Airpol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Airpol Sp. z o.o.

aggag2 2013-10-06 12:52:53
odradzam no chyba ze szukasz na chwile pracy za grosze.
bob marley 2014-11-23 15:20:11
Popieram kolegę , odradzam . Ludzie po 2-3 tygodniach uciekają . Dają umowy śmieciowe. Komuna i brak podstawowych narzędzi. Nie polecam! Zarobki marne jak psia kupa
gosc 2015-02-09 13:47:27
Robota jak każda, ale przynajmniej z wyplacalnoscia nie ma problemow
Laczek 2015-02-22 17:31:44
Odradzam każdemu !!! Na montażu w miare spokój, chyba że zabraknie części do montowania bo tak super działa dział planisty :D A odnośnie działu mechanicznego -brak podstawowych narzędzi pomiarowych , brak sprawdzianów ,średnicówek itp.Brak nawet narzędzi do pracy (płytek skrawajacych,nawet noży tokarskich) Ogólnie syf i pomyśleć że to jest prywatne , właściciel ma oczy zamydlone przez kierownika produkcji który każdą ścieme mu powie a on uwierzy w to. Pozdro Romek :) Kierownik produkcji podczas rozmowy jest Twoim najlepszym kumplem a dopiero w dniu kiedy przychodzisz pierwszy raz do pracy okazuje on się najbardziej niedostępnym człowiekiem na zakładzie. Na zakładzie większość ludzi to osoby w wieku emerytalnym (jest jak jest,byle do emerytury). A teraz NAJLEPSZE :

ODNOSNIE PENSJI :
-PODSTAWA MINIMALNA (O TYM DOWIADUJESZ SIE DOPIERO W 3 DZIEN PRACY PODCZAS PODPISANIA UMOWY O PRACE ,MIMO WCZESNIEJSZYCH USTALEN KTORE BYLY INNE NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ) także uważajcie (system pracy od 1991roku taki obowiazuje w spolce i nikt inaczej z produkcji nie ma niz w granicach od 1750-2100 brutto)
- DODATKOWO : PREMIA UZNANIOWA (DRUGA CZĘŚĆ WYPŁATY) - nigdy nie wiesz ile zarobisz :D:D:D
-MIMO PRACY W GODZINACH NOCNYCH BRAK DODATKU NOCNEGO
-WIADOMO NADGODZINY WYPŁACANE POD STOLEM (OCZYWISCIE POL W PREMII UZNANIOWEJ I WIADOMO NIEZGODNIE Z KODEKSEM PRACY)
-PRACA NA 2 MASZYNACH A JAK MASZ CZAS TO JESZCZE KOLEDZE PRZEŁÓŻ DETAL NA INNEJ MASZYNIE I PODEJDZ W MIEDZYCZASIE NA PILY POMOC ( JEDEN MOZE LEZEC DO GORY D*PA A DRUGI ROBIC ZA TRZECH BO PREMIA UZNANIOWA JEST USTALONA OD WYROBIENIA CALEJ OBRÓBKI MECHANICZNEJ I KAZDY PO RÓWNO DOSTANIE)
-UMOWA O PRACE TO ZASZCZYT- INNI ZACZYNAJA NA SMIECIÓWKACH
-PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACA W TEJ FIRMIE ! No chyba ze ktos lubi tyrac za pewne 1200zl netto :D I powodzenia w rozmowach kwalifikacyjnych z Romanem W. :)
Piotrek 2015-03-09 18:53:12
Witam. Widzialem ogłoszenie jako operator cnc trudna to praca? jakie warunki sa w firmie? trudno sie dostac? poprzedni komentarz brzmi odrzucajaco wiec niewiem czy wogole wysylac cv
aggag 2015-03-11 15:44:01
Latwa praca i nie czytaj glupot ktore tu wypisuja bo to z zazdrosci ze sie nie dostali.
Na rozmowie powiedz ze sie szybko uczysz i znasz sie na obrobce skrawaniem bo jezeli sie dostaniesz to na poczatek ok 2300-2400netto dostaniesz+premia do 300zl a pozniej to juz zalezy o ciebie co bedzie dalej.Tak czy tak jak dobrze sie zaprezentujesz to pracujesz lub nie.Nic cie nie kosztuje sprobowac zwlaszcza ze ci co pracuja juz 2-3lata maja powyzej 3100netto.
Praca na 1-2zmiany socjal itp.
nowy 2015-03-13 21:03:34
pod brama dzis 10 chetnych do pracy widzialem na krancowej,2300-2400 netto czyi pewne 1200 + 1200 w premii w innym terminie. czyli średnio 2300-2400. Na umowie wiadomo ile hee, min krajowa lub troszke wiecej. Pracuje tu juz 5lat i szalu nie ma. Ale mam blisko do roboty i nie narzekam, majster w porzadku jest i pracuje razem z nami
Piotrek 2015-03-14 16:19:29
Dziękuje za odpowiedz. Czyli wszystko się pokrywa z komentarzem "Laczka" i "nowego" i "aggag". Tak czy siak nie bawi mnie i nie interesuje podstawa minimalna tym bardziej w takim duzej firmie bo z zewnątrz robi wrażenie ,szkoda że nie w środku. Jednym słowem nie warto, praca bez stabilizacji i bez szalu bo tyle na umowie można dostać siedząc w tej budce co ochroniarze siedzą przed Airpol :D To życzę powodzenia tym 10 kandydatom przed bramą .
robo 2015-04-03 15:14:19
nie polecam firma dno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuśći
kkkk 2015-10-26 21:38:54
witam.
jakiś czas temu byłem w airpolu, pracowałem przez miesiąc na zleceniu na spawalni. moja stawka wtedy to 16zł za godzinę. dodam tylko że wcześniej pracowałem 4lata na gazociągach, miałem wszystkie możliwe uprawnienia spawalnicze, dozory oczywiście... i po tym miesiącu Pan Roman zaproponował mi etat pomocnika spawacza za 1850 brutto plus premia...
oczywiście pozdrawiam Pana Romana...
Bmw 2016-01-15 17:24:55
nie wiem kto wypisuje te opinię o małych zarobkach. ,trzeba swoje przepracowc , pokazać siebie z dobrej strony i na swoje zasłużyć a na pewno Cię docenia:)
Pracownik Omen 2016-03-09 22:06:13
Witam.Takie pisanie jak kolega [akord] o zarobkach że zależą od chęci pracownika są bardzo śmieszne ponieważ nie wiem jak by człowiek sie starał i biegał z językiem po kolana to i tak nikt ciebie nie doceni w tej firmie tylko i tak jeden drugiemu podkłada kłody pod nogi.
Zarobki przy tym śmiesznym tak zwanym AKORDZIE wahają się 2400zł - 3000zł netto. Warunki pracy są niestety marne...Pracownik sie nie liczy tylko ilość .
Najlepszy dział do pracy w tej firmie to elektryczny, Zarobki jak i spokój tam nikt się nie śpieszy hehe ...

Montaż jest działem jeżeli jest {towar} to pracownik wyrabia 300% . Ale niestety ta firma nie jest przygotowana do pracy na akord wciąż brakuje towaru,Maszyny zaprojektowane tak że każda maszyna to istne kowalstwo artystyczne szkoda gadać ...

Obróbka również wciąż na wysokich obrotach praca i dość spore niedociągnięcia w wytworzonym towarze...

I wisienka na torcie to praca Magazynu tam wszyscy i wszystko mają gdzieś,co tydzień są wprowadzane nowe zwyczaje panujące na tym dziale przez Pana Jarka osoba niemająca wgl pojęcia na temat prowadzenia magazynu...
Brakuje na hali (MENTORA) który by to wszystko wyprowadził na prostą a nie osoby siedzącej za biurkiem ...

Dużym plusem tej firmy jest wynagrodzenie zawsze na czas umowa o pracę i pełen social dla pracowników... Pracę w tej firmie oceniam 5/10.
Gogo 2016-04-12 19:19:05
Jeżeli kogoś wyrzuca się z pracy za ewidentne ZLODZIEJSTWO na każdym kroku, osoba ta raczej powinna milczeć i nie oczerniac firmy. ..Tak Jakub te słowa do Ciebie.
puk 2016-05-12 13:36:58
harry, najłatwiej to nie bazować na opinii innych tylko samemu udać się na rekrutację
Zostaw swoją opinię o Airpol Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airpol Sp. z o.o.