Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Złotkowo

Opinie o Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

ZAMBERLAN CRISTALLO GT 2012-09-19 21:10:16
teraz sama widzisz jak jest, i co sądzisz???
były handlowiec 2012-09-21 21:16:28
Kto chcę spróbować jak to jest sprzedać koparkoładowarkę za 75 złotych prowizji to polecam tę firmę
slabo w GIG 2012-10-14 20:00:11
sprzedawalem maszyny lepszej marki a jednak przeszedlem do nich w czasach kryzysu. niestety zaluje juz tej decyzji. klientom srednio polecam ta firme. wiadomo, ze na rynku klient ostatecznie wybierze jakosc. zapowiadalo sie super a teraz to wielka klapa... i tylko avensisy jeszcze jezdza... i tylko propaganda... i reklama.....fasada....a co za nia?
meksyk 2012-10-15 21:25:47
szukają...węszą...wąchają...pytają....patrzą....i nie wierzą :-)
Tytus 2012-11-20 21:13:55
Kryzys Ci doskwiera[usunięte przez moderatora] przedstawiciela :-) gema - Grausch 1-1 Turek/byly gogus gema. Ale z drugiej strony to chyba jednak gema miala lepszych przedstawicieli pracowal chyba niecale 2 miechy jak go w skarpetkach wyslali do krakowa (niezly cyrk) a narobil tematow sprzedazowych zfrajerowany koles. A nasi domokrazcy nie potrafia oprocz[usunięte przez moderatora]nic sprzedac. Ponoc kolowka juz podpisana i jakies tam jeszcze inne tematy slepy ze slaska za niego kreci. Ciekawe kto wyjdzie zwycieska reka z tej bitwy i kto zostanie na rynku szkop czy szkopskie nazwiska... Obaczymy
trotyL 2012-11-22 22:37:47
o co poszło z dopisaniem pinasa do krsu????? jak widać na obrazku [usunięte przez moderatora] niczego ich nie nauczyla, rośnie następna hrabina--szpilka......ilość chorych w firmie ok 8-miu,,, bardzo 2......jedziemy wprzód
K 2012-12-06 20:13:48
Prawda jest taka ze tu nie chodzi o sprzedawanie tylko o calowanie szefom[usunięte przez moderatora]ale pytanie czy gdzies jest lepiej??
Gema jaka byla, ale kasa byla dobra i wyniki o wiele lepsze, a teraz doosan ma [usunięte przez moderatora] gleboko w [usunięte przez moderatora] i tez to otwarcie pokazuje..
Ale co pozostaje??? Jedynie gorzej to pewnie teraz tylko w Amago
gee 2013-04-01 21:21:50
Najgorzej to jest w gemie, tam już się nic nie dzieje i opowieści pana[usunięte przez moderatora]ze to wszystko moje i ja będę a inni maja w kredycie nie pomagają. Wielki brak zleceń i wielkie bezrobocie
PANCIO 2013-04-07 21:27:23
W Gemie na brak zleceń nie narzekają błędna informacja mają dobrych serwisantów bystro działają nie ma lipy
Inne niemieckiie nazwisko 2013-04-19 12:58:45
Nie denerwuj sie . Nie widzisz ze to wiadomosc prima aprilisowa :) Sprawdz date. Pewnie [usunięte przez moderatora] zesrany ze mu sie JEGO firma sypie puszcza propagande w eter.....
Panie [usunięte przez moderatora] czas pracowac nie markowac
merten 2013-05-01 06:35:43
[usunięte przez moderatora] to powod dla ktorego wielu fajnych ludzi ktorzy napedziliby sprzedaz w gig nie pracuje w tej firmie. z niewiadomych przyczyn zyskal zaufanie braci. jest osoba wprost odpowiedzialna za slaba siec sprzedazowa pomimo i jezeli ma jakies inne zalety czy zaufanie w oczach [usunięte przez moderatora]
Burak 2013-06-20 09:19:05
Teraz to już srają na całego, niby Gema była taka cienka i handlowcy też a kolejny były amagowiec i gemowiec wstąpił w ich szeregi. [usunięte przez moderatora] - wstydź się, przecież każdy wie że chcesz mieć 2 sroki za ogon. Przyczepy w których ciągle pracujesz i zatęsknionego srusana. Jeszcze woda wam sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naleje jak to tam byly te wasze skroty??[usunięte przez moderatora], i reszta amatorów
Gall 2013-06-26 00:36:46
Atmosfera jest dziwna tak bym powiedział. Zależy gdzie aplikujesz. Ale jeżeli na handlowca to czapki z głów. Ponoć Asbud dostaje doosana na doczepkę na koniec roku - to jak jesteś z południa to leżysz. O le o le o le o le

A co do tych sporów - to nie zauważyłem żeby ktoś się gdzieś spierał?? To Ty chyba sobie pomyliłeś z amago - zobacz co tam się dzieje.

Ale atmosfera nie jest ciekawa. [usunięte przez moderatora] mają wszystko w [usunięte przez moderatora] też ma wszystko w [usunięte przez moderatora] Nie mówiąc o beznadziejnym [usunięte przez moderatora] który to już całkowicie ma wszystko w [usunięte przez moderatora] Stara się nad wszystkim zapanować [usunięte przez moderatora] ale cóż ma zrobić jak może nie ma wszystkiego w [usunięte przez moderatora] ale ma mizerną wiedzę. Jest dziwnie i nieciekawie - przekonasz się po 3 lub ewentualnie 6msc,. Tylko żebyś nie usiadł na czyimś krześle na szumnym szkoleniu bo będziesz miał nieciekawie już wcześniej i uważaj na przestawiciela [usunięte przez moderatora] - bo to rodzina i naprawdę nieciekawa wsza.... choć stara się być miły. Powodzenia w pracy [usunięte przez moderatora] - cza było zadzwonić a nie tu się dopytywać :-)
Gall 2013-06-27 22:46:17
To już o to musisz ich zapytać a nie mnie - tak już jest na tym świecie. Ojca nie ma dziecko jest :-)
ja 2013-07-06 21:37:07
PANCIO - 2013-04-07 21:27:23

w gemie jeden wielki brak zleceń, robią rupiecie wojskowe z których nie ma zysku. Roboty przy maszynach jak na lekarstwo tyle co do jednego mechanika. A i mechanika dobrego też mają jednego
galanonimus 2013-07-08 13:19:15
A jak wygląda dział części? atmosfera warunki pracy i wynagrodzenie ?

dzięki za wszelkie info
... 2013-07-13 08:52:21
taa, a u nas zlecenia oknem i drzwiami sie sypia. Skonczcie juz o tej Gemie. Jakis kompleks ????? U nich o nas cicho, a tu wiecej opowiesci o Gemie niz o nas. Kolego - praca w firmie rodzinnej - wiesz co to znaczy :P
REMIK 2013-07-26 21:00:23
Szefem działu części jest były magazynier. Jak dostaniesz pracę przygotuj się na sprawdziany z książek, które będziesz musiał przeczytać. Stara i wyszkolona ekipa odeszła z firmy Grausch i Grausch, więc nie ma nikogo od kogo można się czegokolwiek nauczyć i dowiedzieć. Jak lubisz survival to składaj papiery.
powodzenia
galanonimus 2013-08-06 13:55:47
ciekawski 2013-08-06 13:59:05
REMIK - 2013-07-26 21:00:23

powodzenia
na jakie zarobki można liczyć w dziale części ?
motor 2013-08-09 04:36:33
w serwisie rządzi PIS w częściach PO w handłówce GNOM
Games for killers 2013-08-13 15:36:57
galanonimus - 2013-08-06 13:55:47

Jakie były powody odejścia starej ekipy?
Stara ekipa nie do końca odeszła sama. Może nie potrafili się przyuczyć do nowych zasad które zostały wprowadzone ?
W tej chwili to jednak nie ta sama ekipa. Siedząc dzisiaj w firmie, tak się zastanawiam kto następny ?! Szkoda tych starych- fajna ekipa była.
Dziwi mnie tylko fakt że są zatrudniani na ich miejsce kompletnie przypadkowi ludzie, którzy po 2-3 miesiącach są wywalani.
Szkoda że to wszystko idzie w dziwnym kierunku.
Ps., Może ktoś potwierdzić że od końca roku firma z Katowic też dostanie Dosana ?
2013-08-15 23:52:14
Games for killers - 2013-08-13 15:36:57

galanonimus - 2013-08-06 13:55:47

Jakie były powody odejścia starej ekipy?

Szkoda że to wszystko idzie w dziwnym kierunku.

Siedząc dzisiaj w firmie, tak się zastanawiam kto następny ?!
.....jak tak siedzisz i myślisz to możesz być ty. Tam się pracuje a nie SIEDZI I MYŚLI kolego
matafaka 2013-08-16 23:08:32
Prowizja...tu jet ból...
Wąż w dwóch kieszeniach plus anakonda u samiwieciekogo..
ale on coś musi robić aby uzasadnić, że jest
anonim 2013-08-26 15:16:21
może ktoś coś w końcu powie konkretnie o zarobkach ?
pzu 2013-09-18 23:11:34
Anonim - 2013-09-08 11:15:04

Jest jakieś ubezpieczenie w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo?
OC AC I NW
Nick 2013-09-30 14:59:05
Ale bzdury...nie słuchajcie tego sapania...w tym dziale jest dużo lepiej..atmosfera i reszta...ta stara ekipa to była katastrofa...
odi 2013-10-01 21:52:31
[usunięte przez moderatora] weź się do roboty zamiast wypisywać tutaj bzdury, obrót sam się nie zrobi
Gargi 2014-01-28 16:45:50
75zł, a z leasingu min. 2000zł prowizji, już nie narzekaj. Pracuje dla konkurencji gdzie też prowizji nie ma kolosalnej ale z samego leasingu mam 10-20 tys. miesięcznie. Trzeba się skupić na sprzedaży finansowania klientowi, bo to jest mój cel najważniejszy. Ochłapy z prowizji mogą iść na waciki dla żony
bezNicka 2014-02-08 10:34:48
…co było wcześniej minęło - ważniejsze co jest teraz – postępująca degradacja w firmie schodząca z góry, od przełożonych ,na dół – do pracowników a co gorsze do klientów – klient patrzy i widzi co się dzieje!!! Mało kto z rynku ma dobrą opinię o firmie i nic dziwnego jeśli jedyną kompetentną osobą z którą klient może porozmawiac jest serwisant, na kierowniczych stanowiskach są ludzie bez żadnych kompetencji – tylko wstyd przed klientem, jakikolwiek kontakt z biurem to droga przez mękę. Kierownictwo zrzuca problemy na fizycznych i oczekuje gotowych rozwiązań – na tym polega ich praca – trzymanie się stołka bo zawsze fizyczny „robol” jest winny hehe a jego już prosto zwolnic… w ten sposób z firmy odchodzą ludzie wartościowi i potrafiący coś zrobic.
Pikuś 2014-02-17 12:54:45
Kiedyś ta firma była normalna, fajni ludzie i atmosfera...teraz jest fatalnie...pozwalniali najlepszych, najfajniejszych, obrotnych ludzi ([usunięte przez moderatora]), a wśród pozostałych osób ze starej ekipy jest tylko paru zasługujących na szacunek i są tam tylko dlatego, że nie mają odwagi odejść ([usunięte przez moderatora] uzależnia pracowników tym bardziej jak jest się w pewnym wieku), oby nie spotkało ich to co wielu przed nimi...Panowie właściciele nie doceniają ludzi i tak niestety było od początku tylko wielu z nas miało zamydlone oczy ciągłymi obietnicami, wigilijnymi świetnymi prognozami, uśmiechami i klepaniem po plecach, a co za tym ... NIC, obłuda, wyrafinowanie! Szkoda ludzi którzy musieli odejść, a im ufali i długo dla nich pracowali. Teraz mamy tanie blondyki i osoby bez kompetencji, ale za to robiące wszystko pod dyktando [usunięte przez moderatora]. Nowym osobą nie polecam tej firmy, a nam którzy tkwimy życzę szybkiej zmiany i utarcia nosa wszechwiedzącym i nieomylnym Panom!
a mi tam lotto 2014-03-20 18:50:45
A MI SIĘ PODOBA W GiG. MOGĘ PRÓĆ ZA NIE SWOJE ILE FABRYKA DAŁA NIE SWOIM AVENEM ...I CO ?
PUBI 2014-03-21 13:43:12
A DLACZEGO LOGO DOOSANA NA STRONIE GiG MA ŻAŁOBĘ??? CZYŻBY PLOTKI OKAZAŁY SIĘ SMUTNĄ PRAWDĄ :)
Możecie mi skoczyć 2014-04-15 10:07:33
bardzo dobrze napisałeś..poczekaj..i to się skończy...i wtedy....popłyniesz..jeszcze trochę..hehehe
Beta 2014-04-16 13:37:03
wlasnie przez takich ludzi nasza firma upada... powoli, powinni wywalic cie na p...sk w pierwszej kolejnosci, pruc avenem, nic nie robic dla firmy, brac kase a swoj biznes prowadzic na boku ... nic dziwnego ze "sie podoba..."
bakas 2014-06-28 23:22:30
Hej planuje zlozyc aplikacje jako specjalist ds części zamiennych. czego moge sie spodziewać? jaka amosfera? jakie podejście do pracownika?? wypłata w terminie? co o tym myslicie? ale szczere wskazówki.... a nie od osób które myślały ze za nic dostana kokosy a jak sie ich pozbyto to obraza majestatu i rąbanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y G&G.... szczerze prosze..
Kandydat 2014-07-24 21:22:44
Ta firma cechuje się przede wszystkim brakiem profesjonalizmu.
Ci którzy byli kiedykolwiek na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie zapewne wiedza o czym piszę.
PH 2014-07-25 14:33:30
Zgadzam się w 100% z opinią kolegi.
Kompletny brak profesjonalizmu.
Taki większy garaż.
Aspirują do opinii "Dealera" ale poziom osób w tej firmie budzi poważne wątpliwości.
Zdecydowanie odradzam.
xzczbzva 2014-07-28 12:03:41
Jaki Pan taki kram...
CZERESNIAK 2014-09-23 12:36:31
co wy chcecie od tej firmy ? jest mega zajefajna, ludzie są uczynni i nawzajem się wspomagają.każdy każdemu pożycza bo nie starcza od pierwszego do pierwszego. spotkania, imprezy,wyjazdy i zjazdy, na narty do kina i na stary rynek - a to że komuś coś nie pasuje to nie ma znaczenia. Teraz jest super i możecie składać do nas swoje papiery. Wszystkich przyjmujemy - bez wyjątków !
sumienie 2014-11-28 10:58:12
gęsina posłuchaj. WYSTARCZY! Może i swoją byłą żonę i dzieci zastraszyłeś. Ale Ona ma Znajomych i Przyjaciół, którzy nie zostawią tego w spokoju! Więc najlepiej wykonaj to do czego zmusił ciebie sąd i sprawa będzie prosta. A nie posuwaj się do czynów, które mogą tobie do reszty zmarnować twoje życie. To jak będzie??
Czy to prawda PINO 2014-12-10 23:15:22
A podobno Mo drzej ten z dawnej Gemby pracuje teraz w As rago i kopie nas w tyłki na naszym terenie..... Czy to prawda??
YaYaTure 2014-12-15 22:26:03
To on jest z Poznania? Myślałem, że gdzieś z południa. Słyszałem, że nasz Pawe łek dostał po dupie ale to przecież nie ma sensu - gość nie może działać w tym terenie??
Zwirownia Kamaz 2015-04-03 22:13:24
Prawda jest taka, ze jak Doosan sprzedawala gema to byly tansze, nikt jeszcze tych maszyn nie znal za bardzo. Co bylo pozniej kazdy wie. Dzis ludzie wiedza co to Doosan, tani juz nie jest, a konkurencja duza i na pewno kupowac Doosan sie juz nie oplaca. Liebherr i Volvo ma super ceny i duzo wieksza jakosc, nie mowiac o innych. Doosan kupuja niektorzy z sentymentu albo bo im akurat sie nie popsul, natomiast nie sa to wcale dobre maszyny. A czescie niedlugo przestana byc tanie jaks te lewe sie skoncza. Z reszta Hyundai nie lepszy bo Amago to padaka ponoc.
GESINA - WIEPRZOWINA 2016-04-12 14:45:35
CZYZBY SKONCZYLO SIE AUTORYZOWANE DEALERSTWO ??????

KTO POJEDZIE POWIEDZIEC O TYM KLIENTOM ??? :)
Konkurencja 2016-06-04 10:05:49
To jest adres do oddziałów koncernu a nie dealerów koparek. Języka angielskiego jak widać nie znasz to raczej nie poradzisz sobie ze zrozumieniem informacji zawartych na tej stronie.
loef 2016-06-15 20:40:30
to prawda ze duzo osob jest na l4 w gig? jakies zwolnienia sie szykuja? dziwne ogloszenia publikuja ze szukaja tajniakow do wspolpracy....
piotrek 2016-09-09 17:29:13
jezuuuuuuuu..jak fajnie że już weekend !
piotrek 2016-09-09 17:29:35
jezuuuuuuuu..jak fajnie że już weekend !
eryko 2016-09-09 22:30:25
A może wie ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego specjalistę ds. sprzedaży? Dobrze, ze jest zapewniona umowa o pracę, a oprócz podstawy doliczają prowizje do tego. W końcu wypłata i tak jest niezła.
Zostaw swoją opinię o Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. - Złotkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.