Opinie o SIMET w Tworóg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SIMET. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIMET o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMET w Tworóg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy jest możliwość pracy w SIMET na część etatu?

jola

Czy dalej pracuje tam emeryt kontrolej jakości (usunięte przez administratora)?

Jak długo trwa proces awansu w SIMET?

Wetetan Nowy wpis

Tu nie ma awansów;) pracujesz cale życie na jednym stanowisku za te same pieniadze ci 10 lat temu

Pierwy

Bogata firma, w soboty na każdego operatora przypada jeden slusarz

Anna Nowy wpis
@Pierwy

A możesz wyjaśnić co to tak naprawdę oznacza, bo chyba nie jestem zbytnio zorientowana?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SIMET spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Oko

Panie szanowny Andrzeju (kierowca) jeśli pan dostaje samochód firmowy do załatwiania spraw w czasie pracy to nie oznacza to żeby pan sobie jeździł z rodzinką na zakupy w trakcie pana pracy i nie jeździł sobie na odwiedziny do rodzinki bo ciągle pana firmowy samochód widywać u Pana żony a to nie czas na odwiedziny...

Leon
@Oko

Jakim trzeba byc zerem żeby obsmarowywać kogoś anonimowo na forum ??? Oko tak cie to boli ? Straciles przez to jakies pieniądze czy jak ? Musiałes cos zrobić za niego ? Mialeś przez to więcej swojej pracy czy co ? Czy poprostu jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) ktory przy kolegach jest dupnie charakterny chlopak z zasadami a tak naprawde okazujesz sie być kozakiem w necie a (usunięte przez administratora) w swiecie ty frendzlu. Tfu ci na ryj ty kablu ! Tu tacy ludzie robia ze co innego w twarz a co innego za plecami. Masz cos do kogos to zachowaj sie jak mezczyzna i powiedz mu to w twarz jak cie to boli a nie zachowuj sie jak (usunięte przez administratora).

Roman
@Leon

Zgadzam się z tobą, że opinie pod tytułem "uprzejmie donoszę" są słabym zagraniem. A tak na marginesie to można wykorzystywać auto służbowe do celów prywanych? Oczywiście po pracy?

Leon
@Roman

odpowiem ci pytaniem na pytanie - a można wykorzystywać firmowy komputer do celów prywatnych np maile czy internet w czasie pracy ? a mozna wykorzystywac laser co celow prywatnych ? a czy mozna wykorzystywać frezarki czy tokarki czy drut do robienia fuch w czasie pracy ? a mozna wykorzystywac słuzbowy telefon na prywatne rozmowy ? a można wykorzystywac drukarke i papier firmowy do celow prywatnych ? i tak można bez końca... Odpowiedz ? tak można jezeli jest na to przyzwolenie. A tak na marginesie to czy w tej firmie byla kiedykolwiek jakakolwiek kontrola nad autem służbowym ? Nie.

Jak się pracuje z ludźmi z SIMET?

Krystyna1976

Atmosfera w pracy jest naprawdę fantastyczna. Ludzie są wspaniali. Są dla siebie życzliwi, jeden drugiemu ochoczo pomaga. Codziennie rano i popołudniu każdy z każdym radośnie się wita, nie ma spuszczania czy odwracania głowy. Nie ma też mowy o nawet najmniejszej złośliwości czy nieuprzejmości, nie ten adres, to nie u nas. Jesteśmy jak jedna duża kochająca się rodzina. Darzymy się ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. Podkładanie świni, robienie sobie na złość, obgadywanie ? – wykluczone, to nie u nas. Bezinteresownie pomagamy sobie w każdej nawet najdrobniejszej sprawie. Nie ma mowy o obgadywaniu, oczernianiu czy donoszeniu. Takie zachowania byłyby tu niewybaczalne i natychmiast potępiane, a osoby zachowujące się w ten sposób byłyby wytykane palcami i alienowane. Nigdy także nie doszłoby tu do żadnej przemocy psychicznej czy fizycznej. Sprawcy byliby natychmiast dotkliwie, przykładnie i surowo ukarani ze zwolnieniem włącznie. Nigdy publicznie nie zwracamy sobie uwagi, nasi przełożeni też tego nie robią. Jak już to robią to tylko i wyłącznie na osobności zachowując przy tym wysoką kulturę osobistą i ogromny szacunek używając przy tym słów, których nie powstydziłby się nawet Mickiewicz. Pracuje nam się tu jak w baśniowej krainie, jak w nibylandii. Jesteśmy wszyscy równo traktowani przez swoich przełożonych. Pracujemy wszyscy na nasz wspólny sukces po tyle samo godzin. Jesteśmy zatem podobnie wynagradzani. Nie ma mowy o jakiejś dużej różnicy czy przepaści w zarobkach, załoga natychmiast by się zbuntowała. Pracuje nam się tu doskonale. Z ochotą i uśmiechem na ustach przyjeżdżamy do pracy i ze smutkiem go opuszczamy. Jest mnóstwo imprez integracyjnych, wspólnych kolacji, wyjazdów, pikników rodzinnych. Jesteśmy tak zżyci ze sobą, że ze smutkiem i jakby za karę chodzimy na urlopy. Chcielibyśmy z naszymi przyjaciółmi, braćmi spędzać jak najwięcej czasu w tak cudownej atmosferze. Mamy bogato wyposażoną stołówkę w sprzęty rtv i agd, o których nie jeden bogacz może tylko pomarzyć. Automatów z kawą i batonikami jest tyle, że nigdy nie czekamy do nich w kolejce. Palarnia też jest mądrze wydzielona i zagospodarowana. Idziemy na dymka bez obawy o to, że jest nam coś potrącane czy coś w tym stylu – to nie u nas, nie ten adres. Zarabiamy najwięcej na śląsku, konkurencja naprawdę może się schować. Zastanawiamy się zatem czy nie wystąpić z petycją o obniżenie zarobków i rezygnację z premii rocznych i kwartalnych. W naszym mniemaniu nie zasługujemy na nie, są tylko zbędnym wydatkiem. Premie comiesięczne też wydają nam się zbędne, czujemy się tu jak w rodzinie i nie chcielibyśmy jej naciągać na koszty. Być może w przyszłości wystąpimy z żądaniem żeby pracować charytatywnie lub nawet by móc opłacać jakieś składki członkowskie, jak w zespole, klubie, jak w rodzinie. Polecam z całego serca.

Bartosz
@Krystyna1976

Z dużym zaciekawieniem czytałem Twoją opinię. O ile na początku byłem pewien, że piszesz ją zgodnie z prawdą, o tyle już pod koniec mam co do tego wątpliwości. Czy rzeczywiście zarobki są aż tak wysokie, że w Twoim mniemaniu otrzymywanie premii jest zbędne? Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby ktoś chciał mniej zarabiać w tym samym miejscu pracy.

Najman

Najlepiej z nikim nie gadać bo zaraz cały zakład (usunięte przez administratora) Ludzie fałszywi każdy tylko patrzy żeby kogoś (usunięte przez administratora)albo obgadac szkoda słów... Ludzie pracują tam po 20 lat a zachowują się jakby wczoraj z przedszkola wrócili... Na nikogo nie można liczyć! Największy minus firmy to zachowanie ludzi...nie wiem z kad oni ich biorą ale niektórzy to nienadawaja się nawet do obierania kartofli... tak poza tym to nie ma co narzekać.pozdro

Sonia 33
@Krystyna1976

Ile ci zapłacili za napisanie tych bredni ? Napisanie takiego wypracowania musi być na pewno dobrze płatne ?!

Czy pracownicy SIMET chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownik SIMET

W czym ????

A co to takiego? Tutaj każdy tylko chce zrobić swoje w 8 godzin i szybko uciekać z zakładu. I tak dzień w dzień. Praca ok. Na przyjaźń nie licz :)

Czy SIMET zapewnia kartę multisportu?

Najman

Hahaha u nas takich rzeczy nie ma... Młodzi się pytali bo było dużo chętnych ale firma nie sponsoruje takich rzeczy

@Krystyna1976 a teraz jak sytuacja? Nie pogorszyło się nic przez covid?

XXX

Czy firma posiada swoj handlowców? Jesli tak to jakie sa opinie bo tutaj nic nie ma. Czy ciężko się tu dostać obecnie prowadzona była rekrutacja na te stanowisko.

Prowda

Powiedzialem mojej zeby nie sprzatala bo krystyna pozamiatala

Prawda

Krystyna czysta prawda

brak ofert pracy

Kil

Oki

sankstus

niy ma to jak chop na stawce programisty pakujący tajle do wysyłki, to są dopiyro oszczedności !

erfg

@nik wiesz taka jest prawda ze jak ejst solidna firma to i profesjonalne i solidne osoby chce zatrudnic ciekaw ejstem czy bedzie tutaj w najbliszym czasoe jakas rekrutacja na przyklad na stanowisko kontrolera jakosci jak cos to piszcie

fix

Kierownik to jest gość.

fifi

Kierownik to w porządku gość bardzo wyrozumiały życzliwy każdą sprawę załatwia pozytywnie człowiek anioł.

tex

Nie prezesa tylko kierownika

tex

Ludzie nie narzekać tylko się zwalniać i kierownik sam zostanie ze swoimi pupilami

Zostaw merytoryczną opinię o SIMET - Tworóg

• Jak się pracuje w SIMET?

Zobacz opinie na temat firmy SIMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMET?

SIMET