Opinie o Allcomp System w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Allcomp System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Allcomp System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn wytwarzających tekstylia, odzież i skóry

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allcomp System w Katowice

Gobo

W tej firmie dzieje się tak źle, że nawet już tutaj szkoda o tym pisać.

Joanna

@gbb jakie wymagania stawia firma przed pracownikami? Chętnie dowiemy się o tym jak wygląda Twoja praca w Allcomp System. Długo już pracujesz w firmie?

Jestem baaardzo rozczarowany

Choć to dziwna forma przyznawania racji jednakże dziękuję. Wystarczyło powiedzieć, że dwa ostatnie posty mają racje bytu zamiast je usuwać. (Tylko jeden był ode mnie) Skoncentrujcie siły na hali, to opinie tutaj się poprawią. Tak już jest.. gdy jest dobrze, to się o tym nie pisze..

Niegdyś Pracujący

Dzień Dobry Panie Prezesie! Pranę gorąco pozdrowić z przyjaznej dla pracownika firmy. Jestem niewymownie wdzięczny ponieważ nauczony doświadczeniem, w nowym zakładzie towarzyszy mi wiele pozytywnych reakcji na nowe środowisko.

zainteresowany

Witam, czy ktoś uprzejmy mógłby powiedzieć kilka słów o stanowisku "specjalista ds. gospodarki magazynowej"? Jak wygląda praca, na jakie zarobki można liczyć, czy warto aplikować ? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Heheszek

Dzień dobry :) Chciałem się dowiedzieć czegoś o Waszej firmie, ale Wy tutaj macie niezłą "modę na sukces" na tym forum :D Chyba o żadnym przedsiębiorstwie na gowork nie można się dowiedzieć aż tyle co o Allcomp, a jakimś gigantem w liczbie zatrudnionych to ta firma raczej nie jest (sprostujcie jeśli się mylę). Nie odnosicie wrażenia, że im lepiej się pracuje w danej firmie, to i mniej ludzi po pracy "żyje" tym co się w niej dzieje, wolą iść na spacer z rodziną, a nie siedzieć na forach? Chyba, że tylko ja tak mam :D Miałem aplikować, ale raczej podziękuję. Pozdrawiam.

Cześć

Odniosłeś bardzo słuszne wrażenie. Osobie prezesa nie jest znana definicja słowa życzliwy, co więcej istota stanowiska kierownika jest równie odległa. Wsyatrczy, ze potrafisz donosic i kompletnie nie byc za swoimi pracownikami. Kompetencje i zaplecze zawodowe sa nie wazne.

Dobry

Po rozmowie o prace miałem wrazenie ze poszukuja kapo nadzorcy na magazyn a nie solidnego zyczliwego kierownika magazynu

Gary

Ha ha i tu wyszło jaka hest firma allcomp stazy i nowi pracownicy kto leczy kompleksy prezes menadżer myślę że wszyscy z zarządzających jesteście żałośni podpisując się za wszystkich pracowników

jkh

Ta firma to jeden wielki chaos.

zm

To raczej szukaj gdzieś indziej. Albo pracuj, i szukaj dalej innej pracy. Wielu pracowników aktualnie tak robi z tego co wiem bo mają serdecznie dość. Zresztą, przyjdź sam, i zobacz jak jest.

Scotch

No bo ja właśnie chcę z takiej mało "perspektywicznej" chciałbym się przerzucić na coś lepszego

mz

Zarobki słabe, niewiele można ugrać. Generalnie firma to trochę taki Titanic. Dobra na "przejściówkę" zostać chwilę, i szukać nowej pracy. No chyba, że lubi się być poniżanym.

Scotch

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko magazyniera. Ktoś coś więcej jest w stanie powiedzieć jak to wygląda? I jak z wypłatą na początek? Jest szansa wyciągnąć coś normalnego?

@Scotch

A umiesz czytać ze zrozumienie? Kilka wpisów wyżej i ogólnie ostatnio dużo się pisze na temat magazynu i samej pracy oraz zarobków. Skoro tego nie widzisz to idź na rozmowę i zostań zatrudniony w tej firmie. Dlaczego masz mieć lepiej od nas...

Scotch

Na razie tylko jedna osoba Napisała. O zarobkach-,- reszta o brygadzisce...

AERO

Witam serdecznie. Widzę, że komuś bardzo zaczęły przeszkadzać opinie i wpisy na tej stronie. Ostatnie 3 wpisy zostały usunięte (Black Mamba, Prawda i UNICUT) , chociaż nie łamały regulaminu tego forum. Ale nic straconego. Można je znaleźć na stronie www.najgorszapraca.pl oprócz tego ostatniego. A że firma szuka brygadzisty z prawdziwego zdarzenia to nikt tego nie kryje. AR jest do wymiany. Inaczej firma będzie pikować w niebyt. Pozdrawiam "starych" pracowników. Nie zostało ich tam wielu :(

Tytus, Romek i A'tomek...

A szczury dalej uciekają z tonącego statku... :) :) :)

Ble ble ble
@Tytus, Romek i A'tomek...

A co kapitan Anna nie potrafi temu zapobiec??? Zeby statek nie tonal???? To co to za kapitan??? Pewnie broni tylko swoja d.....

radek

Ti chyba nie za dobrze ze przychosza i odchodza. Z tegi co czytalem była dobra ekipa dlugo pracowali ale odkad pojawila się jakas brygadzistka ktora wszystko miesza cos jest nie tak... tak wnioskuje... wiec coz mi z takiej pracy z której bede za chwile musial odejsc... a zarobki na magazynie?

pączek brygadzistki... ;)
@radek

Rotacja jest bardzo duża. Ze starej ekipy nie został już nikt. Nie dało się pracować z nową brygadzistką-pączusiem, która zamiast być za swoimi pracownikami, obrabiała im tyły na okrągło i uprzejmie donosiła do pani zwanej "menager". A zarobki doopy nie urywają. Na magazynie można zarobić max 1700 plus nadgodziny. I nie ma się co łudzić na jakieś podwyżki. To słowo w tej firmie nie istnieje. Pozdrowienia dla dziewczyn z przyjęć. I "rudego" doopowłaza ;)

@pączek brygadzistki... ;)

1700??? To trochę mało.... i duża rotacja to nie swiadczy dobrze.... to dlaczego nie wyeliminuja tego co sieje najwieksze spustoszenie? Przecież jak co chwila sa nowi pracownicy to oznacza to koszty dla pracodawcy bo takiego pracownika trzeba nauczyc czyli poswiecic mu czas... czyli znowu wpakować pieniadze. .

radek

O magazyniera i czy sa wolne stanowiska

D

Szacun za przyznanie sie do błędu. Oby wszystko doszło.

D

@pracownik. Brawa za wchodzenie w tyłek. I za kłamstwa. Ludzie nie dostali wypłat. Jak tak długo pracujesz to idź na produkcję i się zapytaj. Nie dostaliśmy kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Allcomp System - Katowice

• Jak się pracuje w Allcomp System?

Zobacz opinie na temat firmy Allcomp System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allcomp System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allcomp System?

Kandydaci do pracy w Allcomp System napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allcomp System
3.4/5 Na podstawie 388 ocen.
  • Krakowska 1
    Katowice