Opinie o ATA-TECHNIK w Budzyń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATA-TECHNIK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATA-TECHNIK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATA-TECHNIK w Budzyń

Adamek Nowy wpis

Firma nie słowna, nie dotrzymuje obietnicy, i okłamuje ludzi nie polecam

Diskam Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) i tyle kupiłem ciągnik wzięli go do naprawy i po miesiącu mi go odwieźli nie zrobinego i do tej pory się nie odzywają naprawdę nie polecam już tej firmy

Serwis Nowy wpis
@Diskam

Witam, Odnosząc się do nierzetelnej opinii chcielibyśmy przedstawić rzeczywisty obraz zaistniałej sytuacji. Po wstępnej analizie serwisu ciągnik wymagał większej ingerencji czasowej aby usunąć usterkę na co klient nie wyraził zgody tłumacząc, że wrócimy w późniejszym czasie do całkowitej naprawy ze względu na pilną potrzebę użytkowania go w sezonie prac polowych. Jednakże do dnia dzisiejszego klient nie nawiązał kontaktu celem dokończenia prac. Ubolewamy na tak nieobiektywna ocena pracy serwisu. Dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości nasza współpraca była satysfakcjonujaca dla obu stron.

Henryk Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym klienci tak chętnie narzekają, czyżby to konkurencja?

Nie pracowałem w tej firmie. Jednak mam jak najgorsze zdanie. Umówiłem się telefonicznie na spotkanie, przy czym zadano mi kilka pytań odnośnie przyszłej pracy. Jednak po przyjeździe okazało się, że mąką inne wymagania. Nie mogli powiedzieć tego wcześniej? Zmarnowałem przez to pieniądze, a przede wszystkim sporo czasu. Zdecydowanie odradzam!!!

@3447

Gdybyś powiedział że masz uprawnienia na koparki lub cokolwiek innego zapewne już byś pracował. Co do pracy w Ata technik jest bardzo pozytywnie, wszyscy się dogaduja i szanują jako pracownicy, co do kierowników to też jest ok.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATA-TECHNIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Igor

Ja mam zupełnie inne zdanie. To dobry pracodawca a to, że komuś nie udało się dostać tu pracy to może był słaby?

Paulina

@Tomi, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne, ale z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia na przyszłość. Najlepiej przekonać się samemu i po prostu aplikować do firmy ATA-TECHNIK. Przecież rozmowa kwalifikacyjna nie obliguje nas do przyjęcia oferty pracy.

korek

czy w tym całym Ata-techniku rozwiązała się jakoś sprawa? wiadomo co się dzieje? no czy jakieś zmiany zaszły, na lepiej, na gorzej czy jak? bo tak poważnie zastanawiam się nad zmianą pracy i może własnie celowałbym w Ata-technik, tylko czytając takie informacje jak powyżej to zaczynam mieć dylemat już

Tomi
@korek

Trzeba na opinię publiczną brać poprawki i nikogo nie słuchać

Paulina

@ata na psy, wspominasz o kradzieży. Masz na myśli jakąś konkretną sytuację?

mikom

ę, a w jakich tematach to kierownictwo jest do ugadania ? Proszę o informację bo zastanawiam się czy do nich nie aplikować, ale chciałbym mieć pewność, że w firmie nie wykorzystają mnie do jakiś niecnych planów :) Podzielcie się proszę swoją opinią odnośnie atmosfery.

fagot

ata technika to spółka z Budzynia która zajmuje się wieloma dziedzinami prac budowlanych. Od generalnego wykonawstwa , które jednak nie zdarza im się zbyt często po jakieś drobne prace związane z zimowym utrzymaniem dróg czy też świadczeniem usług sprzętem budowlanym . Firma do wszystkiego i do ... jak mówi przysłowie

ata na psy

Co raz gorzej płaca nie polecam tej firmy, czyste wykorzystanie, cały dzień robić za marne pieniadze. Prawda wszystko co u gory pisza wykorzystywanie w biały dzień. Kordynatorzy i kierownictwo kradnie, a robotnik na nich robi i nie zarobi bo ci go okradna wypłata.

xxx

nie polecam tej firmy ci co włażą w tył... to zarobią a reszta to zależy od humoru kordynatorów chyba że od czsu do czsu dostaną ropę ON

pol

fajna firma dla kierownictwa dobre pensje samochody bez limitu km blendy wybaczane a ludzie na budowach dostaja glodowe stawki za metry wiec gonia i nieczeba ich pilnowac

a ile moze dostac nowy na start?

Pracownicy.

zarobki marne dla pracowników (usunięte przez administratora)

bęc

Jeśli chodzi o samą pracę z ludźmi to jest ok można się dogadać ale jeśli chodzi o kierownictwo na budowie to sami (usunięte przez administratora) co innego obiecują na dziesiątego a co innego wychodzi w praniu. Jeśli ktoś będzie chciał się przyjąć do tej firmy to niech się grubo zastanowi bo w delegacji napewno nie zarobi więcej niż 2800 ajeśli wcisną wam coś innego to po miesiącu sami się zwolnicie

emer76

Słowa kojarzące się z ATA-TECHNIK: solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: słaba. Atmosfera: BARDZO DOBRA, wręcz RODZINNA Najbardziej podobało mi się w ATA-TECHNIK: atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w ATA-TECHNIK: brak możliwości rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o ATA-TECHNIK - Budzyń

ATA-TECHNIK