Opinie o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Creo Jan Dobosz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creo Jan Dobosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

dddv

Czu Przedstawiciele w firmie dostają samochód służbowy ?

PRACUJE
@dddv

Tak, dostają.

dystrybutor
@dddv

Bardzo dziękuję :)

mariampolka

Nie mam wiedzy jak pracuje się w tej firmie więc do zamieszczonych wpisów podchodzę z dystansem, ale za to mogę wyrazić opinię o oferowanych środkach chemicznych.Otóż kolejny raz zakupiłam środki z tej serii.Olejek zapachowy jest rewelka, płyn do naczyń fakt bez piany ,ale za to mniej wody zużyję do opłukania talerza, płyny do wc, udrażniania i usuwania kamienia poprostu baja, do usuwania tłustego osadu w kuchni i mycia płyty gazowej również super.Reszty produktów jeszcze nieużywałam więc się o nich niewypowiadam. Kochani zanim wystawicie opinię to proszę wypróbować samemu, a tak na marginesie fakt nie są tanie jak w markecie no ale cóż to co dobre musi trochę kosztować za to są bardzo wydajne. Pozdrawiam producenta i dystrybutora!

Próbowałam

Środki są wysokiej jakości. Praca jest dla ambitnych, którzy chcą pracować i lubią sprzedawać, pracodawca ok.

MARIUSZ

JESTEM KLIENTEM TEJ FIRMY OD PONAD DWÓCH LAT. DZIWIĄ MNIE ZŁOŚLIWE OPINIE NA JEJ TEMAT(inaczej ich nie mogę nazwać).ŚRODKI KTÓRE MAJĄ W SWOJEJ OFERCIE SA REWELACYJNE. DOSTARCZANE SA DO NAS ZAWSZE NA CZAS (OKOŁO 170 KM)I CZĘSTO DOSTAJEMY GRATISY.NIE NAZWAŁBYM WŁAŚCICIELA TEJ FIRMY "OSOBĄ ROZGRYWAJĄCA" CHYBA ZE W DOBRYM SŁOWA ZNACZENIU.MOŻE ZANIM COŚ NAPISZEMY TO ZASTANÓWMY SIĘ CZY MY TEŻ OBY NIE POPEŁNIAMY BŁĘDÓW TYCH MNIEJSZYCH I TYCH WIĘKSZYCH.ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ COŚ NA NIE...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko FAKTURZYSTKA w firmie Creo Jan Dobosz? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu handlowego elektroniki
Wrocław
ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Marcin S.

Nie rozumiem opinii zamieszczonych wyżej z czego one wynikają ale chyba ze złośliwości ludzi tylko.Pracuję jako przedstawiciel ponad 3 miesiące pieniądze mam zawsze na czas tyle ile się należy. Klienci na moim terenie nie narzekają dostawa w uzgodnionym terminie, środki super.A szef jest w porządku zawsze pomaga i ne wyzyskuje (tak jakto było napisane wyżej).Próbowałem sił w wielu firmach ale tylko tu dostałem "kredyt zaufania" czyli na dzień dobry: samochód, komórkę i materiały do pracy.W żadnej innej firmie bez własnego wkładu jako przedstawiciel nie popracujesz.Tu żadnych kosztów finansowych.Prowizja jest ładna i z miesiąca na miesiąc wypłata coraz lepsza wiadomo że im więcej klientów tym lepiej dla mnie. Na tą chwilę polecam pracę w tej firmie!!!!!

Asia
@Marcin S.

Zgadzam się pracowałam tam jakiś czas temu na terenie Łodzi i mam dobrą opinię na temat tej firmy

ELA

ZNAM TE ŚRODKI OD NIEDAWNA I JAK NARAZIE SPRAWDZAJĄ SIĘ SUPER.ŚRODKI DOSTAŁAM W UMÓWIONYM TERMINIE.JAK NARAZIE WSPÓŁPRACA Z TĄ FIRMĄ JEST OK JAKBY COŚ BĘDĘ TU ZAGLĄDAĆ I DAM ZNAĆ

markaz

pracuję w firmie 4,5 roku. Jeżeli chcesz poznać prawdę, to napisz; mar-kaz4@wp.pl A na początek mogę Ci powiedzieć, że takiego szefa nigdzie nie znajdziesz.

sdk

dzis wyslalem cv na maila podanego w urzedzie pracy.mail wrocil z powrotem z informacja,ze to konto zostalo zablokowane. po przeczytaniu opinni,nawet nie bylbym zainteresowany pojsciem na rozmowe o prace.szkoda mojego czasu.pojde do piekarza. tutaj podaje maila: creojonek@wp.pl a tutaj link do oferty (usunięte przez administratora)

tadeus

Ja nie polecam,czytałem wszystkie opinie te złe i te dobre i widziałem jak ludzie tu różne rzeczy wypisuja ale ja mówie jednak nie.

sprawiedliwy

Tak to właśnie jest. Jeden człowiek napisze jakąś opinie,choćby nawet złą to od razu inni też bez zastanowienia piszą że ta firma jest zła. To błąd. Powinniscie sami wyrażać swe opinie, swe zdanie a nie wzorowac się na innych komentarzach i pisać to samo. Ja ogólnie uważam ze ta firma jest dobra i sprzedaje produkty dobrej jakosci. Nie jestem zadnym przyjacielem pana Jana, nie pracuje nawet w tej firmie ( choć pracowałem ), po prosu wyrazam swe zadanie w sposób włściwy i sprawiedliwy. A jeśli ktoś myśli inaczej niż ja to niech napisze to w komentarzach. Z checią je póżniej poczytam. Zobacze co wy sądzicie o moim wpisie. Moim zdaniem firma Creo to dobra firma.

@sprawiedliwy

Masz rację sprawiedliwy ludzie w tych czasach nie potrafią wyrazac swej opini. W dzisiejszych czasach nikt nie myśli samodzielnie tylko bierze przykład ze społeczności, aby sie przypodobac innym czy jakos tak. Ja tez robilem tak do niedawna ale od dziś postanawiam się zmienic na lepsze. Dzieki zmianie innych świat staje sie lepszy.

markaz

czytacie te opinie? i w nie wierzycie????? naprawdę?? Jeżeli na słupie będzie kartka z napisem "piękna dziewczyna", to zaprosisz ten słup na drinka? Nie? dlaczego? przecież wyraźnie jest napisane, że to "piękna dziewczyna" :) Nigdy nie wierz w to co jest napisane, bo obudzisz się rano ze słupem telegraficznym w łóżku.

anonim gall

pierwowzór mojej opinii został rozczłonkowany, zmoderowany i ocenzurowany. Stracił wiele sensu przez to. Postanowiłem więc sam go poprawić i zamieścić raz jeszcze w CAŁOŚCI. Z nadzieją, że tym razem moderator się nie przyczepi :) Był czas, gdy rozesłałem ponad 700 maili ze swoim CV do różnych firm. Odpowiedź dostałem tylko od jednej z nich – właśnie z Creo. Przez cały okres pracy, wyrobiłem sobie opinię o właścicielu firmy. Wasze wpisy, które czytam dziś pierwsz raz, nie są w stanie jej zmienić. Właściciel Creo inwestuje w każdego przedstawiciela czas rekrutanta, szkoleniowca i swój. Każdy dzień poświęcony dla nowego przedstwiciela, to wydane pieniądze. Dostarczony samochód, telefon i akcesoria do pracy. Ponadto, szef jest na każdy gwizdek do pomocy – wystarczy telefon do niego i prośba. Przyjedzie i pomoże. "naładuje akumulatory". Te wszystkie bzdety wypisuje grupa ludzi, którzy myślą, że przedstawiciel handlowy to gość, który jeździ po mieście obklejonym autem. Najlepiej szybko. "popracują" (czytaj pojeżdżą sobie na cudzy koszt koszt firmowym samochodem) przez miesiąc i mają wielkie wymagania. Powiem krótko – pracodawca powinien rozliczać wszystkich takich za poniesione koszty. Znam wiele przypadków przedstawicieli, którzy zagarnęli towar lub odebrane od klientów pieniądze. Może któryś z nich się tu wypowie I jeszcze jedno – nie podpisuję się prawdziwym imieniem, bo pracuję w firmie Creo – nie chcę, żeby ten wpis został źle odebrany Jeżeli ktoś chce posłuchać prawdy o firmie i szefie, to niech wpisze się w komentarzach bezpośrednio pode mną. Dam swój skype, mail, telefon. Nie jestem żadnym przyjacielem ani nawet dobrym znajomym właściciela Creo. Nasz kontakt jest sporadyczny i czysto zawodowy, Mój wpis nie jest w żaden sposób stronniczy – jest sprawiedliwy.

anonim gall

(usunięte przez administratora) jeżeli Twoj firma czeka 2,5 tygodnia, to zawinił przedstawiciel. Nie Creo – zawinił jeden z tych, którzy wpisali te bzdury. Jeżeli chodzi o jakość produktów, to nawet nie będę się wypowiadał – ta jakość obroni się sama. Ci, którzy używali czegokolwiek sami, wiedą o czym mówie i wiedzą, że to rewlacyjne środki. Jestem facetem, mieszkam sam – ze sprzątaniem też muszę sobie sam radzić, ale te produkty cały czas mnie zaskakują. Co do wypłat- nie przypominam sobie żadnych opóźnień, ani zaległości. Jeżeli w innych wpisach jest informacja o nieskuteczności środków, to czemu nie mogę ja wrazić swojej opinii? Jeżeli w innych wpisach jest informacja o nierzetelności w wypłatach, to czemu ja nie mogę napisać, że wypłaty są terminowe? czyżbyście przyjmowali tylko negatywne opinie??

anonim gall

Był czas, gdy rozesłałem ponad 700 maili ze swoim CV do różnych firm. Odpowiedź dostałem tylko od jednej z nich – właśnie z Creo. Przez cały okres pracy, wyrobiłem sobie opinię o właścicielu firmy. Wasze wypociny, które czytam dziś pierwsz raz, nie są w stanie jej zmienić. Pan(usunięte przez administratora) inwestuje w każdego przedstawiciela czas rekrutanta, szkoleniowca i swój. Każdy dzień poświęcony dla nowego przedstwiciela, to wydane pieniądze. Dostarczony samochód, telefon i akcesoria do pracy. Ponadto, szef jest na każdy gwizdek do pomocy – wystarczy telefon do niego i prośba. Przyjedzie i pomoże. "naładuje akumulatory". Te wszystkie bzdety wypisuje grupa(usunięte przez administratora)którzy myślą, że przedstawiciel handlowy to gość, który jeździ po mieście obklejonym autem.(usunięte przez administratora)powinien rozliczać wszystkich takich za poniesione koszty. (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce posłuchać prawdy o firmie i szefie, to niech wpisze się w komentarzach bezpośrednio pode mną. Dam swój skype, mail, telefon. Nie jestem żadnym przyjacielem ani nawet dobrym znajomym pana (usunięte przez administratora). Nasz kontakt jest sporadyczny i czysto zawodowy, Mój wpis nie jest w żaden sposób stronniczy – jest sprawiedliwy.

XXXWOMAN

I Co w tej sprawie cos wiadomo???!

franiu
@XXXWOMAN

Ale co wiadomo nic nie rozumiem?

nowa

PRACUJĘ OD DWÓCH TYGODNI I NIE WIEM O CZYM PAŃSTWO TUTAJ SIĘ ROZPISUJĄ, BO Z TANKOWANIAMI NIE MA KŁOPOTU, A KLIENCI SĄ ZADOWOLENI Z PŁYNÓW. MYŚLĘ ŻE NIE WAŻNE NA JAKĄ UMOWĘ SIĘ JEST BYLE BYŁY ZAMÓWIENIA, BO PROWIZJA JEST ŁADNA.

Jan

Proszę nie komentować tak.nie boje się nikogo.mam ochronę,prawda ale to dlatego ze sad mi przydzielił.

Jan

SZANOWNI PRACOWNICY BYLI I TERAZNIEJSI! DOSTALEM NAUCZKE OD PANSTWA.BARDZO PROSZE O WYROZUMIALOSC.FIRMA POMALU SIE SKURCZYLA.WIEM ZE UCZCIWOSC POPLACA.NIESTETY NAUCZKE MAM. WYPLACE JAK DOSTANE TYLKO KOLEJNE PIENIADZE. PROSZE NIE WYBUCHAC GWALTOWNIE.PRZEZ PANSTWA JESTEM ZMUSZONY PO SZPITALACH JEZDZIC.JEST MI PRZYKRO ZE TAK SIE POSUNELA SYTUACJA,LECZ ZROZUMIEC PANSTWO POWINNI.

magda

Mój maz z innymi kolegami szykują mu limit gdy się wstawi ze swoim rupieciem tora-line w naszym mieście! Mój maz miał otrzymać 10 lipca kasę i przedłużył na 22 lipca! Sad jest sadem ale my to jedna paczka!

brygida-nowy sacz

Strasznie męczący właściciel.2 lata temu zamówiłam coś i przestałam.Po roku czasu dzwoni z zapytaniem czy jestem chętna.Odowiedz brzmiała ze NIE! dzwonił 13 razy w ciągu 3tygodni! Czy ten pan nie rozumie odpowiedzi? Wiem ze inni maja większe problemy z tym panem a ja blachostke,ale jest nerwowe to! Widać ze swoich pracowników nie rozumie,ze żyć chcą. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Creo Jan Dobosz - Brachlewo

• Jak się pracuje w Creo Jan Dobosz?

Zobacz opinie na temat firmy Creo Jan Dobosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Creo Jan Dobosz
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 55A
    82-500 Brachlewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042