Global4Net Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Global4Net Sp. z o.o.

Adrian M. 2016-06-21 13:47
Pracowałem w tej firmie kilka lat jako programista i nie mogłem lepiej trafić, atmosfera świetna, ciekawe projekty, nigdzie się tak nie rozwinąłem. Dziś zajmuje stanowisko lidera zespołu IT w zagranicznej korporacji, ale w dużej mierze to zasługa tego czego się tam nauczyłem. Idźcie bez zastanowienia, pozdrawiam cały zespół Globala ;)
Wafelek 2016-07-17 22:21
Czy takie ogłoszenie na Wrocław Project Manager / Junior Project Manager jest dobrze płatne i można dorobić sobie jakieś fajne pieniążki czy jest raczej ciężko z dobrymi pieniędzmi, jak to jest naprawdę?
edf 2016-09-06 22:52
wydaje mi się ze jednak kwestie wynagrodzenie to warto poruszyć u firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Anonim 2016-09-16 15:22
Ja w każdym razie gdy otworzyły mi się całkowicie oczy na to jak jest w Global4net, uciekłam od razu, za porozumieniem, bez okresu wypowiedzenia. Myślę że słusznie i jestem zadowolona że szybko podjęłam taką decyzję gdy poznałam bardziej organizację i hierarchię w tej firmie.
Tomek 2016-09-30 23:04
super atmosfera, dobra kasa, ciekawe projekty, mogło by być lepiej jeżeli chodzi o dodatkowe benefity
miko 2016-10-03 11:54
wydaje mi się, ze firma jest o tyle dobra, że stwarza możliwość zdobycia doświadczeni, bo jest oferta jako Administrator sklepu internetowego - praktyka.
Elmo 2016-11-25 13:54
Pracuję w Globalu od ponad roku i jestem bardzo zadowolony: ciekawe projekty, darmowy angielski i niezastąpiona ekipa. Polecam :D
Robert 2016-12-27 14:08
Brak możliwości pracy zdalnej, w firmie IT sztywne godziny to jakies nieporozumienie
A 2017-01-29 23:03
Polecam Globala! Przełożeni wiele wymagają, a warunki pracy są dość restrykcyjne, ale firma w zamian oferuje dużo doświadczenia i pracę przy ciekawych projektach. Z minusów dostrzegam tylko słaby ekspres do kawy, ale podobno niedługo będzie zmieniony. :)))
Kamil 2017-03-02 15:47
Dokładnie! Zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich wydajność conajmniej o 50%.
Przemo 2017-03-21 17:42
Jak dla mnie jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o możliwość rozwoju. Ciekawe i wymagające projekty, zadania dostosowane do poziomu programisty, świetna atmosfera i jasno przedstawiona ścieżka kariery z określonymi do przodu podwyżkami i oczekiwaniami.
Xzx 2017-06-06 17:06
Widziałem ogloszenie na project manager. Może ktoś podzielić sie doswiadczeniami odnosnie rozmowy i warunków jakie mają?
Klara 2017-06-08 15:40
Nie polecam, słabe warunki, brak możliwości wykazania się autonomia i inicjatywą. Zła atmosfera
Kubiz 2017-06-22 18:02
@Klara możesz rozwinąć?
Co wymagają, co oferują?
Klara 2017-06-28 15:10
Nie ważne co wymagają, pójdz na rozmowe i się dowiesz. Ważne jest to, że nic jako PM nie bedziesz mógł sam zrobić, na dodatek kompletne nieporozumienie z praca 8-16, brak zdalnych, osoba która choc w minimalnym stopniu zna realia efektywności pracy programistów zapewnia takie rzeczy.
Zostaw swoją opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global4Net Sp. z o.o.