Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Ala

Odradzam pracę. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Normy z kosmosu, zaharujesz się na śmierć. Na hali brudno i goraco. Pracownicy którzy pracują odrobinę dłużej pomiatają tymi nowszymi. Non stop rekrutują ludzi. Poproś o dzień wolnego lub idź na L4 to odrazu cię zwalniają.

Ciekawy

Chciałbym się dowiedzieć czy pracowł u was (usunięte przez administratora)Podobno był procesowym. I co o nim sądzicie

Były

Ogólnie nie polecam firmy 3m nie będę się rozpisywać jak nie wierzycie przekonajcie się sami jak się pracuje w 4 brygadowce nie mili sa naprawdę znaczy nie wszyscy ale sa takie osoby Moje sugestie dla 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.: Nie polecam tam robic firmie 3m ponieważ jest 4 brygadowka co miała być na krótko a już jest ponad rok ale nie mam zamiaru się rozpisywać bo może nie uwierzycie idźcie sprawdzić i się przekonajcie co mogę dobrego powiedzieć to ze są dobre zarobki tylko Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić atmosferę bo się chodzi spiętym cały czas

Ciekawski
@Były

Jakie zarobki? Ile zarabia np. operator wózka?

s
@Były

...z satysfakcją oglądnę,,kryptonim szef..????ale jaja....pani kierowniczka .ukryta kamera..!!!!!

Sir feer

Najbardziej irytowały mnie biurwy itp. paniusie. Do pracy przychodzą jak chcą wychodzą też . Ciągle na telefonie a ty zażywasz jak beduin i tak wiecznie źle. Jak się spóźnisz minutę to głowę ci chcą urwać. A paniusia przychodzi sobie cały czas po czasie. Kabaret.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
The Nick

W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejnym podejściem podczas procesu rekrutacji. Rozmowa, podczas której team leader sprawia wrażenie, że robi łaskę, że w ogóle chce ze mną rozmawiać. Nie potrafi udzielić odpowiedzi na pytania w sposób zrozumiały. Do tego brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, mimo że prosiłem chociaż o maila.

Zuza

Mało płatna praca jeżeli chodzi o warunki pracy

nikk
@Zuza

cokolwiek

Żaneta

Brak mi słów , żeby opisać to co w tej firmie się dzieje , zero szacunku do drugiego człowieka Ci co pracują ponad 3 lata uważają sie za wyżej postawionych od samego kierownika , okropna atmosfera w pracy o Agencji nie wspomnę tak samo Ranstad jak i Manpower mają taki bałagan w papierach , że czasem zapominaja jak się nazywają . Z całego serca nie polecam poza tym i tak ciągły brak ludzi w tej Firmie świadczy ze jest z nią coś nie tak

Nie polecam
@Żaneta

Sama rekrutacja w tej firmie to już cyrk na kołach. Dzisiaj masz stanowisko, jutro już nie masz. Niepoważne podejście do kandydata. Szkoda na to wszystko czasu i zdrowia.

xawery

a jak się dostać bezpośrednio do 3M, bez żadnych pośredników? jest w ogóle to możliwe? ja chcę pracować, tylko opcja pośrednika odpada, chce wysłać cv ale do 3M.

rr
@xawery

dostać sie bez agencji nie ma praktycznie szans... przykre wiem... nawet agencyjni nie dostaja kontraktów, popytaj, poczytaj i nie wierz w bajki...

xawery
@rr

Dzięki za odpowiedz, tylko, ze wysłanie cv to bajka, hehe, na telefon to się nie doczekam, śmiem przypuszczać, ze te wszystkie ogłoszenia to ściema, no chyba, ze nie dla Polaków. W Jelczu w Autolifie jest chyba taka sama sytuacja 80% zatrudnionych to obcokrajowi. A polskie cv leżą odłogiem, nawet za poleceniem.

Odpowiadam
@xawery

idz do agencji, przyjmą cię z usmiechem:) tylko umowa, jak dla frajera ;( aencyjny pracownik to niewolnik

Tomasz

Cześć, czy ktoś ma może informację jak wygląda praca na stanowisku Analityka Finansowego ? Jakie zarobki, atmosfera pracy, możliwości rozwoju. Będę wdzięczy za merytoryczne opinie.

Zaparkujesz

Taka super firma że wzywa straż miejską jak źle zapragniesz auto bo brak miejsc na parkingu

A

A ja przychodzę z zapytaniem o dział PPS. Niżej widziałem opinie na temat jednej z kierowniczek. Czy ta pani nadal pełni to stanowisko? Jak się pracuje na tym dziale?

KarlosDonDiego
@A

Też się próbuję dowiedzieć, ale nikt nie chce się pochwalić. 12h system pracy, nie motywuje! :( Szkoda bo to kosztem życia osobistego. Nie pojmuje, gdzie są związki zawodowe ;( Nie sądzę by długo ktoś tam wytrzymał ;(

Coszacos
@KarlosDonDiego

12h ale 3 dni z rzędu potem 3 dni wolnego

Kamilos 30

Skoro jest Wam tak źle, to dlaczego się nie zwolnicie? Jak ktoś jest leserem to w każdej pracy będzie mu ciężko. Uważam, że firma jest w porządku wobec pracowników. Płaca na czas i dosyć dobra. Pracować trzeba jak wszędzie, liderzy i mistrzowie są w porządku. Dyscyplina musi być i to się ceni, firma idzie w dobrym kierunku.

zxcvb
@Kamilos 30

Długo tam pracujesz? Na jakim stanowisku?

Kulson

Na jakim dziale pracujesz Kamilos?

zxcvb

A jak 3M poradzi sobie z nowym prawem dotyczącym umów na czas określony?

ddddd
@zxcvb

Mają agencje pracy, to jest liwkidacja ślepego zapisu! Każdy pracodawca poradzi sobie z takim czymś. Obejdzie to agencja pracy! Precz z agnecjami!!!!!!

Kolega

I będą się teraz wykręcać, ze to nie ich pracownik bo był zatrudniony przez agencje. Skoro macie już krew na rękach to miejcie chociaż trochę honoru i nie wykrecajcie się, ze ta krew was nie dotyka bo macie rękawiczki od brudnej roboty. Ja wiem ze wam płaca i od tego jesteście żeby te bzdury pisać ale miejcie trochę sumienia dla chłopaka który postanowił zakończyć życie w miejscu pracy - nie przez przypadek. Zaraz pewnie się dowiemy, ze to wcale nie było jego miejsce pracy bo on pracował w ransztadzie czy jakimś innym reichstagu

@Kolega

Tak, ten młody chłopak który skoczył z wieży pracował w firmie zewnętrznej, zajmującej się utrzymaniem budynku.

Czy to prawda, że dział PPS jest najlepszy? Że jest tam fajna atmosfer? Czy może się wypowiedzieć ktoś o aktualnej sytuacji, jak tam jest?

Nieprzyjemny

Najgorszy jest PPS. I jego nowa kierowniczka. Nie umie zdać matury. Nic nie rozumie co się dzieje na magazynie. W ogóle co za kierownik nie zna się na swojej pracy. Ona - Joanna K. Glupszej kobiety w życiu nie widziałem. Nawet dogadać się z nią nie można. Chyba że się podlizujesz. Naprawdę nie wiem jak dostała swoje stanowisko. Poza tym atmosfera była okej. Z urlopami ciężko. No i te czepianie się. Chcesz dobrze dajesz z siebie 100% a nikt cię nawet nie docenia bo w (usunięte przez administratora) nie wchodzisz. Jeden plus jest taki że wynosisz nowa wiedzę na temat maszyn i standardów jakie tam panują. Oczywiście oceniam to jako jeden dział. A nie cała firmę.

Kris
@Nieprzyjemny

Nie jest tak źle. Może kobiety nie powinny zarządzac tyloma mężczyznami, przynajmniej ONA i Pani G się nie nadają, ale pamiętajmy że PPS miał lepszych kierowników już. Przydałby się znowu mężczyzna i jakaś twarda ręką (no i spoko żartować można było), ale 3m oferują wypłatę na wysokim poziomie. Przyznaj że czasem przytulisz sporą sumę i jeszcze opcja nadgodzin. A właśnie jest jeszcze zamiana jakby ktoś przyjść nie mógł. I wiadomo nocki, może nudne bywają ale patrz jak spokojnie 12h leci

Piguła
@Kris

Trzeba zgodzić się z tym, że jeżeli jest się kierownikiem, to znaczy, że jest się w trakcie lub po zakończonych studiach chociażby z zarządzania. Wyższe powinno się mieć. Nawet z takich szkół jak wsb. Wyższa bankowa, polibuda czy ekonomiczny to już bez różnicy. Ja byłem zadowolony z pracy tam. Jeden minus był, to monotonnosc dlatego zmieniłem miejsce pracy. Zarobki świetne. Kto nie lubił przyjść na 2 dni, a później mieć 2 dni wolnego co? Stary za taki hajs każdy mógłby to robić. Znaczy mężczyźni, bo na dział kobiet nie przyjmują, chyba że na magazyn tam

3m

Praca na produkcji zależy od twojego przełożonego. Jeżeli źle trafisz raczej szybko uciekniesz. Praca w utrzymaniu ruchu, podobnie do produkcji ale denerwuje ciągłe proszenie się o wszystko. Powiesz coś nie po myśli przełożonego opr. Płaca poniżej tego co oferuje konkurencja, dlatego coraz więcej osób odchodzi. p.s. Jeżeli chcesz dostać podwyżkę inną niż inflacyjna musisz być pupilkiem Sprawdzić działania przełożonych, pozwolić ludziom godnie zarabiać lepiej dobierać osoby zarządzające

Napływowy

Do Krzysztof Smith - Po pierwsze, to jak to nazwałeś, napływowi to tacy sami Polacy jak wszyscy inni, po drugie, to powiem Ci szczerze, że Ci napływowi, tak jak ja, mam pewność 100% że jestem Polakiem od n-tego pokolenia a zastanów się kim Ty jesteś, Wrocław jak być może wiesz, przed wojną był miastem zamieszkanym przez Niemców, po wojnie ściągnięto tu cały tygiel z ukrainy, Białorusi, dalekiej, dalekiej wschodniej Polski, więc sprawdź kim Ty jesteś z pochodzenia bo wg. statystyk około 65% Wrocławian ma korzenie tam gdzie wymieniłem a reszta to nowi, "napływowi". Zapewne sam jesteś zakompleksionym z pochodzenia ukraincem itp. Po trzecie, takie osoby napływowe mają większą motywację do nauki, pracy i awansu, bo wyszli właśnie z tej biednej Polski B i chcą zmienić swoje życie a widzą szansę tu, we Wrocławiu. Znam wielu takich jak Ty, którzy mają tu dom, rodziców, wszytko na miejscu i narzekają na wszystko a nie umieją wykorzystać szans, przewagi jaką daje urodzenie w wielkim mieście. My, marzymy o takich możliwościach, by mieszkać tu z rodzicami, spokojnie iść na studia bez martwienia się o pracę, czy po prostu pracować, mieszkać z rodzicami i odkładać kasę na mieszkanie lub własny biznes. My marzymy o tym a Wy "Wrocławianie" z ukrainy czy innego wschodu macie to na miejscu i nie wykorzystujecie, bo jesteście ospali, nie chce Wam się pracować i myślicie że to "moje" miasto i dobra praca mi się należy, chciałbyś pomiatać takimi jak ja, co ?? ale powiem Ci że Ty orasz na linii jak beduin, a po pracy tacy jak Ty, takie łajzy, dzwonią do mnie i skarżą na kolegów czy brygadzistów albo błagają o urlop. Boli, co ? życiowy nieudaczniku, frustracie. Marnujesz swoje i tak już nędzne życie na narzekaniu, ale nie zrobisz nic by to zmienić, bo Cię na to nie stać. Lepiej jest anonimowo pisać komenty. A jeśli, uważasz że nam jest tak łatwo, to odkładaj kasę skoro możesz albo idź na studia, odmawiaj sobie WSZYSTKIEGO przez całe lata, po to by mieć za co żyć i studiować, kiedy Twoi koledzy - rodowici Wrocławianie - będą balować do rana bo mieszkają z mamusią, napisz pracę, obroń ją, przejdź wszystkie rekrutacje i idź do biura na kierownika, uciągnij to wszystko, ogarnij wszystkie tematy, projekty i pokaż nam wszystkim co potrafisz. Pokaż że masz jaja, jeśli nie, to wracaj na linie tyrać na moją premię, TERAZ mówię ! bo brygadzista Cie szuka !!!! PS. pomimo że jestem "napływowy" kocham Wrocław i tu płacę podatki, tu rozliczam się z przychodów. Ty, również korzystasz z moich pieniędzy. Urodzony Wrocławianinie.

Kolo

idiota!

@Napływowy

Szanowny Panie Napływowy!Jesteś Pan (usunięte przez administratora) i aż żal, że coraz więcej was,polaczków, jest w kierownictwie tej firmy.Nie tylko reprezentujecie cały wachlarz zawodów...fryzjerka,krawcowa,piekarz,co się teraz ceni jako zawody wymierające ale też i kultura wasza jak z pod grzebienia,igły i pieca...ale powiem Ci że Ty orasz na linii jak beduin, a po pracy tacy jak Ty, takie łajzy, dzwonią do mnie i skarżą na kolegów czy brygadzistów albo błagają o urlop. Boli, co ? życiowy nieudaczniku, frustracie. Marnujesz swoje i tak już nędzne życie na narzekaniu, ale nie zrobisz nic by to zmienić, bo Cię na to nie stać. Lepiej jest anonimowo pisać komenty cytat twój, pożal sie bożę.........Nazywam się Sosińska,A TY???

@Napływowy

jak można pisać takie rzeczy ..od ,,ale powiem ci,,...do anonimowo pisać...,,

............................
@Sos

durniu każdy nawet sprzątaczka zasługuje na godną pensje i szacunek tak jak było za komuny dobrego pracownika docenili i nie na akord za dużo jest tych pseudo biurowych ja też robiłem i fizycznie i w biurze i jeszcze 12 lat temu nie było tak że na 100 osób 5księgowych,do kserowania robienia herbaty była 1 księgowa jak biurowy nie miał co robić to dawali na produkcje typowe polaczki chcieli by otworzyć firmę po roku już zarobić milion a pracownikowi to by jak mogli to by kazali płacić ze przychodzi do pracy wystarczy pójść na 1 lepszą rozmowę o prace 80 osób z którymi się rozmawia to niedorozwoje wykute pytania na pamięć 0 logiki własnego myślenia na temat pracy w firmie prawie nic nie wiedzą zwykły pracownik lepiej by dobrał pracownika bo się zna na robocie i wie o co pytać

GOSC
@Sos

A URLOP PRZYSLUGUJE PRACOWNIKOWI JAK PSU BUDA, WIEC NIKT NIE POWINIEN BLAGAC O TO. KOGOS TAKIEGO JAK TY WYLALAM BYM Z FIRMY. TAKIE OSOBY TO WIZERUNEK FIRMY! JAKOS NIE WIDZE ZEBYS PODPISALA SWOJE KOM?! ZAMIAST ZAJMOWAC SIE PRACA UBLIZASZ LUDZIA ANONIMOWO. CHYBA ZABOLALA PRAWDA ?

GOSC
@Sos

PANI MENAGER SIE NIE PODPISZE. WYZWISKA MOZNA POCIAGNA POD MOBBING . TO JEST WIELKA PANI PO STUDIACH NIE ZNIZY SIE DO POZIMU SWOICH SFRUSTROWANYCH PRACOWNIKOW. SZCZERZE WSPOLCZUJE TAKIEGO KIEROWNICTWA.

JM
@Napływowy

Cieszę się, że wiesz coś o historii. Ale dobrze byłoby wiedzieć coś więcej. Dlatego też proszę zapoznaj się skąd się wzięło to miasto, które dzisiaj dumnie nazywamy Wrocławiem. I nie mówię tu o Czechach, którzy też tu byli , czy o Niemcach. Dowiedz się kto osuszał te tereny, wbijał pale pod Ostrów Tumski i okolice i kto to miasto przy pomocy oręża zagarniał. Wtedy nie będziesz wspominał Wrocławia jako przedwojennego miasta Niemców, ale będziesz domagał się zadość uczynienia, za używanie tego miejsca celem osiągnięcia korzyści materialnych ograbiając prawowitych właścicieli. Nie ten kto zabrał , a ten co stworzył jest właścicielem i taką filozofię wyznaję. Co do Polaków "napływowych" zgadzam się w całości z Twoim wywodem. Choć tu się urodziłem, to moja rodzina jest z wielkopolski, czyli napływowa-bez kompleksów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.