan Wojciech kancelaria. Jak tu was wygląda poszkodowani? Dużo wam zalega?

Brałeś udział w rekrutacji do Aegon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Poszkodowany

Dlaczego Aegon nie wypłaca kwot zasadzonych przez sąd? Czekam kilka miesięcy a wypłaciliscie zaledwie 75 zł z 6000 zł. Gdzie uczciwość i rzetelność?

Aleksandra

No i co, praca miałaby tu polegać na jakimś "wymyślaniu", żeby klientom czegoś nie wypłacić? Bo jeśli tak by było to czy firma ma podobny stosunek do pracownika? Ktoś ma jakieś informacje na temat obecnej atmosfery i stawek?

Czy można liczyć w Aegon na prywatną opiekę medyczną?

Nie można w żadnej sprawie liczyć, nie wypłacają za szkody w OC w życiu własnym, chodzi im tylko o to żeby wzias kasę za składkę a przy zgłoszeniu szkody wymyślają i każą dostarczać dokumenty których człowiek nie jest w stanie dostarczyć i mimo że ma się ubezpieczenie koszty się pokrywa samemu

ab

Nie polecamy współpracy, osoba na najwyższym szczeblu informuje swoich "partnerów" o "donosach" do urzędów. Wstyd.

Multiagent

Po przeczytaniu komentarzy i opinii na temat firmy Aegon oraz w szczegolnosci z uwagi na sytuacje ktora mnie osobiscie spotkala, za namowa corki, nie jestem juz najmlodzsza osoba zdecydowalam sie opisac Panstwu to co mnie spotkalo. Od wielu lat prowadze w Wielkopolsce multiagencje oraz posrednictwo kredytowe. Jakis czas temu skontaktowal sie ze mna manager Aegona z mojego regionu. Zostalam poinformowana ze Aegon przygotowal specjalna wyjatkowa oferte wspolpracy dla multiagentow. Nie mialam Aegona w ofercie zdecydowalam sie wiec spotkac. Spotkanie odbylo sie w mojej agencji. Ow manager przedstawil mi warunki wspolpracy, informujac ze jako jedyni na rynku ubezpieczeniowym placa multiagentom poza prowizja ze sprzedazy, stale wynagrodzenie. Na moje pytanie jak to moze sie firmie oplacac otrzymalam odpowiedz ze multiagenci podpisuja z Aegon umowe agencyjna, czyli umowe agenta a nie umowe multiagencyjna. Wedlug mnie umowy agencyjne podpisuje sie z Towarzystwami na wylacznosc. Bylam tym wiec kompletnie zdziwiona ale manager poinformwal mnie ze Aegon znalazl sposob "jak to obejsc", mial podobno dokument gdzie mialam wskazac z kim obecnie wspolpracuje (nazwy Towarzystw) i to mialo wystarczyc (nadmienie ze nigdy wiecej po tej rozmowie nie ujrzalam tego dokumentu, ani go nie podpisywalam). Nastepnie poinformowal mnie ze moge dostac nawet 6000 zł miesiecznie wynagrodzenia stalego dla multiagenta oraz prowizje ze sprzedazy. Powiedzial ze jezeli bede robic umowy majatkowe to ich wartosc bedzie liczyc sie podwojnie, ze to najbardziej sie "oplaca".Do tego mialy byc jakies kupony do SPA,wycieczki dla multiagentow itp. Do tego wizja ogromnego doswiadczenia wspolpracy z multiagentami i najlepsze wyniki sprzedazowe w kraju. Przekonal mnie... ...dzis odbieram kolejne wezwania od firmy windykacyjnych w kwestii zwrotu pieniedzy na rzecz Aegon!!!! Niczym nie uzasadnione, nieuprawnione, jednak oznaczone w umowie, gdzie po glebszej analizie znalazlam zapis o ktorym nikt wczesniej oczywiscie nie mowil o odpowiedzialnosci finansowej przez okres trzech lat od daty podpisania umowy...Zaznacze ze zdecydowana wiekszosc moich klientow nadal jest w Aegon.Mnie juz na szczescie tam nie ma. Nigdy przez te kilkanascie lat wykonywania zawodu nie spotkalam sie z czyms takim. Obecnie podejmuje szereg krokow wyjasniajacych ta sprawe, co odbija sie rowniez na moim zdrowiu, plujac sobie w brode jak moglam byc tak naiwna. A manager, z ktorym mialam kontakt dostal awans... Czytajcie Panstwo umowy.

Wiktoria
@Multiagent

@Multiagent Szanuję to, że chcesz się podzielić opinią na temat współpracy z Aegon. Ale na forum GoWork.pl, istotne są wypowiedzi osób zatrudnionych w tej firmie. Szukam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, lecz nieudolnie. Na ich stronie internetowej nie widzę żadnej zakładki na ten temat. Jesteście w stanie mi pomóc?

babe
@Multiagent

Uważam, że takie opinie są bardzo istotne, nie tylko dla klientów, ale także dla osób, które rozważałyby pracę, ponieważ pokazuje z jakimi ludźmi ewentualnie przyszłoby współpracować. My także mamy bardzo złe doświadczenie odnośnie personelu tej firmy, i to nie była osoba tak zwana "szeregowa"? Zupełnie przeciwnie. Osobiście uważam, za bardzo słuszne, że opisała Pani tę sprawę.

Oceniamy tego Pana z ww. firmy jako osobę o bardzo niskiej kulturze osobistej, posługującą się wulgaryzmami, obelgami. Uważamy, że jest Pan osobą niewiarygodną, między innymi z uwagi na „zastraszanie donosami do urzędu skarbowego.” Zupełnie jest nam to obojętne, jednakże uznaliśmy, że Klienci tej firmy powinni wiedzieć o Pana postawie. Bardzo przykre doświadczenie. Pozdrawiamy

Mental

Co za mentalność. Donosić na innych? To raczej powinno się agentowi móc ufać, ale w takich okolicznościach trudno mieć zaufanie.

Bax

kryteria bardzo wysokie ,programy oszczędnościowo -ochronne nie konkurencyjne ( bardzo drogie w stosunku do innych tow ubezp na życie) bałagan ,chaos zwłaszcza gdy dyrektor ( świeżo upieczony Warszawa) MAŁO co wie w temacie tej branży ... rolowanie klienta na porządku dziennym -niczego ta firma się nie uczy ...zwłaszcza po taki smrodzie i ogromnych karach nałożonych na tę firmę

Krzysztof
@Bax

O jakich kryteriach i karach wspominasz? Rozwiń bardziej swój komentarz.

Krzysiek
@Krzysztof

Wystarczy wpisać w google i zobaczysz ile spraw przegrali w sądzie i ile milionów KARY musieli spłacać. Te dane są jawne, wystarczy poszukać.

Jakie kary?
@Bax

A jakie kary nałożono na tę firmę? Za co? Prawdę mówiąc, w chwili obecnej nas to nawet nie dziwi.

To jest forum dotyczące pracy i opinii na ten temat, więc Pana wypowiedź jest w nieodpowiednim miejscu. Agegon udostępnia narzędzia, tak jak giełda a to że ktoś nie potrafi ich wykorzystać to już zupełnie inna kwestia.

Odp.

Bardzo przydatna opinia. Postawa Personelu firmy bardzo dużo mówi o tym, na jaki poziom usług i produktów można liczyć.

pokrzywdzony przez aegon

Pracowałem w Aegon kilkanaście lat!!!! Najgorszy i najbardziej BEZWZGLĘDNY pracodawca jakiego poznałem w Polsce. Lojalności, rzetelności i uczciwości domagają się ale WYŁĄCZNIE od pracowników i współpracowników, natomiast ze strony zarządu i kierownictwa średniego i niższego szczebla zarządzania nie można się niczego dobrego spodziewać. Zniszczyć i wykorzystać ludzi, którzy dla nich pracują to DEWIZA Aegon. Zatrudniają najbardziej bezwzględnych i perfidnych prawników, aby móc jak najbardziej wykorzystać ludzi i niszczyć in życie. Zero przyzwoitości, ZETO ETYKI !!!!!!!!

Szok
@pokrzywdzony przez aegon

Pracowałeś kilkanaście lat...to chyba nie było tak źle ????

Montezjusz
@pokrzywdzony przez aegon

Aha, czyli kilkanaście lat byłeś pchany w oko i dopiero po takim czasie to zauważyłeś?

Aga Zgaga

Czy teraz, w okresie epidemii, ludzie chętnie podpisują nowe polisy?

@Aga Zgaga

Branża ubezpieczeniowa raczej nie ucierpiała. Ogólnie sprzedaż idzie;)

Dla mnie firma jest ok. Jak chodziłem na rozmowy po różnych firmach to premie dla nowego pracownika są na najwyższym poziomie na rynku ( do 6000 zł miesięcznie przy realnym targecie). Co do oferty to również uważam że jest rynkowa (pracowałem też w innych towarzystwach). Liderzy z tego co widzę są pomocni,jak ktoś chce to jeżdżą na spotkania i pomagają. Biuro w dobrej lokalizacji blisko centrum, jedynie problem czasem z parkowaniem jest. Z dodatków to Lux med, ubezpieczenie grupowe i karta do tel. Jak ktoś chce to również laptop służbowy. Moja rekrutacja była dwuetapowa spotkanie z menedżerem i drugie z dyrektorem.

Ciekawa.

Zaproponowali umowę o pracę czy B2B?

@Ciekawa.

B2B

Alan

Ja się jeszcze zastanawiam, ale firma zrobiła na mnie dobre wrażenie. Szeroka paleta produktowa, dobre warunki finansowe, tylko nie jestem pewny czy odnajdę się w sprzedaży:)

Ryszard
@Alan

Jeśli firma zrobiła na Tobie dobre wrażenie to oczywiście warto spróbować! Daj znać jaką podjąłeś ostatecznie decyzję, liczę na Twoją odpowiedź.

pokrzywdzony przez aegon
@Ryszard

nigdy w takiej firmie!!!!!! tą firmą zarządzają HIENY

Wiktoria

Jesteśmy na forum publicznym, więc nazywanie kogoś oszustem zupełnie bez podstaw jest nieco nie na miejscu. Pracowałaś może w Aegon, czy brałaś tylko udział w rekrutacji? Praca z wynagrodzeniem prowizyjnym nie zawsze musi być nieopłacalna.

Krzysiek
@Wiktoria

Dlatego właśnie że jesteśmy na forum publicznym można nazywać rzeczy po imieniu ;) Skoro (usunięte przez administratora)poczuła się oszukana bo rozmowa nie pokrywała się z treścią ogłoszenia to opisała to. Praca tylko na prowizji ma same minusy. No chyba że nigdy nie chorujesz, nie masz wypadków, a wakacje Cię nie interesują;) To tylko kilka przykładów, bo nie poruszam kwestii prawno - ubezpieczeniowych, których nie ma, kiedy nie mamy umowy o pracę.

A to chyba opinie o rekrutacji w Warszawie a nie Poznaniu?:)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Aegon?

Hej, najlepiej spotkać się z menedżerem i porozmawiać to wszystkiego się dowiesz. Jak chcesz mogę Ci podesłać namiary na @ do menedżerów z Warszawy.

solidny

@Patrycja Myślę, że ktoś zainspirował do takiego wpisu. Jeśli komuś zarzucamy coś to warto być samemu w porządku. Firma dobra i dobrze, że rekrutacja jest taka ,a nie inna.

Krzysztof

Proszę o informacje na jakie stanowiska rekrutują w Aegon ponieważ nie mogę znaleźć w internecie.

@Krzysztof

W sprzedaży, specjaliści i menedżerowie. A w centrali to musisz na pracu.pl sprawdzać

Zostaw merytoryczną opinię o Aegon - Warszawa

• Jak się pracuje w Aegon?

Zobacz opinie na temat firmy Aegon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aegon