SKOK

Ruda Śląska

Opinie o SKOK

********** 2009-05-30 11:41:17
Beznadziejna płaca i system motywowania. Porażka !!
nigdy więcej 2009-09-13 12:14:52
Trudno się nie zgodzić z poprzednią opinią. Za najniższą krajową trzeba być kasjerem i dysponentem jeżdżącym po całej okolicy. Dzisiaj pracuję tu, jutro tam, po jutrze jeszcze gdzieś indziej - a za dojazd nie płacą. Żenada!!!
anonim 2010-05-17 21:47:08
Tragedia!!! Placa zle, traktuja pracownika jak smiecia!!!
system premiowania to tragedia!! zmiana miejsca pracy z dnia na dzien!!! za dojazdy nie placa!!! nie polecam
Kika1295 2010-07-01 16:25:06
Witam pracowałam w SKOKU Śląśk prawie 7 lat najgorsza moja praca zarobki, żenada, premiowanie TRAGEDIA tak Ci pomieszali zarobki tu dodali gdzie indziej zabrali i dziwnym trafem wypłata ciągle taka sama albo i mniejsza nigdy nie było wiadomo ile się dostanie nie mówiąc o tym że nigdy nie było wiadomo gdzie sie w danym dniu bedzie na jakim punkcie poza tym czasem trzeba było siedziec samej na punkcie co jest niedopuszczalne !!!!!!! Zero szacunku i dbania o pracowników z długim stażem gorzej ba znacznie gorzej traktowani niż pracownicy nowo zatrudnieni nie mówiąc juz o wynagrodzeniu TRAGEDIA do potęgi. Żałuje jednego że tak długo pracowałam w tej Instytucji jedyne co dobre mnie tam spotkało to poznałam ciekawych ludzi oraz nabyłam doświadczenia to wszystko. ODRADZAM prace w tym SKOKU
anonim 2010-12-14 23:23:51
A gdzie odbywa sie szkolenie? Jakie sa zarobki w skoku w Bielszowicach? Na czym polega rekrutacja? Prosze kogos o odpowiedz.
#### 2012-01-31 18:15:53
witam też tam pracowałam!!!!! 2 lata!!!! umowa na województwo śląskie!!!dzień w dzień w innym mieście raz katowice raz bytom to siemianowice itd. szło oszaleć!!!!!!!!
syf straszny nikomu nie polecam tam pracować!!!! praca na najniższej krajowej!!! premia kiepska!!!!! o ile była!!!! a ludzie kiepscy!!!!
jola 2013-09-17 15:52:38
pracuje 15 lat jak ktoś się stara to można zarobić słabsi odpadają rotacja na początku jest ale jak masz wyniki to cię nie ruszają-zresztą te rotacje to często plan szkolenia
kiro 2013-12-02 14:36:24
chyba słaba byłaś ?
nitka 2014-06-04 22:14:15
NIGDY NIE TA FIRMA. MINIMALNA KRAJOWA + PREMIA (ŻAŁOSNA) JAK WYJDZIESZ 1400 TO ZNACZY ŻE MIAŁAŚ DOBRY MC. CODZIENNIE W INNYM MIEJSCU- RZUCAJĄ CIEBIE PO PK ŻEBY PANIE Z RODZINY MOGŁY ZAROBIĆ. TA FIRMA TO DNO ALE TAK JEST JEŻELI KIEROWNICZE STANOWISKA ZAJMUJĄ LUDZIE PO ZAWODÓWKACH I ICH ŻONY Z JESZCZE MARNIEJSZYM WYKSZTAŁCENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI. NIGDY NIGDY NIGDY. JAK BYM CHCIAŁA ZARABIAĆ MINIMALNĄ KRAJOWĄ TO JAKO SPRZĄTACZKA SIĘ ZATRUDNIĘ.....
nikita 2015-01-02 13:39:50
nitka chyba wyleciała za brak efektów pracy najlepsi spredawcy do 4000
powiązań rodzinnych nie ma , chyba że w załodze siostry
tola 2015-01-02 13:43:38
nawet liczyć nie potrafisz bo nie ma takich wypłat
nitka 2015-01-04 18:24:33
Po pierwsze w tak małych firmach to się po prostu wie po jakimś czasie,a po drugie to widać i słychać.
Ja 2015-01-25 12:36:12
Czytam te komentarze i włos mi się na głowie jerzy... Anonimowe wypowiedzi nie porywające się z rzeczywistością. . Ja serdecznie polecam i zapraszam do wspolpracy. Sama pracuję w tej firmie od lat i złego słowa nie dam powiedzieć. . Osoba wypowiadajaca sie jako pracownik z siedmioletnim stazem pracy niech sama sobie odpowie na pytanie dlaczego pracowala gdzies siedem lat skoro jej sie tak nie podobalo...
Ja 2015-01-25 12:43:35
Aaaa i nitko pytanie pomocnicze widzialas w skok kogos z takim wyksztalceniem o jakim wspominasz... Nie spotkalam os po zawodowce a do tego w kadrze kierowniczej i to malzenskiej... moze pomylilas zaklady pracy kochana niteczko Powodzenia
mimi 2015-04-15 16:55:44
Pracuje w skoku od kilku mv zarobki nie są aż takie złe myślę że 1800jako nowy pracownik to na początek źle nie jest atmosfera super szefostwo rowniez:)
ja 2015-07-15 11:56:06
Pracuję w Skok-u uwazam ze aby zarobic trzeba po prostu pracowac a z tego co obserwuje wiele osób które odeszły ze skoku tylko siedzac na krześle chciały zarobic tak się nie da.
loki 2015-07-15 12:51:49
Wasze wypowiedzi budza az usmiech na twarzy pracuje w skok-u Śląsk od lat i uważam że jeśli się jest pracowitym to spokojnie 2500zł wpływa na konto co miesiąc
wpływa i bez braku powiązań rodzinych
Po prostu do pracy się przychodzi pracować robić Swoje a nie zajmować się głupotami a później 1400 i dla takich to to za dużo
skoczek 2015-07-27 20:45:13
pracuje w SKOK Śląsk od lat, zarobki są dobre, atmosfera też dobra, jak się uczciwie pracuje to powiązania rodzinne i znajomości nie są potrzebne, wystarczy tylko chęć i zapał do pracy a na wyniki długo nie trzeba czekać
loki 2015-08-26 16:11:00
Na stanowisku Kasjer
Wydaje mi się że jak pracownik chce to zarobi,jest dużo możliwośi "dorobienia" ubezpieczenia premie dodatkowe koszyki.
Wszedzie trzeba się starać żeby zarobić w banku może i więcej tylko ciekawe jak długo...jeśli ktoś w skok-u nie umie zarobić i wiecznie obraża instytuacje w której pracuje bądź pracował to uważam że z banku szybko odpadnie...za duże wymagania...
olo 2015-09-09 11:23:22
najsłabsi odpadają co nie znaczy że to żli ludzie , czesto pracują wolniej ale są też tacy dla których praca to zabawa i plotki
Marcin_Pik 2016-05-17 19:45:24
Może żle trafiles po prostu? Od 2011r. pracuje w Skoku i ogolnie jest fajnie. Premie są uzależnione od wynikow - to chyba jasne. A kto teraz zwraca pracownikom za dojazdy? Ja polecam, możliwości rozwoju są duże.
Marcin_Pik 2016-08-12 09:29:12
Chyba najważniejsi są ludzie, mam super zespół i całkiem znośnego kierownika. Co do pensji to wszystko zależy jaką podstawę uda Ci się wynegocjowac plus dodatkowo premia za wyniki. Jeśli chodzi o Opiekuna Finansowego to ja też zaczynałem od tego stanowiska.
xyz 2016-09-08 21:56:11
Ten skok nie miał i nie ma oddziałów w Łodzi czy Radomiu.
Ludzie! Nawet nie wiecie w jakiej firmie chcielibyście pracować! - to chyba trochę niezbyt dobrze o Was świadczy.
A stawkę 2200 brutto to w tej firmie można mieć po wielu latach pracy...
Ale głowa do góry - co roku podwyższają najniższą krajową, więc za parę lat 2200 jest osiągalne na dobry początek...
Praca jest fajna - płaca (sumując wszystkie obowiązki) - kiepska
Play 2016-10-19 22:25:02
Ja tam ogólnie jestem wielkim fanem tego, aby nazywać rzeczy po imieniu i żeby próbować dobre imię SKOKU w jakiś sposób rozświetlić jeszcze bardziej, warto.
Zostaw swoją opinię o SKOK - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK