Global4Net Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Global4Net Sp. z o.o.

Adrian M. 2016-06-21 13:47:34
Pracowałem w tej firmie kilka lat jako programista i nie mogłem lepiej trafić, atmosfera świetna, ciekawe projekty, nigdzie się tak nie rozwinąłem. Dziś zajmuje stanowisko lidera zespołu IT w zagranicznej korporacji, ale w dużej mierze to zasługa tego czego się tam nauczyłem. Idźcie bez zastanowienia, pozdrawiam cały zespół Globala ;)
Wafelek 2016-07-17 22:21:03
Czy takie ogłoszenie na Wrocław Project Manager / Junior Project Manager jest dobrze płatne i można dorobić sobie jakieś fajne pieniążki czy jest raczej ciężko z dobrymi pieniędzmi, jak to jest naprawdę?
edf 2016-09-06 22:52:30
wydaje mi się ze jednak kwestie wynagrodzenie to warto poruszyć u firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Anonim 2016-09-16 15:22:02
Ja w każdym razie gdy otworzyły mi się całkowicie oczy na to jak jest w Global4net, uciekłam od razu, za porozumieniem, bez okresu wypowiedzenia. Myślę że słusznie i jestem zadowolona że szybko podjęłam taką decyzję gdy poznałam bardziej organizację i hierarchię w tej firmie.
Tomek 2016-09-30 23:04:33
super atmosfera, dobra kasa, ciekawe projekty, mogło by być lepiej jeżeli chodzi o dodatkowe benefity
miko 2016-10-03 11:54:06
wydaje mi się, ze firma jest o tyle dobra, że stwarza możliwość zdobycia doświadczeni, bo jest oferta jako Administrator sklepu internetowego - praktyka.
Elmo 2016-11-25 13:54:37
Pracuję w Globalu od ponad roku i jestem bardzo zadowolony: ciekawe projekty, darmowy angielski i niezastąpiona ekipa. Polecam :D
Elmo 2016-11-25 13:54:57
Zostaw swoją opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global4Net Sp. z o.o.