Stary Kredens Agro Serwis

Poznań

Opinie o Stary Kredens Agro Serwis

anonim 2011-01-18 10:34:49
Agro Serwis sp.zoo Słupca otworzyła sklep w Poznaniu na 3-go maja o nazwie Stary Kredens z ekologiczną żywnością.Gdy przyjełam się do pracy lokal był dopiero po remoncie,więc praca polegała na początku na sprzątaniu.Miało to miejsce 1grudnia 2010.Po tygodniu pracy dowiedziałam się że pracuję2TYGODNIE ZA GARMO w celach szkolenia.Dostałam szoku bo gdybym wiedziała wcześniej o takich chorych warunkach nie podjełabym pracy.Pracodawczyni zgodziła się mi zapłacić za każdy dzień.Pracowałam tak 15 dni po około 10-12 godzin dziennie.pech chciał ze doznałam kontuzji i nie mogłam pójść do pracy,a że była to praca na umowę zlecenie musiałam się z nią pożegnać.Dałam znać ,że nie wrócę do pracy i proszę o wypłacenie mi za 15 dni pracy.Usłyszałam NIE WYWIiĄZAŁA się pani z umowy i nic pani nie dostanie.Doszłam do wniosku żę ta firma ma zwyczaj ;zatrudnimy na dwa tygodnie,po tym czasie powiemy że pracowała za darmo i do widzenia . Takie firmy jak ta myślą ,że mogą uprawiać taki proceder bezkarnie.
Zostaw swoją opinię o Stary Kredens Agro Serwis - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stary Kredens Agro Serwis