Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax

Opinie o Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax

koleżanka logopeda 2016-06-25 20:49:11
Ale wstyd.
Nie doszły pracownik 2016-06-29 20:00:16
Śledząc te wpisy na pewno można zorientować się w ogólnej atmosferze panującej w tej firmie.
weronka 2016-06-30 17:27:03
Niestety już nie zatrudniają logopedy. Strasznie mi przykro że nie zdążyłam złóż CV.Słyszałam od koleżanek że bardzo dużo można się nauczyć.I to nie ściema.Pracują min.metodą krakowską.

weronka 2016-06-30 17:27:22
Kaśka 2016-07-01 15:38:25
Zazdrościć dobrej atmosfery .bo cię nie przyjęli. ZA SŁABY BYŁEŚ W USZACH.My robimy najlepsza rehabilitację i wspieramy się wzajemnie.W firmach o których nic się nie mówi i nie pisze nie na życia.Zaklad działa 25 lat i ma się dobrze.Powodzenia i wspaniałej atmosfery w innym zakładzie.
Aga 2016-07-01 15:44:54
Jesteś logopedą i nie wiesz co to szkoła krakowska ? I co na opiniach pytasz o kasę?w jakim świecie żyjesz ?
swoj 2016-07-01 16:42:22
Chyba musisz pytać w dyrekcji.
swoj 2016-07-01 16:42:51
Chyba musisz pytać w dyrekcji.
Aga 2016-07-01 16:49:10
Chyba nie jesteś logopedą skoro nie wiesz co to jest praca metodą krakowską.!!!
Rys.io 2016-07-01 16:56:52
Niedoszły pracownik a wypowiada się na temat "zorientować się można jaka panuje atmosfera" .Nie przyjęli cię do pracy więc może wpisie. ... Tylko o martwych firmach nic nie piszą. Jak w życiu jest pewnie lepiej i gorzej. Faktem jest ze jako pacjent leżący się od lat (a firma jest na rynku chyba 25 lat) zawsze mile jestem przyjęty i leczony. Ludzie pracujący lubią się i konsultacja z przełożonymi. Polecam Bio- RELAX WSZYSTKIM. Ostatnio opiekował się mną Pan Piotr, Jordan i Ania.Pozdrawiamserdecznie.
Już pracownik Bio- RELAX 2016-07-02 07:32:37
Zawsze info o pracy jest ogólne. Zainteresowani składają CV dzwonią umawiają się na spotkanie .Chyba to normalne.Na spotkaniu ustalane są wszystkie sprawy odnośnie zatrudnienia.Na rozmowie odpowiedzieli mi na wszystkie pytania.konkretna oferta i konkretne warunki.Przeciez na necie nikt dokładnych spraw biznesowych nie omawia.
KS 2016-07-02 07:43:45
Chyba już nie ale można umówić się na rozmowę zawsze
Dark 2016-07-02 10:10:19
Dziękuję Panu Jordanów za kosmiczną terapię.Dziś fruwam.
Logopedka 2016-07-02 15:18:26
Już logopedie przyjęci.
ździwiony 2016-07-02 19:46:42
Kto uciekam ma odpowiedzieć dyrekcja? Rewelacja. Na opiniach? Przecież to trzeba umówić sikie pytaniaę na rozmowę cv.Ludzie wykształceni a takie pytania na necie?Na co liczysz na ploty?
ździwiony 2016-07-02 19:49:21
Kto ma odpowiedzieć dyrekcja? Rewelacja. Na opiniach? Przecież to trzeba umówić się na rozmowę cv.Ludzie wykształceni a takie pytania na necie?Na co liczysz na ploty? Sensację ? Czy na pewno chodzi ci o znalezienie pracy czy o grę w głuchy telefon.
logopedka1 2016-07-02 19:52:57
Jesteś logope dą i nie wiesz co to jest metoda krakowska ? Oj kiepściutko.
królewska 2016-07-02 19:58:51
Co tonący jedno wielkie nic? Szukają fizjoterapeuty i logopedy. Myślę że warunki ustalane są indywidualnie. Co mają ci napisać nie widząc cię i nie wiedząc co potrafisz. Dane o kasie miejscu i czasie pracy czy mieszkaniu na rozmowie indywidualnej. Nikt z nas nie rozmawia w firmie co i ile dostał. Mamy się starać dobrze pracować i odpowiednio do tego mamy gratyfikacje a nawet zapewnione mieszkanie?
pacjent na zielonej 2016-07-02 20:02:56
Piotr i Jordan to bardzo dobrzy fizjoterapeuci.Polecam serdecznie.Zaklad wyposażony z górnej półki.I mają klima.
Tomek 2016-07-03 10:01:46
Chyba to dobry pomysł.
Zdziwiona 2016-07-03 14:54:23
Zdziwiona 2016-07-03 14:55:04
Zdziwiona 2016-07-03 14:55:27
masażysta w trakcie 2016-07-03 21:27:31
Raczej tak .Jeśli jesteś zielony listek to praca raczej na hydroterapii, fizyko ( nie ujmując nic tam pracującym osobom bo one akurat mogą pracować na każdym stanowisku). Jeżeli indywidualna terapia to wymagane jest główkowanie i kursik. Nie jestem fizjoterapeutą i nie pracuję w Bio-Relax , ale byłem tam na praktykach i widziałam jakim warsztatem dysponują pracujący tam fizjoterapeuci. Aby pozazdrościć. Niestety ja mam jeszcze długą drogę przed sobą. Ale może kiedyś i ja będą u nich pracować. Pozdrawiam wszystkich i panie na rejestracji też i Panią Anie gospodarczą.
LOGOPEDKA 2 2016-07-03 21:37:28
DOKŁADNIE TAK, O POBORACH NIE ROZMAWIAMY. ZDROWA ATMOSFERA. JESTEŚ DOBRY MASZ WIECEJ, ŚREDNIAK ŚREDNIO , A MIERNY SŁABO. DOBRZY POWIEM CI NIE SZKODUJĄ. MY W LOGOPEDII MAMY WARSZTAT WYPOSAZONY W POMOCE PONAD STANDARD.KOLEZANKI SĄ SUPER. PRZYPADKI BARDZO TRUDNE.PRACY DUZO. MOŻNA SIĘ WIELE NAUCZYĆ.TO NIE WIADOMOSCI ZE STUDNIÓW. A SZEFUJĄ NAM DWIE OSOBY AGNIESZKA -NEUROLOGOPEDA I KIEROWNIK OŚRODKA ANIA. ŻYCZYMY WSZYSTKIM TAKICH PRZEŁOŻONYCH. I TO WCALE NIE KADZENIE. OBECNIE JEST NAS SPORO WIĘC CHYBA NIE MA ETATU.
administrator bio-relax 2016-07-18 17:07:48
OFERUJEMY PRACĘ DLA DWU FIZJOTERAPEUTÓW W DZIENNYM OŚRODKU REHABILITACJI DZIECI Z ZABURZENIAMI NEUROROZWOJOWYMI W PUŁAWACH UL. EUSTACHIEWICZA 3 . PRACA NA II ZMIANY. SZCZEGÓŁY NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ. PROSIMY O SKŁADANIE CV NA ADRES: biuro.bio-relax@wp.pl TEL.81-888-55-77
ja wysyłam 2016-07-18 19:34:53
może wyślij zapytanie , cv, więcej się dowiesz a nie na opiniach
Grzesiek 2016-07-19 08:47:29
Chyba trzeba złożyć CV po prostu
Balbinka 2016-07-19 08:59:45
Najlepiej wysłać cv na biuro.bio-relax@wp.pl lub zadzwonić na rejestrację 81-888-55-77 i połączą z kierownikiem. Bardzo miły kontakt. Ja tak zrobiłam. Mam stabilną pracę i jest okey. Bank wreszcie udzielił mi pożyczki jako zatrudnionej. Pozdrawiam wszystkich fizjoterapeutów.
ISKA 2016-07-19 09:10:44
Już niestety nie zatrudniają logopedów. Nabór zakończony. Och jak mi przykro ,że nie zdążyłam. Będę obserwować. Może chociaż na godziny uda się. Pracuję w szkole , ale to nie kliniczne przypadki na których mi zależy. Pracują w Bio-Relax moje koleżanki. Można dużo się nauczyć.
fizjoterapeutka pracująca w firmie 2016-07-20 14:27:24
To nie jest prawda, że ludzie odchodzą. Zmiany personelu są dlatego, że bardzo dużo młodych dziewczyn idzie na urlop macierzyński , a w to miejsce trzeba przyjmować nowe osoby. Jest to wielki problem dla firmy.Ukłon dla Pani Dyrektor w tym miejscu, że przyjmuje dziewczyny do pracy z powrotem. Ja już na taki urlop się na szczęście nie wybieram. A stała ekipa jest ta sama co nas bardzo bardzo cieszy.
Na Eustachiewicza 2016-07-23 20:37:53
Od 1 sierpnia rozpoczynam pracę w Bio-Relax. Dziękuję . Super.
Na Eustachiewicza 2016-07-24 16:18:25
Było bardzo ciepło, ale konkretnie. Co umiem, co chcę robić, czego się boję, odpowiedzialność, plany na przyszłość, czy potrafię pracować z dziećmi. Duże dzieci rehabilitacja, a rehabilitacja noworodka- co na początek bym potrafiła. O dokształcaniu i instruktażu w trakcie. Czy znam jakieś metody czy zaczynam jak ścieżynka. Szukają i takich i takich. I już nie wiem tyle tego było. Ale Kierownicza super. Widać że fachowiec.
młodziak 2016-07-25 18:09:19
A jeżeli jestem młodym fizjoterapeutą to mam od już rehabilitować noworodki? trochę strach
Ewela 2016-07-25 18:20:26
W firmie pracują ludzie z dużym dorobkiem , doświadczeniem i umiejętnościami. Certyfikowani terapeuci. Bezpieczeństwo dziecka i fachowość terapii to priorytety. Nikt młodej niedoświadczonej osoby nie postawi od razu do...np. noworodka. Nikt mu nie wywinduje na początku poborów.Terapeuci pomagają, szkolą uczą. Najpierw wykonuje się łatwiejsze terapie i masaże . Praca ze starszymi dziećmi. Później stopniowo po nabytej praktyce, szkoleniach wewnętrznych zaczyna się praca z przypadkami trudniejszymi. Szkolenia, kursy i dopiero fizjoterapia z najmniejszymi podopiecznymi. Praktyka na pewno super i umiejętności olbrzymie można zdobyć,. Trzeba mieć chęci, kochać maluchy, zrobić certyfikaty dziecięce i stać się prawdziwym fizjoterapeutą pediatrycznym. Trochę dłuższa droga, ale praca na pewno ciekawsza niż na fizykoterapii. Chcecie być terapeutami z przyszłością? Lepszego warsztatu nie znajdziecie. To najlepsza placówka. Nawet jak jesteś świezakiem, a chcesz pracować i uczyć się ta praca Cię nie przestraszy. Nauczysz się, będziesz po pewnym czasie cenionym terapeutą. A jak szybko nim zostaniesz to zależy najwięcej od Ciebie.
ewela 2016-07-26 21:44:02
Przecież oferta jest
burżuj 2016-07-31 16:17:31
Kto wie?
Burżuj 2016-07-31 22:13:40
A jak dbają?
odpowiedź do @grad 2016-08-01 09:23:25
Nie masz racji ogłoszenia są
JULIA -MAMA 2016-10-09 19:31:55
Najlepszy diagnosta dziecięcy w Polsce. Otrzymaliśmy opinię szczegółową na kilka kartek. W całym procesie leczenia nikt nie napisał nam tak wyczerpującej opinii. Jest Pani najlepsza, najwspanialsza. Wizyta i dr Potapska godna międzynarodowego polecenia.
jarek 2016-10-09 19:37:11
zakład ma dobre zdanie, wiec jak szukaja kogoś już na stanowisko fizjoterapeuty to musi ta osoba wykazywac sie najlepszymi wynikami praktycznymi oraz wiedza
Szczęśliwa fizjoterapeutka 2016-12-20 07:18:40
Jestem nowym pracownikiem z dalekiej miejscowości. Bałam się przyjazdu do Puław.Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wyzwania, samotność szukanie mieszkania. W zakładzie przyjęto mnie bardzo dobrze. W pracy wspaniały kontakt . Jestem szczęśliwa ,że mogłam zacząć tu nowy rozdział swojego życia.Obecnie Szefostwo szuka fizjoterapeuty. Polecam pracę .Naprawdę warto. Z Świątecznymi pozdrowieniami.
NOWFIZJO 2016-12-20 13:17:26
Ja również potwierdzam wpis " szczęśliwej fizjoterapeutki". Oby jak najwięcej takich SZEFÓW.
Bystrzycha - Szycha 2017-01-05 15:35:00
Kto tam pracował wie jak jest naprawdę i kto pisze te zmyślone komentarze, aby sobie podwyższać oceny. Przynajmniej mogłabyś nie pisać komentarzy parę minut jeden po drugim albo tego samego dnia, bo nie trzeba być bystrzychą - szychą, żeby zorientować się, że pisze to jedna (czyli ty) i ta sama persona. Pozdrawiam Bystrzycha - Szycha
PS. Ja tam pracy nie polecam...
Szycha 2017-01-05 19:39:26
Bystrzycha chyba nie szycha. Chyba Cię nie chcieli.Słabe uszy. Zółteczko się przelało Ci chyba.Ciekawe jak sobie podwyższamy oceny skoro przy opiniach są tylko ksywki? Myślenie szwankuje?
Do SZychy nie Bystrzychy 2017-01-06 14:06:35
Po co wypisujesz takie rzeczy Bystrzycha-szycha ? Jak masz odwagę pisać że nie polecasz to dlaczego nie podpiszesz się prawdziwym nickiem tylko wymyślasz jakieś bystrzycha-szycha? Nie masz odwagi? Łatwo się pisze głupoty jak się nie podpisuje. Krzywdzisz ludzi.
Fizjo 2017-01-09 11:36:15
Może już czas do lekarza... bo psychika zawodzi...
Konfident 2017-01-12 15:17:15
Bystrzycha ma rację! Nie czytajcie tych komentarzy. Jak chcecie poznać opinie to przyjdźcie do zakładu i zapytajcie o to pierwszego lepszego pracownika.
M.G 2017-01-12 18:16:57
Szanowni Państwo. Bardzo dziękuje za rehabilitację mojej nastoletniej córki w zakładzie na ul. Zielonej. Zostaliśmy otoczeni profesjonalna opieką ze strony fizjoterapeutów.Efekty pracy są już widoczne. Widać ze pracują tam ludzie którym los pacjenta nie jest obojętny. Wspierają się wzajemnie w pracy , służą rada i pociechą. Miło jest korzystać z terapii w takim zakładzie gdzie widać że grupa jest kolektywem. Córka moja ma teraz możliwość uniknąć operacji. Pan profesor prowadzący zaskoczony był poprawa stanu zdrowia. Korzystała w listopadzie z rehabilitacji w ośrodku dziennym. Mamy nadzieje że znowu będziemy mogli kontynuować u Was leczenie. Byliśmy na rehabilitacji w rożnych placówkach , ale dopiero u Was zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Szkoda że NFZ refunduje tak mało ilości dni leczenia. Pozdrawiam cała załogę serdecznie jak również i Panie Justynkę i Agnieszkę z rejestracji.
Joanna 2017-01-13 18:16:48
Dziękuję Pani Dyrektor Jolancie Potapskiej za wsparcie.
Zostaw swoją opinię o Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fizjoterapii i Masażu Bio-Relax