Opinie o Aip Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aip Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aip Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aip Sp. z o.o. w Gliwice

Aga Nowy wpis

To ze firmy już nie ma to wiem z Internetu akurat ale zaciekawiło mnie to stwierdzenie z kiedyś o „kosmicznych planach”. o co z nimi chodziło, że tyle osób praca się interesowało? I co było ostatecznym powodem zakończenia działalności?

Gąska Balbinka Nowy wpis

Firmy nie ma. Demontaż wszystkiego, amen.

Ludwig Nowy wpis
@Gąska Balbinka

Skąd masz takie informacje? Strona internetowa sugeruje, że wszystko jest po staremu i można składać zamówienia.

Zbigniew

Helo. Co się dzieje z firmą? Ktoś może wie? Strona internetowa jest aktywna a na zakładzie informacja o zakończeniu działalności. O co chodzi? Jestem zainteresowany współpracą...

Ilona Nowy wpis
@Zbigniew

To, że strona aktywna to raczej nic szczególnego nie oznacza, widocznie mają jeszcze opłacone to i owo?

Gąska Balbinka

"Firma" w likwidacji. Kupa śmiechu - kosmiczne plany a tu lipa. Teraz po łańcuchy do rolniczego.

Ola
@Gąska Balbinka

Ooooo od kiedy...planowałam złożyć papiery...

Leon
@Gąska Balbinka

Czy to już pewne? Przecież szukali operatorów maszyn. A co z ludźmi tam pracującymi? Może będą się przenosić gdzie indziej?

Aleksandra
@Gąska Balbinka

Kosmiczne plany czyli jakie? Możesz je trochę przybliżyć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aip Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Mieczysław

Dzień dobry. Jak widzę zdania jak pewna część ciała są podzielone. Są opinie pozytywne i negatywne, zależy jak kto na to spojrzy. Ja jednak pamiętam czasy gdy pomimo problemów firma sprawnie działała, w której pracowali oddani i kompetentni ludzie. I żeby była jasność, nie było to tak dawno jeszcze bo czasy nowego zarządu. Był też krótko bardzo sympatyczny dyrektor produkcji, którego z niewiadomych powodów już nie ma. Były wielkie plany i nadzieje ale jak to często w tym kraju, skończyło się na pchaniu beznadziei... Ja jednak wierzę, że będzie lepiej :)

@Mieczysław

No ten opis wzbudza sympatię co do nich. ;) Piszesz o niej jako klient, tak? Bo to chyba powód dlaczego tak szczegółów nie znasz. Ciekawe co się stało z tym dyrektorem, o którym wspominasz. Czy ktoś inne może wie?

Mieczysław
@Ilona

tzn., że firma ma się dobrze? To BRAWO. A na rynku chodziły słuchy, że jest w stanie zakończenia działalności... Co do osoby wspomnianej, miałem z nim kontakt telefoniczny i osobisty (kompetentna i miła osoba) ale potem jakoś znikł. Pewnie cięcia etatów były ze względu na kondycję... Żeby była jasność, nie interesuje mnie to lecz wyraziłem swoje spostrzeżenie i tyle. Pozdrawiam Panią :)

Zofia
@Mieczysław

A poza tym dyrektorem produkcji którego już nie ma, to ci kompetentni i oddani ludzie nadal są? Czy ich tez nie ma z nieznanych powodów?

Dostawca
@Zofia

Ostatnio brak ofert na wykonanie usługi.

@Dostawca

Ostatnio czyli od jakiego czasu? Czyli sugestia z zakończeniem działalności jest uzasadniona?

dostawca
@Ilona

Miłego dnia. Mam już innego dostawcę usług. Pozdrawiam

Grześ

Hej, czy ktoś może wie co się dzieje w firmie AIP bo ofert pracy brak? Są wolne etaty na operatorów maszyn lub inne?

Xsss

Polecam firmę każdemu który chce się rozwijać,bogaty park maszynowy,fajna atmosfera w pracy oraz dobre zarobki jak na polskie realia.

Staś
@Xsss

Mówisz, że bogaty park maszynowy lecz nie dopowiedziałeś, ze w przeważającej większości to złom. Dział utrzymania ruchu na czele z jego szefem to ściemnianie i bajkopisanie. Tak naprawdę, lenie do roboty.

Magdalena
@Staś

czasem to co nowe nie znaczy lepsze ;) jeżeli firma ma sprawdzony sprzet i park masyznowy na ktory nikt nie narzeka to po co wymieniac na nowe, tylko dlatego ze bedzie nowe? jak widac opinia o pracodawcy dobra wiec po co narzekac?

Kollo
@Xsss

Z tym „parkiem maszynowym” to „pojechałaś „ On dawno został maxymalnie zużyty

@Kollo

Czyli zjadła przymiotnik i powinno być "bogaty, zużyty park maszynowy" i obydwoje będziecie zadowoleni? ;p A tak serio to w takim razie co dokładnie na niego się składa?

Jolanta

Widzę że raczej wszyscy z was są zadowoleni w kwestii zarobków, piszecie tez o wysokich premiach. Ktoś może zdradzić ile mniej więcej można zarobić w firmie?

Dzień dobry czy firma prowadzi przyjęcia pracy ? Słyszałem o firmie wiele dobrego.

Natalia
@Andrzej

Dobrze, że pytasz, też widziałam, że nie ma ogłoszeń. A ja czytałam, że przez urząd pracy szukali 3 czy 4 lata temu operatorów maszyn na produkcji. Stawka " od 15 PLN ". Co Ty na to?

Damian

Niby w firmie słabizna ale dają wysokie premie. Czyli jednak nie jest tak źle. Ile jest tej dodatkowej kasy? Bo jak druga pensja to byłby super.

Rafaello

Tak naprawdę to jedno wielkie dziadowanie. Produkcja od dostawy do dostawy czyli bez planów długoterminowych bo na materiał nie ma pieniędzy. Premie w miarę wysokie tylko dlatego by pracownicy nie szukali innej pracy bo same pensje to zazwyczaj najniższa krajowa.

Krzysiek

Czy firma aktualnie prowadzi przyjęcia do pracy?

Alicja

Witam, widziałam tutaj pozytywne wpisy o zatrudnieniu w Aip. Niemniej jednak, chciałabym poznać jak najnowsze opinie o tym miejscu, zwłaszcza, że koronawirus wiele pozmieniał w życiu firm. Jak jest teraz z terminowością wypłat wynagrodzenia? Będę niezwykle wdzięczna, jeśli ktoś mi napisze.

AF

Pracodawca godny polecenia,wypłata na czas i wysokie premie.

Edward
@AF

No chyba pracuje pan w innej firmie ...

Waldek

@Petru A może tak coś więcej dodasz, jak się pracuje i zarabia? Interesuje mnie jeszcze jaka umowę proponują na starcie?

Petru
@Waldek

Ogólnie pracuje w firmie już ponad 10 lat i na zarobki nie narzekam,atmosfera w pracy luźna,każdy sobie pomaga jak ktoś czegoś nie wie-jest taka wspólnota jeżeli chodzi o całokształt pracy.Kwesti umowy nie odpowiem,ale z tego co mi wiadomo to każdy nowy pracownik miał umowę o pracę na okres próbny.Pozdrawiam

Leszek

@franko a masz może jakieś info czy teraz kogoś nie szukają ?

Petru
@Leszek

Podobno szukają operatora maszyn produkcyjnych i tokarza.Pozdrawiam

Filip

Może znajdzie się ktoś kto podzieli się informacją o atmosferze, zarobkach i ogólnie o pracy w firmie?

Robert

Dzień Dobry,Czy firma prowadzi rekrutację do przyjęć ?

franko
@Robert

Tak. Operatora maszyn produkcyjnych.

Magda

@Piotrek i co była ta podwyżka obiecana na koniec roku?

Piotrek

Ja pracuję w AIP ponad rok i jestem zachwycony w końcu normalna firma, POLSKA firma nie jakaś dziadowska korporacja w której się pracować nie da.Zarobki no wiadomo chciałbym żeby były większe ale nie tak dawno była podwyżka a pod koniec roku ma być druga. No faktycznie gdyby były te posiłki regeneracyjne to byłby ful wypas, marzy mi się żeby tak było, a po drugie mam blisko i to jest bardzo wielka zaleta.

Zostaw merytoryczną opinię o Aip Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Aip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aip Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aip Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bohaterów Getta Warszawskiego 21
    44-102 Gliwice