ATA-TECHNIK

Budzyń

Opinie o ATA-TECHNIK

emer76 2009-05-04 13:13:13
Słowa kojarzące się z ATA-TECHNIK: solidna, profesjonalna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: słaba.
Atmosfera: BARDZO DOBRA, wręcz RODZINNA
Najbardziej podobało mi się w ATA-TECHNIK: atmosfera w pracy
Najbardziej nie podobało mi się w ATA-TECHNIK: brak możliwości rozwoju
bęc 2013-09-11 16:58:06
Jeśli chodzi o samą pracę z ludźmi to jest ok można się dogadać ale jeśli chodzi o kierownictwo na budowie to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co innego obiecują na dziesiątego a co innego wychodzi w praniu. Jeśli ktoś będzie chciał się przyjąć do tej firmy to niech się grubo zastanowi bo w delegacji napewno nie zarobi więcej niż 2800 ajeśli wcisną wam coś innego to po miesiącu sami się zwolnicie
Pracownicy. 2014-01-19 10:56:01
zarobki marne dla pracowników (usunięte przez administratora)
ja 2014-01-24 20:29:45
a ile moze dostac nowy na start?
pol 2014-01-28 14:47:53
fajna firma dla kierownictwa dobre pensje samochody bez limitu km blendy wybaczane a ludzie na budowach dostaja glodowe stawki za metry wiec gonia i nieczeba ich pilnowac
xxx 2014-02-18 21:23:22
nie polecam tej firmy ci co włażą w tył... to zarobią a reszta to zależy od humoru kordynatorów chyba że od czsu do czsu dostaną ropę ON
ata na psy 2014-03-02 20:09:58
Co raz gorzej płaca nie polecam tej firmy, czyste wykorzystanie, cały dzień robić za marne pieniadze. Prawda wszystko co u gory pisza wykorzystywanie w biały dzień. Kordynatorzy i kierownictwo kradnie, a robotnik na nich robi i nie zarobi bo ci go okradna wypłata.
korek 2015-01-31 20:29:42
czy w tym całym Ata-techniku rozwiązała się jakoś sprawa? wiadomo co się dzieje? no czy jakieś zmiany zaszły, na lepiej, na gorzej czy jak? bo tak poważnie zastanawiam się nad zmianą pracy i może własnie celowałbym w Ata-technik, tylko czytając takie informacje jak powyżej to zaczynam mieć dylemat już
fagot 2015-04-02 02:29:56
ata technika to spółka z Budzynia która zajmuje się wieloma dziedzinami prac budowlanych. Od generalnego wykonawstwa , które jednak nie zdarza im się zbyt często po jakieś drobne prace związane z zimowym utrzymaniem dróg czy też świadczeniem usług sprzętem budowlanym . Firma do wszystkiego i do ... jak mówi przysłowie
mikom 2016-05-12 13:35:47
ę, a w jakich tematach to kierownictwo jest do ugadania ? Proszę o informację bo zastanawiam się czy do nich nie aplikować, ale chciałbym mieć pewność, że w firmie nie wykorzystają mnie do jakiś niecnych planów :) Podzielcie się proszę swoją opinią odnośnie atmosfery.
Zostaw swoją opinię o ATA-TECHNIK - Budzyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATA-TECHNIK