Opinie o GEBWELL SP. Z O.O. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GEBWELL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEBWELL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEBWELL SP. Z O.O. w Gdynia

Mirka Nowy wpis

Witam. partner widział, że kiedyś była dodawana od spółki oferta pracy dla Specjalisty Wsparcia Technicznego Węzłów. Nie wiecie czasem czy jeszcze nie będą poszukiwani kandydaci do tej funkcji? tak się składa, że ma doświadczenie z pracy na tym stanowisku i ciekawi jesteśmy ile w tym roku tu by zarobił

Rudix

4,5 na rękę dla samodzielnego spawacza montera to jest śmiechu warte, jeśli jacyś ludzie tam pracują na takich albo gorszych warunkach, to im współczuję, ale równocześnie się śmieje, bo to (usunięte przez administratora)

Weronika
@Rudix

A tę stawkę to skąd znasz?

rym-cym-cym
@Rudix

Panie kolego. Praca to jest swego rodzaju misja. Tu należy zaznaczyć, że jest to misja tworzenia czegoś z niczego. Niby coś jest, ale tego nie ma. Niby czegoś nie ma, a jest. Tak tworzy się dzieło sztuki, które powstało praktycznie z niczego. Wynagrodzenie jest sprawą drugorzędną. Tego aspektu nie można brać pod uwagę, gdyż jest elementem spornym wśród zasobów siły roboczej. Niby robisz to samo, ale honorarium inne. Na tym polega ten fenomen za który należy pochylić czoło i przejść w najwyższy stan wysiłku umysłowego.

@rym-cym-cym

To bardzo ciekawe, co piszesz. A jak firma przygotowuje do tej misji / pracy? Jak wyglądają wdrożenie i szkolenia?

...
@rym-cym-cym

Praca jest po to żeby zarabiać, misję to sobie wsadz w (usunięte przez administratora) Za darmo nikt nie będzie robił.

Weronika Nowy wpis
@...

Nie no jak komuś zależy to też spełniać się może ale faktycznie fajnie byłoby móc mieć co fajnego do gara włożyć... Ale też opcji pracy za darmo to tu raczej nie proponują?

Rudix Nowy wpis
@rym-cym-cym

Jeszcze nawiedzony kierowniczek z prezesikiem, będą mi pisać, że praca to misja jakbym przyszedł do kościoła. I mial odrazu zacząć wyznawać ich wiarę w projekt i i rysunek. Jestem fachowcem, moja praca to mój poświęcony czas za który należy się odpowiednie wynagrodzenie. To praca jest dla mnie a nie ja dla pracy. Odrazu piszesz, że mam się poświęcić dla dobra firmy żebyś Ty mógł sobie pozwolić na Jaguara co miesiąc. Wdychać toksyczne ścierwo. I wierzyć w twoje brednie że, praca to misja? Odrazu firma skreślona na stacie. Widać, że kadra wykorzystuje pracowników i dokreca mim śrubę jak się da.

? Nowy wpis
@rym-cym-cym

Wszystko ok? Misja? Jp dobre to jest uśmiałem się .

Czy pracownicy GEBWELL SP. Z O.O. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Oczywistość jest oczywista. Pracownicy Gebwell-a na podane hasło integracja wyskakują z firmowych wdzianek i ruszają w tango integracji. Dwa razy nie trzeba powtarzać.

Janusz

Oczywiście firma słynie z organizacji imprez integracyjnych. Zdecydowanie są one az za często.!

@Janusz

Dlaczego uważasz, że są one aż za często? Wydaje mi się, że różne spotkania integracyjnie wpływają korzystnie na atmosferę pracy i relacje między pracownikami dzięki czemu lepiej się pracuje w firmie. Fajnie, że pracodawca organizuje takowe swoim pracownikom.

JanNiedbalski
@Joanna

Imprezy integracyjne organizowane są tylko dla ludzi z biura( choć nie wszystkich).produkcja też się podzieliła i chyba organizują sobie sami w okrojonym składzie

Joanna

Powiecie, co oferuje Gebwell? Są benefity, np. prywatna opieka medyczna?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Spawacz w firmie GEBWELL SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ola

@Ppp to nie ma problemów z wypłatami żadnych rozumiem?

Qaz
@Ola

Dokładnie jest tak jak niżej opisane. Wyplata ma być do 10 kazdego miesiąca. Jest zawsze szybciej i bez problemów. Pozdrawiam

sąsiad
@Ola

Żadnych problemów z wypłatami nie ma. Pozdrawiam.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GEBWELL SP. Z O.O.?

Ppp

Zawsze na czas a nawet wcześniej a nie na ostatnią chwilę

Luidzi

Wysokość zarobków to kość niezgody od zawsze. Może teraz jak brakuje ludzi do pracy to firma coś podniesie?

Benek

Miałem rozmowę z p.Mariuszem nt. pracy. na stanowisku biurowym dot. węzłów, nie pamiętam już dokładnie, bo i pamiętać nie chcę. Pan niezbyt uprzejmy, ale też nie była to rozmowa towarzyska - choć odrobina człowieczeństwa zawsze jest mile widziana, propozycja wynagrodzenia, okres próbny 2 miesiące - najniższa krajowa, potem około 3tys/ brutto, po roku możliwa podwyżka. Grzecznie podziękowałem.

@Benek

To chyba nie do końca tak, bo p. Mariusz już od 04.2017 nie jest pracownikiem firmy, tak również jak druga osoba decyzyjna w firmie. Sytuacja zmieniła się o 180st. Atmosfera jest fajna a w firmie miło się pracuje.

Gziegoź

To już mogę wracać...? Gziegoź (elekttyk)

Gziegoź

To już mogę wracać...? Gziegoź (elekttyk)

NIE nie możesz.
@Gziegoź

PROBÓWKA
@Gziegoź

Oj nie ładnie tak się odnosić do kolegi. Bardzo brzydko się zachowujesz. Z imienia ciebie nie wskażę, bo byłbyś spalony, więc powiem tylko tyle siedź w tej swojej ,,buchcie'' i rób to co robisz. Nie mam w zwyczaju nikogo ganić, ale skoro tobie tak tu źle to zmień sobie fazy. Większość tych negatywnych komentarzy pisze tylko jedna osoba, która do wszystkich zmian ma największy negatywny stosunek. Kompleksy trzeba niekiedy leczyć, a nie klepać w klawiaturę. Pozdrawiam produkcję.

@PROBÓWKA

A poza tym komuś nie jest na rękę pokazanie firmy od kuchni. Niech nowi pracownicy wiedzą w co wchodzą. Słowo.'' buchta'' odbieram jak miejsce w którym trzyma się świnie takie chodowlane. Niektórzy też nazywali taki kiedyś skup świń. Więc nie wiem czy to fajne określenie. Spoko wiadomo że władza będzie bronić ale my też mamy prawo napisać jak jest.

Wyzysk ludzie pracują po 12 godzin zbierają nadgodziny do banku nadgodzin i dostają za to wolne zima godzina za godzinę a przepracowane w nadgodzinach tak zwanych 50%

Pop
@Tomek

Bzdury piszesz, jeżeli nie chcesz lub nie możesz to nie pracujesz po 12 godz. Produkcja sezonowa i charakter produkcji powoduje tego typu ruchy. Przedstaw sie konkretnie na jakim pracujesz stanowisku.

@Pop

Typowa wypowiedź Kierownika. Oczywiście że nie musisz ale co odezwiesz się. A pytanie o przedstawienie się to pewnie zaczepka do wpisania pracownika na czarną listę

PROBÓWKA
@Tomek

Tomciu Tomciu. Zacznijmy od początku. Twój problem polega póki co na braku odpowiednich argumentów. Nowy system wszedł w drugiej połowie tego roku, więc skąd możesz wiedzieć czy wypracowane nadgodziny będziesz miał oddane 1:1 w okresie zimowym.? No powiedz skąd to możesz wiedzieć.? Pewnie, że nie wiesz. Natomiast doskonale wiesz jak wejść na stronę gowork i zacząć klepać w klawiaturę. Może zwyczajnie w świecie masz za dużo wolnego czasu skoro masz czas pisać komentarze w pracy.

@PROBÓWKA

No nie wiem czy tak fajnie jest pracować i nie dostać za to wynagrodzenia. Oczywiście podstawa jest wypłacana, jakaś część nadgodzin również. Ale przy takiej liczbie godzin to i zdrowie upada. Nie jestem przeciwnikiem wprowadzania nowych systemów. Lecz dlaczego tylko pracownik ma dawać coś od siebie a pracodawca nie. Wiadomo białe jest białe a czarne jest czarne. Bez urazy oczywiście

Joanna

@Pop rozumiem, że nie zgadzasz się z tym, co pisze @Tomek. Widzę, że według Ciebie tak długie dni pracy są zależne od sezonu. Możesz powiedzieć kiedy w przypadku GEBWELL wypadają takie sezony wzmożonej pracy? Jednak ważne, że zauważasz, że dodatkowe godziny pracy są dla osób chętnych. @Tomek czy z tą częścią wpisu @Pop się zgadzasz? Warto by jeszcze ktoś z pracowników mógł się wypowiedzieć w temacie systemu pracy. Warto by wyjaśnić tą kwestię.

Na całej produkcji pracuje się po 12 godzin. Nie jest to złe jak ktoś chce zarobić. Lecz szkoda że jakąś część zabierają. A pracuję tam półtora roku. Atmosfera nie najgorsza. Kierownik spoko. Ze dwie trzy osoby są dziwne na produkcji

Joanna

@Tomeknikt wcześniej nie poruszył kwestii banku nadgodzin. Wspominasz o tym, że pracuje się dziennie nawet po 12 godzin. Możesz powiedzieć praca w jakim dziale tak właśnie wygląda? Jak często takie wytężone okresy pracy występują?

Joanna

@PracownikPisałeś, że już zmieniła się na lepsze atmosfera. To bardzo ważna kwestia, jeśli chodzi o miejsce w którym spędza się dużą część dnia. A możesz powiedzieć coś więcej o samej pracy w firmie? W jakim jej dziale Ty pracujesz? Co według Ciebie warto wiedzieć o GEBWELL jako pracodawcy? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Zmienił się Zarząd firmy- mianowicie p. Prezes i jest jedyną zarządzającą osoba. Nie ma Dyrektora. Jest bardzo fajnym człowiekiem, komunikatywnym i zawsze ma otwarte drzwi.

Joanna

@Pracownik możesz powiedzieć coś więcej o zmianach jakie w firmie zaszły? Piszesz, że sytuacja pracowników jest o wiele lepsza. Co takiego wpływa na dobrą atmosferę? Czy zmianie uległy również warunki zatrudnienia?

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszej pracy.

JA

To fakt ten dyrektor z daleka to jest nie porozumienie chodzi Pana Mariusza. Zero szacunku do swoich pracowników strzela fochy jak kobieta w ciężkich dniach. Rozmawiać w ogóle nie chce jak już ktoś go zaczepi to ucieka jak poparzony

kali

teraz mają nowe ogłoszneie na stanwosiko Specjalisty ds. wsparcia technicznego wezłow, oferuja stabilne zatrudnienie i umowe o prace jednak musisz miec doswiadczenie

pol

Pracuję tu od jakiegoś już czasu, i nie można złego słowa powiedzieć. Wszystko na czas, warunki pracy ok, super atmosfera nic dodać i nic ująć. A jak to w każdej są też i minusy. Ale taki jest już człowiek. Na podobnym stanowisku wcześniej pracowałem 10lat. Więc mam już jakieś rozeznanie w tej działalności.

pan_ka_o_wiec

Mam podobne wrażenia co "Uczciwy". Dyrektor z daleka posługuje się metodami z początku lat 90tych. Pracownika trzeba szanować i mieć szacunek, nie tylko do pracownika, ale do człowieka - a Dyrektorowi brakuje tego szacunku nazbyt często. Albo gość miał ciężkie dzieciństwo albo ciężkie zabawki i do dziś żyje z kompleksami które leczy na tych których zatrudni oferując im minimalną krajową...

Zostaw merytoryczną opinię o GEBWELL SP. Z O.O. - Gdynia

• Jak się pracuje w GEBWELL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GEBWELL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GEBWELL SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gdyńska 84
    80-209 Gdynia