Przedszkole Artystyczne DOMINO

Katowice

Opinie o Przedszkole Artystyczne DOMINO

Jola 2015-04-21 21:49:49
Jedyne w Polsce przedszkole i żłobek prowadzone przez doktora medycyny - pediatrę. Mówi to samo za siebie - profesjonalizm w dbałości o zdrowie wszystkich podopiecznych i nie tylko, o rodziców Pani Doktor także dba. Dzieci mają wspaniałą opiekę, edukację, nadzór medyczny i prawie całodobową możliwość kontaktu z właścicielką w sprawach zdrowia i nagłych zachorowań - dla mnie jest to niezwykle ważne. Nauczycielki i Opiekunki także dają z siebie wszystko co najlepsze. Moje dziecko od urodzenia najpierw było pacjentem Pani Doktor, następne żłobkowiczem a teraz jest już bardzo mądrym a przede wszystkim zdrowym i zadbanym przedszkolakiem. Polecam przedszkole Domino Pani Doktor Michalskiej wszystkim rodzicom w Katowicach i nie tylko; w przedszkolu jest także kilkoro dzieci z zagranicy. Taka placówka to chluba i wizytówka Katowic
Zostaw swoją opinię o Przedszkole Artystyczne DOMINO - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Artystyczne DOMINO